Kabaciński Genealogia

Szukaj

Idź do treści

Nazwiska w programie

2014.04.16

www.keszekkabacinskikabat.za.pl


http://www.leszekkabacinskikabat.com/ [ wpisywać/kopjować pełna nazwe linku , bez skrótów do www]

http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=965 forum

2011.01.14
stan na dzien 2009.05.15 Strona 1/1


Nr Nazwisko Miejsce narodzin Baptized miejsce

6 Klara Kabacińska d. Linette Wymysłowo Dolne pow. Mogilno
615 Helena Zdrojewska d. Linette Szkółki
619 Maria Jaekel d. Linette
626 Julianna Janke d. Linette Kowalewo
643 Katarzyna Ewa Łacisz d. Linette Poznań
650 Aleksandra Słabolepsza d. Linette
652 Maria Dobrzyńska d. Linette
671 Anna Górzyńska d. Linette do numeru 671 rodzina

od 4196
Nazwiska wypisane z AAGniezno lub z kontaktów genealogicznych

4196 Anastazja Wojciechowska d. L. LINETTE CHABSKO?
5004 Leokadia Lily Witucka d. L. LINETTE Kowalewo
5016 Marianna Kim Kyna Kuhnn d. Linettej
5020 Emilia Wachowska d. Linettej Wełna
5035 Marianna LUTTRUT d. Linettaj
5038 Marianna Kaszyńska d. Linette KOŁDRĄB?
5053 Dorota Wesołowska d. Linetty ŻABNO?
5057 Marianna Nosek d. Linetty WIECIANOWO?
5063 Zuzanna Jankowska d. Linette
5091 Dorota Bluster d. Linetty
5136 Antonina Plewa d. Linetty
5147 Marianna Przygucka d. Linette
5166 Apolonia Siwińska d. Linette
5175 Marianna Kuźniak d. Linetty
5209 Rozalia Szymarkiewicz d. Linetej
5213 Rozalia Pawlicka d. Linetej LINETTE Duszno?
5236 Rozalia Maćkowska d. Linethej KOMOROWO?
5260 Pelagia Barańska d. Linetty Turza Srebrna Góra
5264 Marianna Kaczmarek d. Linetty Turza Srebrna Góra
5300 Julianna Janka d. Linetej
5453 Marianna Radke d. Linette
5655 KATARZYNA Eizbrener d. Linety LINETTE DĘBNO?
5906 Cecylia Adamina Klimczek d. Linettej
5907 Czesława Janina Kurowska d. Linettej
6085 Marianna Eichstat EICHSTAEDT d. Linethe
6194 Marianna Budna d. Linetty LINETTE
6393 Rozalia Maciejewska d. Linety Padniewo
6494 Agnieszka Kabacińska d. Linetty
6496 NN ____ d. Linetty
6497 Małgorzata _______d. Linetty
6787 Elżbieta Adamska d. Linetty LINETTE PYSZCZYNEK?
6795 Aniela Klarkowska d. Linetty LINETTE GNIEZNO?
8481 Genowefa Kubiak d. Linette
8672 Jadwiga Szurlej Linettej_przypOjcu#8688
8679 Izabela Trzemżalska d. Linettej
8758 Barbara Piotrowska d. Linetty
8760 Krystyna Wierzbicka d. Linetty
8763 Helena Cieszkoska d. Linetty
9073 Rozalia Szymańska d. Linette
9186 Elżbieta Rymarczyk d. Linetty
9465 Aniela Teodora Klarkowska d. Linettej
9499 Marianna Choraszczańska d. Linette
9506 Magdalena Szymarek d. Linetej
9517 Agnieszka Osińska Linetty_przyOjcu#5042
****
Wypisy z moich linii i innych linii nazwiska Kabat Kabot Kaboth kabaciński/A i inne pisownie
To tylko lista pań które wyszly za wyżej wymienione nazwiska.
Dla mnie to babcia prababcia prpraababci a dla wielu z Was moze być to mam itp.
Wypisuje tę listę , moze "ktoś" napisze.
lista wystawiona w formie skróconej bez dat ur. slubów i zgonu.

stan na dzien 2009.05.15 Strona 1/1

Nr wg.p rogramu Nazwisko

15 Maria Jolanta Krysińska d. Kabacińska
27 Lidia Bartz d. Kabacińska
38 Krystyna Łuczak d. Kabacińska
41 Ewa Tomalczyk d. Kabacińska
44 Irena Król d. Kabacińska
52 Małgorzata Maria Chomko d. Kabacińska
80 Agnieszka Wysocka d. Kabacińska
113 Ewa Karwowska d. Kabacińska
118 Zofia Maria Jakubowska d. Kabacińska
137 Maria Reszelewska d. Kabacińska
142 Aniela Maria Zielińska d. Kabacińska
167 Alicja Magdalena Łyskawa d. Kabacińska
173 Jolanta Przygocka d. Kabacińska
175 Sabina Choniej d. Kabacińska
186 Grażyna Więclaszek d. Kabacińska
190 Danuta Pawełczak d. Kabacińska
198 Barbara Kowalska d. Kabacińska
206 Zofia Bruch d. Kabacińska
461 Magdalena Wolniewicz d. Kabacińska
473 Marianna Kawecka d. Kabacińska
492 Jadwiga Szafran d. Kabacińska
503 Barbara Masłowska W. Kabacińska
514 Joanna Birecka d. Kabacińska
517 Helena Szymczak d. Kabacińska
518 Sabina Markowska d. Kabacińska
519 Ewa Jansson d. Kabacińska
520 Barbara Hallstrom d. Kabacińska
525 Estera Tertoń d. Kabacińska
531 Aleksandra Borowska d. Kabacińska
534 Helena Mazurkiewicz d. Kabacińska
540 Zofia Rakowska d. Kabacińska
552 Izabella Połomka d. Kabacińska
553 Krystyna Ryńska d. Kabacińska
563 Bożena Zielińska d. Kabacińska
924 Danuta Szymarkiewicz d. Kabacińska
1020 Anna Baczyńska d. Kabacińska
1028 Władysława Jagodzińska d. Kabacińska
1041 Leokadia Marzyńska d. Kabacińska
1042 Magdalena Wolniewicz d. Kabacińska
1050 Krystyna Jachocka d. Kabacińska
1052 Kabaciński_przypOJCU#2333_latazgonuniepa
1053 Marianna Kabacińska d. Klatt_żonaJana
1056 Antonina K. Kabacińska_przypOJCU#2333
1066 Józefa Tomczak Kabacińska_przypOjcu#1094
1068 Antonina Kozłowska d. Kabacińska
1081 Apolonia Biegalska d. Kabacińska
1089 Weronika Batowska Kabacińska_przypOjcu
1098 Maria Marta Hendricks d. Kabacińska
1151 Marianna Skarbińska d. Kabacińska
1153 Franciszka Łabędzka d. Kabacińska
1164 Antonina Głowacka d. Kabacińska
1170 Marianna Wenska d. Kabacińska
1172 Franciszka Koperska d. Kabacińska
1186 Agnieszka Gładych G. Kabacińska
1189 Marianna K. Kabacińska_przypOJCU#1802
1196 Antonina Martynowska d. Kabacińska
1204 Krystyna Morawski Murawski d. Kabacińska
1209 Marianna Gapińska d. K. CHABOZIŃSKA
1227 Zofia Kruszewska Konszewska Kabacińska
1229 Zofia Czerwińska d. Kabacińska
1231 Władysława Nowak d. Kabacińska
1245 Agnieszka Winkiel d. Kabacińska
1249 Konstancja Siwa Siwińska. Kabacińska&#1273
1262 Anna Stanglewicz d. Kabacińska
1265 Marianna Wilczyński d. Kabacinska. KOŁACIŃSKA
1270 Anna Teofila Winkiel d. Kabacińska
1277 Magdalena H. Kabacińska_przypOjcu#1908
1296 Konstancja Kubiak d. Kabacińska
1312 Marianna Adamczak d. Kabacińska_#1563
1345 Katarzyna Kuberska d. Kabacińska
1376 Czesława Konieczna d. Kabacińska
1392 Józefa Kujawa d. Kabacińska
1432 Salomea Helzman d. Kabacińska
1455 Anna Grajek Gawrych d. Kabacińska_#1483?
1469 Antonina Dzielak d. Kabacińska
1478 Petronela Tucholska d. Kabacińska
1480 Rozalia Klietke d. Kabacińska
1483 Anna Graczyk d. Kabacińska_&#1455Grajek
1495 Katarzyna Kozłowska d. Kabacińska
1511 Bartłomiej Kabaciński
1525 Franciszka Pawlak d. Kabacińska_&#1535
1532 Katarzyna Beyer d. Kabacińska
1563 Marianna Adamczak d. Kabacińska_&#1312
1606 Agnieszka Beyma d. Kabat KABACIŃSKA
1644 Marianna Kwaśniewska d. Kabacińska
1661 Małgorzata Hoppe d. Kabacińska
1664 Marianna_Anna_Baczyńska d. Kabacińska_przypRodzic#1253
1676 Marianna Czerurak d. Kabacińska
1678 Franciszka Wojciechowska d. Kabacińska
1681 Michalina Frohliet d. Kabacińska
1687 Wiktoria Zachęć d. Kabacińska
1693 Elżbieta Dember d. Kabacińska
1727 Helena Wrzesińska d. Kabacińska
1733 Anna Krysińska d. Kabacińska
1738 Jadwiga Zapart d. Kabacińska
1743 Teresa Polcyn d. Kabacińska
1749 Genowefa Boślak d. Kabacińska
1754 Julia Siwa d. Kabacińska
1759 Bolesława Bukowska d. Kabacińska
1765 Stefania Klimkiewicz d. Kabacińska
1789 Katarzyna Majorowicz Kabacińska_&#1892
1821 Agnieszka Gładysławiak d. K. Kabacińska
1829 Eleonora Rumińska d. Kabacińska
1891 Anna Benka Bechak Blnke d. Kabacińska
1925 Katarzyna Mikucińska d. K. Graczyk
1939 Marianna Stranss d. Kabacińska
1946 Weronika Kans d. Kabacińska
2028 Wanda Kabacińska d. Darowna
2029 Łucja Oćwiej d. Kabacińska
2032 Franciszek Kabaciński
2041 Teresa Witucka d. Kabacińska
2051 Urszula Skonieczna d. Kabacińska
2052 Bernard Kabaciński
2058 Elżbieta Przepórka d. Kabacińska
2059 Rozalia Mularczyk d. Kabacińska
2061 Zofia Ślesińska d. Kabacińska
2077 Iwona Wolska d. Kabacińska
2095 Helena Świątek d. Mularczyk
2096 Helena Saran d. Kabacińska
2108 Marianna Budzyńska d. Kabacińska
2135 Magdalena Buzalska d. Kabacińska
2157 Wiktoria S. Kabacińska_&#1654_przypOJCU
2163 Katarzyna Kubacka d. Kabacińska
2194 Józefa Łukaszewska d. Kabacińska
2231 Angelika Kostrzewska d. Kabacińska
2250 Irena Jankowska d. KABACIŃSKA
2314 Zofia Bruch d. Kabacińska
2328 Jadwiga Bilska d. Kabacińska
2360 Agnieszka Graczyk d. Kabacińska
2515 Rozalia Pacholska d. Kabacińska_&#1582
2624 Marianna Olczenki OLSZEWSKA Kabacińska
2660 Pelagia Pędzimska d. Kabacińska
2661 Marianna Marciniak d. Kabacińska
2663 Alicja Bracław d. Kabacińska
2738 Antonina Czałkowska d. Kabacińska
2760 Jadwiga Waszyńska d. Kabacińska
2768 Helena Weidman d. Kabacińska
2799 Maria Anna Stachowska d. Kabacińska
2811 Anna Utecht d. Kabacińska_przypisana
3862 Antonina Chrzanowska d. Kabacińska
4616 Anna Nowak d. Kabacińska
5557 Agnieszka Gniot d. Kabacińska
5587 Marianna Hedzielska d. Kabacińska
5623 Katarzyna S. Kabacińska_wdowa&#4976
5727 Gertruda Maria Furmanowicz d. Kabacińska
5733 Barbara Łasińska d. Kabacińska
5737 Emilia Kubiak d. Kabacińska
5764 Paulina Tatarska d. Kabacińska_wnuczka
5767 Elżbieta Okoniewska d. Kabacińska
5848 M. Kabacińska_&#2319_przypOjcu#1909
5874 Helena Bukowska d. Ślesińska
5889 Mirosław Kabaciński
5925 Agnieszka Majeska d. Kabacińska
5931 Marianna Budzyńska d. Kabacińska
6099 Agnieszka ___________d. Kabacińska
6123 __________ Mielczarek d. Kabacińska
6177 Antonina Jankiewicz d. Kabacińska
6261 Apolonia K. Kabacińska_przypOjcu#1844
6336 Julianna Szymańska d. Kabacińska
6338 Kazimiera Ossowska d. Kabacińska
6348 Sylwia Kamińska d. Kabacińska
6354 Elżbieta Bandzwołek d. Kabacińska
6355 Czesław Jakub Bandzwołek
6356 Wiesław Bandzwołek
6357 Grażyna Bandzwołek d. Seweryn
6371 Anna Maria Klaman d. Kabacińska
6432 Marianna Kozłowska d. Kabacińska
6449 Franciszka Broda d. Kabacińska
6450 Irena Jędrzejczak d. Kabacińska
6466 Maria Zacharek d. Kabacińska
6472 Małgorzata Wieczorek d. Kabacińska
6485 Anna __________ d. Kabacińska
6503 Anieszka ____________ d. Kabacińska
6510 Anna Broniszewska d. Kabacińska
6560 Janina Leszczyńska Kabacińska_#2542#2543
6596 Jolanta _____________ d. Kabacińska
6599 Dotota ______________ d. Kabacińska
6676 Elżbieta Kalacińska d. Kabacińska_Ostrów
6678 Marianna Kluczkowska Kabacińska_Ostrów
6719 Anna Kabaze Kabza d. Kabacińska
6729 Anna Gręda Grenda d. Kabacińska
6737 Regina Przechawska d. K. Kubucińska
6769 Pelagia Siedlarek d. Kabacińska
6772 Marianna Ruchalska d. Kabacińska
6779 Zofia Zamiar Zamian d. Kabacińska
7240 Stefania Dankowska d. Kabacińska
7247 Katarzyna Kabacińska
7255 Joanna Maria Kujawa d. Kabacińska
7307 Leokadia Kabacińska d.
7308 Bolesław Kabaciński
7309 Franciszek Mosiński
7310 Gertruda Kabacińska d. Mosińska
7311 Leokadia Mosińska d.
7397 Leokadia Cegielska d. Kabacińska
7555 Antoni Kabaciński
7559 Agnieszka Myszkowska d. Kabacińska
8116 Rozalia P. Kabacińska_przypOjcu#11148
8214 Emilia Lange d. Kabacińska
8240 Marianna Lannow d. Kabacińska
8282 Anna Boińska d. Kabacińska
8351 Grażyna Słupczyńska d. Kabacińska
8387 Zenobia Głazęda d. Kabacińska
8471 Anna Świątek d. Mądrowska
8473 Antonina Małolepsza d. Kabacińska
8527 Barbara Wawrzyniak d. Kabacińska
8566 Henryka NN d. Kabacińska
8567 NN_Henryka d. Kabacińska
8583 Sabina ________d. Kabacińska
8585 Halina ________d. Kabacińska
8587 Seweryna Brzozowska d. Kabacińska
8589 Władysława Arabasz d. Kabacińska
8591 Czesława __________d. Kabacińska
8599 Krystyna Luksztet d. Kabacińska
8604 Mirosława Prusińska d. Kabacińska
8620 Aleksandra Duszyńska d. Kabacińska
8711 Mieczysław Bukowski
8712 Wojciech Bukowski
8713 Aniela Bukowska d. Kocińska
8714 Franciszka Bukowska d. Zgórska
8715 Mateusz Bukowski
8771 Marta Dolata d. Kabacińska
8804 Maria Sobczak d. Kabacińska Kabaczyńska
8866 Katarzyna Malinowska d. Kabacińska
8887 Maria Krzemińska d. Kabacińska
8929 Małgorzata Świątkowska d. Kabacińska
8932 Mariola __________d. Kabacińska
8946 Stanisława Markwitz d. Kabacińska
9019 Wiktoria Kaszkowiak d. Kabacińska
9112 Marianna Nowak d. Kabacińska
9124 Weronika Warda d. Kabacińska
9127 Maria Hattab d. Kabacińska
9141 Wacława Niska d. Kabacińska_Lublin
9145 Rozalia Piasecka d. Kabacińska
9191 Teresa D. Kabacińska_Poznań1712?1733
9225 Marianna Wietrzyńska d. Kabacińska
9230 Marianna Cieślak d. Kabacińska
9303 Katarzyna Kwiatkowska d. Kabacińska
9317 Katarzyna Szhelmam d. Kabacińska
9431 Marianna Pachocka d. Kabacińska
9432 Magdalena Hoffman d. Kabacińska
9473 Antonina Witucka d. Kabacińska
9515 Joanna Kosmala d. Kabacińska_&#2262
9525 Józefa Matulska d. Kabacińska
9527 Cecylia T. Kabacińska_PrzyRodzicom#1413
****


legenda


Jeśli chcemy dodać swoje dane zapisane w exelu : tutaj podaje jak
Plik ten powstał z danych zapisanych w exelu i przełanego do projektu Poznań
JAK to Zrobić ten plik w txt z ładnymi kolumnami z exela :
zapisujemy plik exela w INNE FORMATY
szukamy forme zapisu
tekst formatowany (rozdzielony spacjami) zapisujemu i dostajemy np. strzyzewo kościelne.prm
to plik który łatwiej przeglądać jak zamimy koncówke prm na txt i kuż mamy ładnie poszerogowany plik z exela
jak to zrobimy bezpośrenio do txt - to zapis ma często " rozsypane " kolumny i jest mało czytelny

Myśle że to dobre miejsce to wpisywania cząstkowych lub pojedynczych danych ze swoich poszukiwań i
indeksowanych plików, które nie są zamieszczone lub nie ma ich w Projekcie indeks
Miało to być z mojego dysku w formie indywidalnego pobierania aktualizowanych plików
niestey sa kłopoty;
pliki do pobrania z HFS wirtualnego dysku - Tylko wtedy gdy mam włączony dysk tak jak inne moje wideo
pobranie naciskając na link.
Przydatne darmowe (free i bezpieczne !!! ) programy do przekazywania i odbierania plików
hfs.exe dla tych co chcą ustostepnić plik- tak jak ja
program do odbioru plkików, charaktereryzuje sie tym że, po przerwaniu pobierania ściag od przerwanego miejsca.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... er+3.0.844

Pewnie padnie pytanie jak zbierać logicznie takie dane : nie padło jeszcze ,próbuje zachęcam.
Widze to tak
zbierać dane luźne zapisy na forum, lub umieszczć w jednym stale uzupełniającym pliku ( np: ja to zrobię ) i udostępnie jak ten plik
http://kabacinskileszek.ovh.org/77%20.txt
oczywiście z dopisywanymi danymi.
Czy zasadny i potrzebny temat - zobaczymy jak sie przyjmie, ilu bedzie dopisywało lub udostepniało.
Następne pytanie to jak szybko wyszukiwać dane z tego tekstowego pliku?- może ktoś podpowie.
Na Amidze lata 80/90 ( to był komputerek, miał system a nie nakładki Dosowskie jak wtedy Pc, system dopiero to 95, Pcet to było liczydło i nestety bez duszy!!! forsa go tak wysoko wywindowała i sprawdza się teraz , Amiga poległa dopiero kiedy próbowala produkować klony Pc) miałem taki programik który z przeszukiwanego pliku po zadaniu wyszukiwania np; kabat
poszukał i wypisał w osobnym oknie rezultaty wyszukania które zapisywał do wydrukowania
Programy są na pewno na Pc - tak jak to robi wyszukiwarka programu w CD Teczki Dworzaczka
Może propozycje ?

_________________
Leszek Kabaciński kabat
leszekkabacinski@gazeta.pl leszekkabacinski@neostrada.pl leszekkabacinski@o2.pl
nazwiska : Piotr Springer i Anna Springer d. Prybe Pribe - Duszno?
Piotr Mrówczyński i Małgorzata Mrówczyńska d. Dziadoszek - okolice Kłecka


****











































































































































































































































































świadek : Ignacy Kabaciński z Trląg
świadek : Władysław Hartwich Pakość [m.Janicka dopisek]
świadek ślubu : Franciszek Masztalerz z Gniezno
świadek#0471Gniezno1923 : Wiktor Kabaciński z Witkowo ur. +- 1902 < [brat]
świadek#10749Świątniki1833 : Kajetan Kapcia [Kajetan Kapciński] ur. +-1812 <
świadek#12105Detriood1925 : Leo Andrzejewski ur. +- 1904 <
świadek#14436Modliszewko1867 : Jakub Stetler ur +- 1846
świadek#6336Strzelno1922 : Ludwik Gałęziewski ur. +- 1901 <
Świadek#8638 1909 : Stefan Skrzynecki Poznań ur. +- 1888 <
świadek#9246Świątniki1828 : Wincenty Kapciński ur. +- 1807 < z Świątniki
świadek#9992Ostrowite Prymasowskie1919 : Jan Stachirski [Jan Stachurski] Ostrowite ur. +- 1898 <
świadek1882#9242 : Piotr Wojewoda +-1861 <
świadek1923 Gniezno#0471 : Wiktor Kabaciński z Witkowo ur. +- 1902 < [brat]
0087świadek Marianna Iwińska ( zapis?)˙˙˙˙
0284świadek : Piotr Stelter
0284świadek : Józef Kowalski
0284świadek : Piotr Hnt
0286świadek : Jan Schrocher
0286świadek: Józef Radka z Posługowo
0296świadek : Jakub Frankowski
0296świadek : Józef Piotrowski
0296świadek : Walenty Dąbrowski
0300świadek : Józef Schmadz
0300świadek : Maciej Stelter
0300świadek : Wawrzyniec Brykacz
0405świadek: Jan Kryger szwagier z Rzymu
0405świadek: Jan Noska krewny z Kwasuty
0405świadek: Józef Hunt
0539świadek : Andrzej Hunt
0539świadek : Marianna Fisher Rybak
0809świadek : Michał Nosek z Kowalewo
0809świadek : Piotr Westfal
0813świadek : Andrzej Linett
0813świadek : Jan Linetti
0813świadek : Jan Westpfal
0920świadek : Jan Luck
0921świadek : Oswald Lerch - pedagoch ?
0938świadek : Jan Łuszkiewicz z Kołdrąb
0938świadek : Jan Strans z Kopiec
0972świadek : Karol Raczkowski
0972świadek : Wojciech Kryger
1144świadek : Andrzej Szulc z Kwasuty
1144świadek : Franciszek Kant z Kwasuty
1192świadek : Jan Brenek
1192świadek : Jan Pawlak
1194świadek : Mateusz Łukaszewski
1194świadek : Walenty Kurowski
1234świadek: Adam Chojnacki z Łopienna
1234świadek: Jan Westpfal z Posługowa
1234świadek: Wicentty Chojnacki z Łopienna obcy
1258świadek : Józef Drewniaczak
1258świadek : M. Szymczak
1258świadek : Szymon Banaszak
1259świadek : A Jankowski
1259świadek : Jan Owczarczak
1259świadek : Michał Janka
1282świadek : Jan Szyperczyński z Kowalewo
1282świadek : Jozef Zawadzki ( patre= ojciec ? ) z Rzym
1282świadek : Wawrzyniec Hunt
1282świadek : Wojciech Matrynowski z Recz
1868 świadek ślubu młodzienca z Kędzierzyna w parafi Kołdrąb ??
cienki01 Ap20 s12 Rogowo śluby 1848 -1887 str.=/p 02 świadek Jan Linetej USA WITUCKE ślub
czy wniosek że już nie żył bo zapis 1825 ( str 89 p2 ap174 s02) był ostani jaki znalazłem ( co nie znaczy że nie
żył )o Krzysztofie Kabacińskim jako świadek na ślubie 1825 ślubie 1825 w parafi
leszka519 Gniezno urodzenie syna Piotra Kabaciński : świadek# : Wojciech Kabaciński z Gniezna i świadek# Leon
Krupski z Czerniejewa
Może ? sprawdz #1075 ślub z Marianna Wesołowska świadek Wawrzyniec Dziadkiewiczä
nauczycielem w Mącznikach był 1821 roku Joanif (Jan) Amplewski świadek ślubu Hiacyntusa Dzierzewskiego pana
(honesti)
swiadek : Andrzej Cieślewicz
swiadek : Andrzej Łuczak˙˙˙˙
swiadek : Antoni Psiarski
swiadek : Bronisław Rochowiak z Piotrkowice
swiadek : Feliks Kowalczyk
swiadek : Franciszek Hiw lub Hin [Kin?]
swiadek : Franciszek Polski
swiadek : Franciszek Polus
swiadek : Franciszek Wojek
swiadek : Jan Czerwiński pisownia
swiadek : Jan Linetej
swiadek : Jan Stranss
swiadek : Jan Winkiel
swiadek : Józefa Gąsiorowska
swiadek : Kazimierz Wornicki .... pisownia
swiadek : Marta Kopcia
swiadek : michal Linette˙˙˙˙ę i Helenę, które wyszły za mąż (po kolei!) za Michała Kabacińskiego. Z pierwszego
małżeństwa byli synowie Benedykt, Zenon i Mieczysław a z drugiego - Leonard. I na tym kończy się moja wiedza o
Kabacińskich.
swiadek : Mikołaj lewandowski
swiadek : Mikołaj Olejniczak
swiadek : Mikołaj Olgiski ? Żelaskowo
swiadek : Ryszard Błaszczyk Gdynia˙˙˙˙ Gradoszewski Bydgoszcz
swiadek : Stanisław Cieślewicz
swiadek : Stanisław Kabaciński z Mierucina
swiadek : Tomasz Kurek
swiadek : Tomasz Nowak
swiadek : walenty Szymański
swiadek : Wojciech Cieślewicz
swiadek Antoni Bykowski z Kowalewo
swiadek# : Józef Kabaciński
swiadek#1519Rogowo1869 : Michał Dembowski gospodarz ur. +- 1848 <
swiadek: Feliks Kowalczyk
swiadek: Marcin Dobrzykowski z Zdziechowa
swiadek: Michał Linette z Kowalewo
śswiadek : Marcin Pochyński
śswiadek : Jakub Strang ( pisownia... Stranz )
śswiadek : Michał Linette
świadek : Antoni Dzianczałowski
świadek : Jakub Szelkewicz .... pisownia
świadek : Jan Leps ... pisownia
świadek : Jan Marzyński
świadek : Joanna Nowaczyk
świadek : Karol Chudziński Padniewko
świadek : Leonard Lawan
świadek : Mikołaj Berlik Łaziska
świadek : Tomasz Tucholski
świadek :Józef Rydlewicz
świadek : Michał Priebe
świadek # Tomasz Bilaszewsli
świadek #1518 Izdebno : Piotr Dembrowski (Dombrowski Dąbrowski) ur. +- 1842 <
świadek : Antonina Pichtacz z Bierlinek Bieślinek
świadek : Bartłomiej Zieliński organista z Parlin (Parlina)
świadek : Franciszek Kostusiak Żnin / Poznań
świadek : Franciszek Lamecki ( Laniecki, Łaniecki ) Gniezno
świadek : Ignacy Kabaciński (Kabzinski Rabaziński) z Trląg
świadek : Ignacy Rabaziński [ Kabaciński] z Trląg
świadek : Jan Krenc
świadek : Jan Kryger szwagier z Rzymu
świadek : Jan Muller
świadek : Jan Noska krewny z Kwasuty
świadek : Jan Wesołowski
świadek : Jan Westfal
świadek : Józef Brzeziński
świadek : Karol Derech
świadek : Konstanty Linetty młodzieniec z Juncewa
świadek : Lamecki Franciszek ( Laniecki ) Gniezno
świadek : Leo ( Leon ) Kabaciński z Klewitzdorf
świadek : Leon Krupski z Czerniejewo˙˙˙˙
świadek : Maciej Zywczynski
świadek : Marceli Jacowski ... pisownia Jachocki Jackoski
świadek : Marcin Pochyński
świadek : Mateusz Łukaszewski
świadek : Michał Eichstad
świadek : Paweł Bejankowski
świadek : Pelagia Ratajczak Gniezno
świadek : Pierawski lub Pierański
świadek : Piotr Winkiel
świadek : Stanisląw Ronszlewski ... pisownia
świadek : Szczepan Pawłowski Kruszwica
świadek : Wacław Kabaciński ul Trzemeszyńska 11
świadek : Walenty Hadewski pisownia
świadek : Wojciech Januchowski Łaziska˙˙˙˙
świadek : 1896#469 Łukasz Kreniz Łukasz Krenz Krenc lat 25 ur. 1871˙˙˙˙
świadek : 1896#469 Wawrzyniec Grzeczka wójt Łabiszynek lat 45 =1851
świadek : A Jankowski
świadek : Adam Badowski
świadek : Adam Linetej
świadek : Adam Nowak
świadek : Aleksandra Ruszkiewic strzelno
świadek : Alfons Trzemżalski strzelno
świadek : Amelia Szulc żona rolnika z Trląg
świadek : Andrzej Mazurkiewicz
świadek : Andrzej Chmulewko pisownia
świadek : Andrzej Grabatewski
świadek : Andrzej Grabatewski
świadek : Andrzej Graczyk
świadek : Andrzej Grzeczka Strzyżewo Kościelne
świadek : Andrzej Grzegorski
świadek : Andrzej Hunt
świadek : Andrzej janiak z Rzymu
świadek : Andrzej Jaśkiewicz
świadek : Andrzej Kabaciński z Jankowa u Graczyk
świadek : Andrzej Linett
świadek : Andrzej Manuszak
świadek : Andrzej Nowak
świadek : Andrzej Ogrod(dan)
świadek : Andrzej Radka brat
świadek : Andrzej Radke
świadek : Andrzej Szulc
świadek : Andrzej Szulc z Kwasuty
świadek : Andrzej Szymański
świadek : Andrzej Tabaczka Kawiary
świadek : Andrzej Waltkowiak
świadek : Andrzej Woźniak
świadek : Andrzej Wysocki
świadek : Andrzej Złoczewski
świadek : Anna Cieślewicz ˙˙˙˙
świadek : anntoni szeliga Sławsk mały˙˙˙˙
świadek : Antoni Mąkowski
świadek : Antoni Ślenski ( pisownia)
świadek : Antoni Antoszewski Pyszczynek˙˙˙˙
świadek : Antoni Budzyński
świadek : Antoni Domeralski z Trląg
świadek : Antoni Kabaciński organista
świadek : Antoni Lenh
świadek : Antoni Łapka z Strzyżewo
świadek : Antoni Nowak ur. +- 1818 <
świadek : Antoni Psiarski
świadek : Antoni Puwalski ?
świadek : Antoni Puwalski ? ( może Piwońska ?)
świadek : Antoni Tabaczyński
świadek : Antoni Ziętek
świadek : Antonina Krysińska M. Świątniki
świadek : Antonina Krysińska Mączniki
świadek : Antonina Lisiecka˙˙˙˙
świadek : Augustyn Dzielny +-1861 <˙˙˙˙
świadek : Bartłomiej Cieślewicz -był też świadkiem w 1798 gospopdarz Żelazkowo - moze być ten sam˙˙˙˙
świadek : Bartłomiej Cieślewicz ˙˙˙˙
świadek : Bartłomiej Woźniak˙˙˙˙
świadek : Bejenkowski˙˙˙˙
świadek : Bejenkowski˙˙˙˙fia katolicka Kołdrąb, wpis 3 / 1868
Świadek : Blasius Wojciechowski
świadek : Błaszak Alojzy Strzelno i Salan Jan Kołodziejewo;"
świadek : Bronisław Rochowiak z Piotrkowice
świadek : Bronisław Wróblewski
świadek : Chudzicki
świadek : Daniel Lutke
świadek : Edward Klotz
świadek : Emilia Klawitter˙˙˙˙
świadek : Fanciszek Opaczewski
świadek : Feliks Kowalczyk
świadek : Feliks Majorowicz
świadek : Filip Kopydłowski ojciec panny
świadek : Florian Mikulski
świadek : Franciszek Drodyszynski
świadek : Franciszek Filipiak z Dąbrowa
świadek : Franciszek Filipiak z Dębno
świadek : Franciszek Hunset Sroczyn
świadek : Franciszek Kant z Kwasuty˙˙˙˙
świadek : Franciszek Karinski
świadek : Franciszek Karpinski
świadek : Franciszek Krawczyk
świadek : Franciszek Krześiński z Turza
świadek : Franciszek Owczarzak z Strzyżewo Kościelne
świadek : Franciszek Pater˙˙˙˙
świadek : Franciszek Peisent z Parlina
świadek : Franciszek Polczyński
świadek : Franciszek Polski - Marcin Polski Miaty [ WAŻNE Dorota Nosek d. Polska to pirwsza zona Piotra Noska a
Piotr to drugi mąz po Krzysztofie 1788 -1830 mojej Agnieszki 1790 -,,,? ]
świadek : Franciszek Polski ... Polus
świadek : Franciszek Szafrański
świadek : Franciszek Urbanowski
świadek : Franciszek Wojek
świadek : Franciszek Zachowski
Świadek : Franciszek Zawadzki
świadek : Franciszka Frankowska 33 gospodynia Miaty pociotek Anny
świadek : Franciszka Gadzińska˙˙˙˙
świadek : Franciszka Nowak z Jeziorzany˙˙˙˙bującej]
świadek : Franciszka Rozpłorkowski˙˙˙˙
świadek : Gasper Słochorski z Trzemeszno
świadek : Helena Szmelczanka
świadek : Henryk Kabaciński Strzelno˙˙˙˙
świadek : Henryk Kabaciński Strzelno˙˙˙˙ki (u.ok 1835;z.13.04.1898-Łąkie)"
świadek : Henryk Mularczyk łąkie
świadek : Ignacy (Lieykowski) organista ślad w kierunku 415
świadek : Ignacy Górzyński
świadek : Ignacy Górzyński
świadek : Ignacy Kabaciński [Rabaziński] z Trląg
świadek : Ignacy Kabaciński z Trląg
świadek : Ignacy Kierski Wymysłowo˙˙˙˙
świadek : Ignacy Kwieciszewski˙
świadek : Ignacy Przybiliński
Świadek : Ignacy Wikaryjczak
świadek : J. Westfal z Trzemeszno˙˙˙˙
świadek : Jagłowiach z Trląg
świadek : Jakub Bansy ˙˙˙˙
świadek : Jakub Bielejewski
świadek : Jakub Cegła z Popielewo brat cioteczny Jana Stranc a stryj Anny
świadek : Jakub Eichstaedt
świadek : Jakub Frankowski
świadek : Jakub Jakubczak
świadek : Jakub Kąciki
świadek : Jakub Klepiszewsk
świadek : Jakub Kołodziej ˙˙˙˙
świadek : Jakub Koterski
świadek : Jakub Kranc
świadek : Jakub Kranz
świadek : Jakub Nowak ur. +- 1818 <˙˙˙˙
świadek : Jakub Piwanski
świadek : Jakub Scibot
świadek : Jakub Strang ( .... pisowna Stranz)
świadek : Jakub Telsman
świadek : Jakub Zenhowicz z Bronowice
świadek : Jakub Zimny
świadek : Jan Westphal
świadek : Jan Babrowski ... pisownia
świadek : Jan Bakorski obcy
świadek : Jan Bartz
świadek : Jan Bienetn organista
świadek : Jan Borucki 41 (ur. 1841) z Pyszczyn
świadek : Jan Brzeźniak˙˙˙˙
świadek : Jan Chęś
świadek : Jan Chmiel
świadek : Jan Czajka
świadek : Jan Czerwiński pisownia
świadek : Jan Degler
świadek : Jan Dokowicz Poznań
świadek : Jan Dokowicz Warszawa
świadek : Jan Draim (pisownia Draihm Drahim ?)
świadek : Jan Eichstedt zapisie pisownia fonetyczna
świadek : Jan Etter
świadek : Jan Gapiński
świadek : Jan Gądek˙˙˙˙
świadek : Jan Glazner
świadek : Jan Imbierowicz
świadek : Jan Kabaciński kowal
świadek : Jan Klimkiewicz
świadek : Jan Kopliński
świadek : Jan Kozłowski
świadek : Jan Kramarski Gniezno
świadek : Jan Krenc ( Krenz)
świadek : Jan Kryger
świadek : Jan Lemran ... pisownia [Lerman?]
świadek : Jan Linerte
świadek : Jan Linetej
świadek : Jan Linettas ( +- 21 lat = 1819<)
świadek : Jan Linetti
świadek : Jan Luck
świadek : Jan Łodyga
świadek : Jan Maćkowiak
świadek : Jan Madalinski
świadek : Jan Michalski˙˙˙˙
świadek : Jan Noska gospodarz z Wełna minimum 21 lat przy ślubie 1829 - +- 21 = 1808 +- <
świadek : Jan Noska z Wełny
świadek : Jan Nowak Strzyżewo Kościelne
świadek : Jan Okoniewski
świadek : Jan Owczarczak
świadek : Jan Pawlak
świadek : Jan Położyński
świadek : Jan Purul
świadek : Jan Rejent
świadek : Jan Rożek˙˙˙˙
świadek : Jan Rymer
świadek : Jan Schrocher
świadek : Jan Siwa
świadek : Jan Soberski
świadek : Jan Springer
świadek : Jan Starzyński Gniezno
świadek : Jan Strans z Kopiec
świadek : Jan Stranss
świadek : Jan Strong #może# Jan Stranz Strang
świadek : Jan Strong ( Strans... Stranz)
świadek : Jan Szałek
świadek : Jan Szkudlarek
świadek : Jan Szmania
świadek : Jan Szmania
świadek : Jan Szmnia
świadek : Jan Szyperczyński z Kowalewo
świadek : Jan Tikus z Bronowice
świadek : Jan Westfal ( +- 21 = 1819<
świadek : Jan Westphal
świadek : Jan Woźiński
świadek : Jan Woźniak z Gorzuchowo
świadek : Jan Woźniak z Gorzuchowo świadek ślubu brata 30.10.1882 ? więc zgon po tej dacie>>
świadek : Jan Zawadzki brat ślubującej
świadek : Janiszek
świadek : Joanna Hartwich ( Hartwig )
świadek : Joanna Jankiewicz
świadek : Joanna Jankiewicz colonus
świadek : Joanna Kaszyńska
świadek : Joanna Konsk ( pisowni)˙˙˙˙
świadek : Joanna Kuski
świadek : Joanna Śiwka gospodarz z Kujawki
świadek : Jozef Zawadzki ( patre= ojciec ? ) z Rzym
świadek : Józef Domeralski z Trląg
świadek : Józef Drewniaczak
świadek : Józef Sarnowski˙˙˙˙
świadek : Józef Wieczorek
świadek : Józef Brzeźniak
świadek : Józef Buszkiewicz
świadek : Józef Buszkiewicz˙:Stanislaus Chudziński i Catharina Muraska ;"
świadek : Józef Cholewiński
świadek : Józef Cieślewicz
świadek : Józef Dębny
świadek : Józef Dobrosz˙˙˙˙
świadek : Józef Drzewiecki z Bronowice
świadek : Józef Gar...˙˙˙˙
świadek : Józef Gebur
świadek : Józef Hunt
świadek : Józef Kabaciński
świadek : Józef Kabaciński ( PRZYPUSZCZENIA ZE TO BRAT Stanisława juz przed 1873 rodziły sie mu dzieci z Wiktorią
Splitt wiec uzasadnione ze Wojciech Splitt jest świadkiem)
świadek : Józef Kabaciński (Kapaciński) poprawiono Kabaciński zboku pełna nazwa Kabaciński z Kaliny
świadek : Józef Kabaciński z Mierucin
świadek : Józef Kołodzeczyski
świadek : Józef Królczyk z Sławno˙˙˙˙
świadek : Józef Kryger
świadek : Józef Linett
świadek : Józef Lubiewicz
świadek : Józef Mackowiak
świadek : Józef Murawski
świadek : Józef Ochotny Świątniki
świadek : Józef Piotrowski
świadek : Józef Precinek
świadek : Józef Prybe
świadek : Józef Prybe Zieleźnica
świadek : Józef Radka
świadek : Józef Radka gospodarz brat ( wielkie litery = połączono dobrze czy niewłaściwie ? )#359 1828 minimum +-
21= 1808 ur.
świadek : Józef Sekulski z Kokoszki
świadek : Józef Stręg Gniezno
świadek : Józef Wojtkowiak Kłecko˙˙˙˙
świadek : Józef Zawadzki ( patre= ojciec ? ) z Rzym˙˙˙˙
świadek : Józef Zielonkiewicz Lubochnia
świadek : Józefa Fridrich ( fonetycznie)
świadek : Józefa Gąsiorowska
świadek : Józefa Pribe
świadek : Julian Kabaciński Sroczyn˙˙˙˙
świadek : Kabacńska Stefania Kostrzyń
świadek : Karol Hoffman
świadek : Karol Raczkowski˙˙˙˙
świadek : Karol Reszel
świadek : Karol Wardęski
świadek : Kasper Cieślewicz
świadek : Kasper Szczygielski Pyszczynek
świadek : Kasprzyk
świadek : Kassianus Grylewicz
świadek : Katarzyna Chojnacka Mieścisko
świadek : Katarzyna Linety z Juncewa
świadek : Katarzyna Pisarcz
świadek : Kazimier Drzewiecki
świadek : Kazimierz Chopcia
świadek : Kazimierz Cieślewicz
świadek : Kazimierz Kwieciński
świadek : Kazimierz nowak strzelno
świadek : Kazimierz Pankowski
świadek : Kazimierz Wornicki .... pisownia
świadek : Kesiński ( Lesiński) pisownia
świadek : Krause˙˙˙˙
świadek : Krystyna Chmiel˙˙˙˙
świadek : krzysztof cieślewicz ( dopisek mój mąż sostry pana młodego) dowód że żyję
świadek : krzysztof cieślewicz ( dopisek mój mąż sostry pana młodego)˙˙˙˙
świadek : krzysztof cieślewicz ( dopisek mój Brat)˙˙˙˙
świadek : Krzysztof Krenc 23 lata brat piotra
świadek : Krzysztof Prus
świadek : Krzysztof Uryncz
świadek : Leo (Leon) Dobrzykowski Narajewo
świadek : Leon Kryger
świadek : Leon Rembowski
świadek : Lewandowski Zenon Strzelno i Gulczyński Wacław Strzelno;"
świadek : Lewandowski˙˙˙˙
świadek : Lucja Tomaszewska
świadek : Lucjan Szwarc strzelno
świadek : Ludwik Radke
świadek : Ludwika Szmania z Turzy
świadek : Łukasz Badyn z Trląg
świadek : Łukasz Chojnacki z Łopienno
świadek : M. Bartecki
świadek : M. Szymczak
świadek : M. Wojciechowska˙˙˙˙
świadek : M.Ogrodowski
świadek : Maciej Chopcia - bracia ?
świadek : Maciej Cieślewicz
świadek : Maciej Cieślewicz Goczałkowo
świadek : Maciej Radke
świadek : Maciej Stanglewicz
świadek : Maciej Szaszydzki (Szaszycki)˙˙˙˙
świadek : Maciej Zamiara ojciec panny młodej
świadek : Marceli Jachock˙˙˙˙
świadek : Marceli Jacowski ... pisownia Jachocki Jackoski
świadek : Marcin Barankowicz organista lat 34 ur.1769
świadek : Marcin Ciemny
świadek : Marcin Distrift z Dębno
świadek : Marcin Hoppe
świadek : Marcin Hoppe [Marcin Chmiel]
świadek : Marcin Modrzejewski Trzemeszno
świadek : Marcin Nowak
świadek : Marcin Nowak organista z Parlina ( to nowy67 zapisano)
świadek : Marcin Ochotny Gniezno
świadek : Marcin Polski Miaty
świadek : Marcin Pruś ur +-1857 <
świadek : Marcin Skowron
świadek : Marcin Słochorski
świadek : Marcin Stube˙˙˙˙
świadek : Marcin Szudarski
świadek : Marian linettej Strzelno
świadek : Marian linettej Strzelno moze to ten sam slub Aleksandra linettej i Ireny Oborska˙˙˙˙
świadek : Marian linettej Strzelno˙˙˙˙
świadek : Marianna Kabacińska
świadek : Marianna Kaszyńska
świadek : Marianna Maszyńska ? Marzyńska
świadek : Marianna Mróz z Wybraniewa
świadek : Marianna Olejniczak
świadek : Marianna Peykowa ... pisownia
świadek : Marianna Światek
świadek : Marianna Wesołowska˙˙˙˙
świadek : Marianna Ziętek
świadek : Mariusz Cegielski
świadek : Marta Małolepsza z Trląg˙˙˙˙
świadek : Martianna Listkowska
świadek : Mateusz Krygier
świadek : Mateusz Łukaszewski
świadek : michal Ciesielski Zdziechowa
świadek : Michal Jakubczak
świadek : Michal Jakubczak ur. +- 1909 <
świadek : Michal Jeżak˙˙˙˙
świadek : Michal Nosek Wiekowo˙˙˙˙
świadek : Michalina Macioszek
świadek : Michał Bartkowiak z Przysieki
świadek : Michał Bartz
świadek : Michał Bartz z Strzyżewo Kościelny
świadek : Michał Beimka
świadek : Michał Braciszewski˙˙˙˙
świadek : Michał Duszyński
świadek : Michał Eichstedt w zapisie pisownia fonetyczna
świadek : Michał Gołacki
świadek : Michał Grempka z Dąbrowa
świadek : Michał Gruszczyński
świadek : Michał Hartwich
świadek : Michał Janka˙˙˙˙
świadek : Michał Kabat colonus ( kuzyn ... ?) ur. +- 1801 <
świadek : Michał Kurczewski
świadek : Michał Kuśnierewicz˙˙˙˙
świadek : Michał Kuśnierkiewicz
świadek : Michał Linette
świadek : Michał Linettey brat Rozali z Juncewa 1825 - 21 +- = +- urodzony 1804 co najmniej
świadek : Michał Marschau
świadek : Michał Mączyński
świadek : Michał Miśkiewicz civitas Trzemeszno
świadek : Michał Nosek z Kowalewo
świadek : Michał Paulus z Zieleźnicy
świadek : Michał Pomorski 61 (ur. 1821) z Pyszczyn
świadek : Michał Radke
świadek : Michał Radzoskii
świadek : Michał Sidziński
świadek : Michał Skarbiński˙˙˙˙
świadek : Michał Waliszewski
świadek : Michał Wasielewski
świadek : Michał Wesołowski
świadek : Michał Winkiel
świadek : Michał Wożniak
świadek : Michał Zulk˙˙˙˙
świadek : Michał Zwolenkiewicz Kowalewo
świadek : Mikołaj Lewando˙˙˙˙
świadek : Mikołaj Bosinski rolnik z Bojanice˙˙˙˙ur.1912
świadek : Mikołaj lewandowski
świadek : Mikołaj Lewandowski rolnik z Florentynowo
świadek : Mikołaj Olejniczak
świadek : Mularczyk Henryk Łąkie
świadek : Nepomucena Samburski
świadek : Oswald Lerch - pedagog?
świadek : Otto Hanisz Gniezno˙˙˙˙
świadek : P. Budzyński
świadek : P. Nadolski
świadek : P. Westfal z Kowalewa
świadek : Paweł Bejenkowski
świadek : Paweł Durczyński
świadek : Paweł Eisbrener
świadek : Paweł Eisbrerci
świadek : Paweł Eisbrerci [EISBRENER]
świadek : Paweł Kabat z Dębno
świadek : Pelagia Linety (żona) z Turzy
świadek : Pelagia Wojciechowska Mogilno
świadek : Piotr ( Scibot )
świadek : Piotr Chudy [Piotr Hudy]
świadek : Piotr Grempka z Dąbrowy
świadek : Piotr Kasioryski
świadek : Piotr Krygier˙˙˙˙
świadek : Piotr Lewandowski Trzemeszno
świadek : Piotr Nosek
świadek : Piotr Pawlicki
świadek : Piotr Radke
świadek : Piotr Springer Zdziechowa
świadek : Piotr Stelter
świadek : Piotr Westfal
świadek : Piotr Westphal z Kowalewo
świadek : Piotr Winkler
świadek : Piotr Winkler
świadek : Kazimierz Kabat z Dąbrowa˙˙˙˙ [ podano tylko ]
świadek : R. Dziennicka˙˙˙˙
świadek : Roch Maciejewski
świadek : Roch Wencki
świadek : Roman Strzelczyk ul Cierpiegi 1
świadek : Sebastian Rolewicz z Kłecko
świadek : Stan. Fiszbach
świadek : Stanisław Bahachowicz
świadek : Stanisław Basiński˙˙˙˙
świadek : Stanisław Cieślewicz alias
świadek : Stanisław Jankowiak ze Sławsk Dolny
świadek : Stanisław Jaskólski
świadek : Stanisław Kabaciński
świadek : Stanisław Kabaciński z Strzelna [ ?]
świadek : Stanisław Kałasz
świadek : Stanisław Klatt
świadek : Stanisław Knast
świadek : Stanisław Kulczyński
świadek : Stanisław Sop
świadek : Stanisław Szymarkiewicz
świadek : Stanisław Wleklinski
świadek : Stefan Kaczmarek
świadek : Stefan Kaczmarek
świadek : Stefan Klatt
świadek : Stefan kowal lat 30 honesti ur. 1773
świadek : Stefan Linette
świadek : Stefan Mazurkiewicz
świadek : Stefan Rokicki
świadek : Stefania Likke ...pisownia
świadek : Stołowski˙˙˙˙
świadek : Szalady
świadek : Szczepan Pawłowski Kruszwica
świadek : Szczygielski
świadek : Szymkowski
świadek : Szymon Kowalczyk z Żelaskowa ˙˙˙˙
świadek : Szymon Banaszak˙˙˙˙
świadek : Szymon Kasprzak˙˙˙˙
świadek : Szymon Kowalczyk z Żelaskowa ˙˙˙˙
świadek : Szymon Olejniczak
świadek : Szymon Wojciakona
świadek : Tadeusz Meli .... pisownai
świadek : Teodor Rozmanowski
świadek : teodor Staniszewski inowroclaw
świadek : Teodor Szuderkowski
świadek : Teodor Szurdkowski z Trląg
świadek : Teodor Szurdkowski z Trląg org. zapisano ( może organista)
świadek : Teodor Wawrzyniak
świadek : Teofil Lempe Zieleźnica
świadek : Teofil Lepczyński
świadek : Teofil Lepczyński z Zieleźnica
świadek : Teofil Mączyński˙˙˙˙
świadek : Tomasz Jasiński
świadek : Tomasz Kędzierski z Charbowo˙˙˙˙
świadek : Tomasz Leśniewski Gniezno
świadek : Tomasz Nowaczyk
świadek : Tomasz Paczewski
świadek : Tomasz Przykucki - Kamieniec
świadek : Tomasz Raderański
świadek : Tomasz Raderański˙˙˙˙
świadek : Tomasz Rawański
świadek : Tomasz Strachanowski
świadek : Tomasz Suchniel
świadek : Trląg Ignacy Kabaciński z Trląga
świadek : Uztent Jeżewski
świadek : W. Grundkowski
świadek : W. Krygier
świadek : Wacław Gradoszewski Bydgoszcz
świadek : Walenty Bielawski Klecko
świadek : Walenty Chojnacki z Łopieno
świadek : Walenty Głowacki z Żabno
świadek : Walenty Grześkowiak
świadek : Walenty Jóżwiak Skiereszewo
świadek : Walenty Kurowski
świadek : Walenty Malak z Wymysłowo
świadek : Walenty Miłostan
świadek : Walenty Sochowicz
świadek : Walenty Stanglewicz
świadek : Walenty Synoracki ˙˙˙˙
świadek : Walenty Szczech
świadek : walenty Szymański˙˙˙˙
świadek : Walenty Tycki Lubin
świadek : Walenty Wasielewski
świadek : Warzyniec Ciechocki˙˙˙˙
świadek : Wawrzyn Koblewicz
świadek : Wawrzyniec Kryger
świadek : Wawrzyniec Cieślewicz M.Świątniki
świadek : Wawrzyniec Cieślewicz Mączniki
świadek : Wawrzyniec Dziadkiewicz˙˙˙˙
świadek : Wawrzyniec Hunt
świadek : Wawrzyniec Józwiak Woźniki nr16˙˙˙˙
świadek : Wawrzyniec Kabaciński ojciec panny
świadek : Wawrzyniec Kosmowski z Czerucin
świadek : Wawrzyniec Krygier
świadek : Wawrzyniec Kulczyński Zdziechowa
świadek : Wawrzyniec Linetty
świadek : Wawrzyniec Superszynski
świadek : Westfal z Kowalewa˙˙˙˙
świadek : Wincenty Bartz
świadek : Wincenty Łapka
świadek : Wincenty Prumiński
świadek : Wincenty Skrobat˙˙˙˙
świadek : Władysław Kabaciński Gniezno Dziekanka
świadek : Władysław Kabaciński z Gościerzyn
świadek : Władysław Owecki
świadek : Wojciech Bartz colonus
świadek : Wojciech Cieślewicz
świadek : Wojciech Hoffan
świadek : Wojciech Januchowski Łaziska˙˙˙˙skiego [22] w 1882r. Wągrowiec - mieszkali w Łaziskach/k. Wągrowcca
świadek : Wojciech Kabaciński Gniezno
świadek : Wojciech Kamulis z Bronowice
świadek : Wojciech Kapcia
świadek : Wojciech Kojterowski
świadek : Wojciech Kryger
świadek : Wojciech Kurasz
świadek : Wojciech Małkowski
świadek : Wojciech Matrynowski z Recz
świadek : Wojciech Miłataw
świadek : Wojciech Muszyński Zieleźnica
świadek : Wojciech Prus
świadek : Wojciech Rakowski
świadek : Wojciech Skarbiński ( obliczenia 1832 - 21 lat = 1811 rok +-)
świadek : Wojciech Skarbiński obcy?
świadek : Wojciech Splitt
świadek : wojciech Walkowski ˙˙˙˙
świadek : Wojciech Węglewski z Żabno˙˙˙˙
świadek : Wojciech Winkiel gospodarz
świadek : Wojciech Zieliński
świadek : Wojciech Ziętek
świadek : Wojciech Zieliński Wojciech Zieliński z Juncewo?
świadek : Wojciech. Głachowski
świadek : Woyte Slento .... pisownia
świadek : z Trląg Ignacy Kabaciński z Trląga
świadek : Zachęś˙˙˙˙
świadek : Zamiar Gabryjelska z Macinkowo˙˙˙˙
świadek : Zofia Linethej
świadek : Fanciszek Opaczewski
świadek : Jakub
świadek :Jan Chęś
świadek :Jan Linettas ( +- 21 lat = 1819)
świadek :Jan Rejnt
świadek :Jan Rymer
świadek :Józef Pachowiak
świadek :Józef Sporny
świadek :M . Wojciechowska
świadek :Telesfor Andrzejewski Strzelno
Świadek :Teofil Półrolnik
świadek :Wacław głowacki : strzelno˙˙˙˙
ŚWIADEK :wIKTORIA WOLANIEWICZ
ŚWIADEK :wIKTORIA zWOLANIEWICZ
"świadek ; Joanna Konsk ( pisowni)"
"świadek ; Łukasz Chojnacki z Łopienno"
"świadek ; Marcin Szudarski"
"świadek ; Tomasz Spych"
"świadek ; Walenty Chojnacki z Łopieno"
świadek Edward Klotz
świadek Jan Linetej USA WITUCKE
świadek Jan Maćkowiak
świadek Józef Cholewiński˙˙˙˙
świadek Kabaciänski Leon z Klemitzdorf˙˙˙˙
"świadek Lewandowski Zenon Strzelno i Gulczyński Wacław Strzelno;"
świadek Marta i Wawrzyniec Wojciechowski˙˙˙˙
świadek ślubu : Jadwiga Cieślewicz z Gniezno˙˙˙˙
świadek TrzemesznoBieślin1838#1909 : Antoni Kabaciński Jakubowo ur. +-1817 <
świadek w Sokolnikach / Gniezno ślub Katarzyny Zwadzkiej i Tomasza Kaczmarek˙˙˙˙
świadek# : Leo ( Leon ) Kabaciński z Klewitzdorf
świadek# : Franciszek Karinski
świadek# : Franciszek Polski
świadek# : Leo ( Leon ) Kabaciński z Klewitzdorf +- 1874ur
świadek# : Marcin Polski Miaty [ WAŻNE Dorota Nosek d. Polska to pierwsza zona Piotra Noska a Piotr to drugi mąz po
Krzysztofie 1788 -1830 mojej Agnieszki 1790 -,,,? ]
świadek# : Michał Bartz z Strzyżewo Kościelne
świadek# : Mikołaj lewandowski
świadek# : walenty Szymański˙˙˙˙
świadek# : Wojciech Muszynski Zieleźni˙˙˙˙
świadek# : Wojciech Splitt
świadek# Florian Robaszkiewicz˙˙˙˙
świadek# Franciszek Kunaski [Franciszek Klimacki]
świadek# Wawrzyniec Pietraczak [Wawrzyniec Pietraszak]˙˙˙świadek# Wawrzyniec Pietraczak [Wawrzyniec Pietraszak]˙˙˙˙
świadek##1026GnieznoUSC1882 : Johann (Jan) Borucki z Pyszczyna ur. +-1861 <
świadek##14627Trląg1913 : Stanisław Przybylska z Babka+- ur.1892 <˙˙˙˙
świadek##14627Trląg1913 : Wawrzyniec Linett z Padniewko +- ur.1892 <
świadek#03431884 Rogowo1884 : Ludwika Janke ur. +- 1863 <
świadek#03431884 Rogowo1884 : Michał Linetty ur. +- 1863 <
świadek#0461Gościeszyn1882 : Marta Janke z Brudzewo ur. +- 1861 <
świadek#0461Gościeszyn1882 : Michał ( nie do odczytania) z Gościeszyn ur. +- 1861 <
świadek#0471Gniezno1923 : W. Zieliński z Braciszewa ur. +- 1902 <
świadek#0603Kołdrąb1838 : Jan Linette ur. +- 1827 <
świadek#0603Kołdrąb1838 : Jan Wesphal ur. +- 1827 <
świadek#0603Kołdrąb1838 : Józef Schwocker ur. +- 1827 < [Szwarc]
świadek#0607Rogowo1873 : Józef Nyka z Posługowo ur. +- 1852 <
świadek#0607Rogowo1873 : Marceli Kranz z Propielewo? ur. +- 1852 <
świadek#0626Kołdrąb Kowalewo1860 : Marianna Dudzińska Kowalewo ur. +- 1839 <
świadek#0626Kołdrąb Kowalewo1860 : Michał Janke Szkółki ur. +- 1839 <
świadek#0857Lubochnia1818 : Maciej Cieślewicz ur. +-1797 <
świadek#0857Lubochnia1818 : Stanisław Cieślewicz ur. +-1797 <
świadek#0857Lubochnia1818 : Wojciech Cieślewicz ur. +-1797 <
świadek#0871Gościeszyn1831 : Józef Zibiszewski nauczyciel ur. +-1810 <
świadek#0871Gościeszyn1831 : Wojciech Szczepański ur. +-1810 <
świadek#1026Gniezno1882 : Józefa Jagodzińska ur. +- 1861 <
świadek#1026Gniezno1882 : Kazimierz G
świadek#1026GnieznoUSC1882 : Michael (Michał) Pomorski z Pyszczyna ur. +-1861 <
świadek#1028Strzelno1922 : Ludwik Gałęziewski ur. +- 1901 <
świadek#1028Strzelno1922 : Stanisław Kabaciński ur. +- 1901 <˙˙˙˙
świadek#1031Gniezno1913 : Stanisław Kabaciński z Mierucin ur. +- 1882 <
świadek#1031Gniezno1913 : Stanisław Kabaciński z Mierucin ur. +- 1882 <˙˙˙˙
świadek#1031Gniezno1913 : Stanisław Kabaciński z Strzelno ur. +- 1882 <
świadek#1031Gniezno1913 : Stanisław Kabaciński z Strzelno ur. +- 1882 <
świadek#1053Gniezno1866 : Kazimierz Plukowski [Kazimierz Palkowski] ur. +-1845 <
świadek#1053Gniezno1866 : M. Maciekewska [Marianna Maciejewska] ur. +-1845 <˙˙˙˙
świadek#1053Gniezno1866 :Tomasz Grządziela ur. +-1845 <
świadek#10738św. Wawrzyniec Gniezno1832 : Michał Jóżwiak ur. +- 1841 <
świadek#10738św. Wawrzyniec Gniezno1832 : Stanisław Wesołowski ur. +- 1841 <˙˙˙˙
świadek#10738św. Wawrzyniec Gniezno1832 : Wawrzyniec Kaczmarek ur. +- 1841 <
świadek#10749Świątniki1833 : Kajetan Rychwalski ur. +-1812 <
świadek#10749Świątniki1833 : M Pater ... pisownia ur. +-1812 <˙˙˙˙
świadek#1087Witkowo1861 : Jan Szczęśniak [Może Szczęsny?] ur. +-1840 <
świadek#1087Witkowo1861 : Marianna Iwińska ( zapis?) ur. +-1840 <˙˙˙˙
świadek#11572Kedzierzyn1798 : Piotr Winkel ur. +- 1777 <
świadek#11644MnichowoŚw. Wawrzyniec Gniezno : Józef Cieślewicz ... pisownia nazwiska ur. +- 1811 <
świadek#11644MnichowoŚw. Wawrzyniec Gniezno : Kasper Gozdowski ur. +- 1811 <
świadek#11644MnichowoŚw. Wawrzyniec Gniezno : Łukasz Kujawa ur. +- 1811 <
świadek#11707Sławno1894 : Ignacy Wesołowski z Dziecmiarki ur. +- 1873 <˙˙˙˙
świadek#11707Sławno1894 : Wojciech Kubasik z Dziećmiarki ur. +- 1873 <
świadek#11784Głuszyna1909 : Ignacy Napierała z Babki ur. +-1888 <
świadek#11784Głuszyna1909 : Mateusz Jabłoński z Głuszyna ur. +-1888 <
świadek#11806Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1842 : Stefan Gozdowski ur. +- 1821 <
świadek#11806Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1842 : Szynmon Szmania ur. +- 1821 <
świadek#11808św. Wawrzyniec Gniezno : Józef Deresiewicz z Gniezno ur. +- 1836 <
świadek#11808św. Wawrzyniec Gniezno : Józef Łumiński z Gniezno ur. +- 1836 <
świadek#11818św. Wawrzyniec Gniezno1831 : Jozef Cieśliński [ chyba ktos z rodziny panny młodej] ur. +- 1810 <˙˙˙˙
świadek#11818św. Wawrzyniec Gniezno1831 : Andrzej Mrówczyński ur. +- 1810 <
świadek#11818św. Wawrzyniec Gniezno1831 : Łukasz Symalkieicz ur. +- 1810 <
świadek#11897Gnieznośw. Wawrzyniec 1820 : Andrzej Cembrzyński ur. +-1799 <
świadek#11897Gnieznośw. Wawrzyniec 1820 : Sylwester Koniewski ur. +-1799 <˙˙˙˙
świadek#11908Gniezno św. Wawrzyniec1863 : Józef Deresiewicz z Gniezno
świadek#11908Gniezno św. Wawrzyniec1863 : Józef Łosin z Gniezno˙˙˙˙
świadek#11908Gniezno św. Wawrzyniec1863 : Stanisław Deresiewicz z Gniezno
świadek#11910Mnicho św. Wawrzyniec Gniezno : Łukasz Kujawa ur. +- 1819<
świadek#11910Mnicho św. Wawrzyniec Gniezno : Jakub Łuczak ur. +- 1819<
świadek#11910Mnicho św. Wawrzyniec Gniezno : Szymon Polus ur. +- 1819<
świadek#11935GnieznoWoźniki1853 : Stefan Gozdowski ur. +- 1832 <˙˙˙˙
świadek#11935GnieznoWoźniki1853 : Tomasz Cierniak ur. +- 1832 <
świadek#11935Mnichowośw. Wawrzyniec1843 : Bartłomiej Budniak ur. +- 1822 <
świadek#11935Mnichowośw. Wawrzyniec1843 : Stefan Gozdowski ur. +- 1822 <
świadek#11935Mnichowośw. Wawrzyniec1843 : Wojciech Budniak ur. +- 1822 <˙˙˙˙
świadek#11975Mnichowo Gniezno 1840 : Tomasz Czerniak ur. +- 1819 <
świadek#12001św. Wawrzyniec Gniezno1854 : Antoni Kujawa ur. +- 1833 <
świadek#12001św. Wawrzyniec Gniezno1854 : Stefan Gozdowski ur. +- 1833 <˙˙˙˙
świadek#12009Jedrzejewo Polajewo1717 : Krzysztof Krentz [Krentz] ur. +- 1696 <˙˙˙˙
świadek#12103Detroid1907 : Leo Guzinski ur. +- 1886 <
świadek#12103Detroid1907 : Stanisława Brzoszkiewicz ur. +- 1886 <˙˙˙˙
świadek#12105Detriood1925 : Anna Kabaciński [Anna Kabacińska] ur. +- 1904 <˙˙˙˙
świadek#12140Żelaskowo p. Kędzierzyn : Kazimierz Cieślewicz [senleteto] ur. +-1809 <
świadek#12140Żelaskowo p. Kędzierzyn : Wojciech Cieślewicz gospodarz ur. +-1809 <
świadek#12140Żelaskowo p. Kędzierzyn : Wojciech Popek ur. +-1809 <˙˙˙˙
świadek#12170Lubochnia1828 : Antoni Wawrzyniak ur. +- 1821 <
świadek#12170Lubochnia1828 : Łukasz Kuno gospodarz Lubochnia ur. +- 1821 <˙˙˙˙
świadek#12170Lubochnia1828 : Marcin Stanglewicz ur. +- 1821 <
świadek#12172Kędzierzyn1837 : Jakub Barc ur. +-1816 <
świadek#12172Kędzierzyn1837 : Tomasz Nowicki ur. +-1816 <
świadek#1271Ośno1807 : Antoni Kresza (pisownia ) z Mieściska ur. +- 1786 <
świadek#1271Ośno1807 : Jakub Janka z Ośno ur. +- 1786 <
świadek#1271Ośno1807 : Joanna Rożek [Jan Rożek ] z Kędzierzyn ur. +- 1786 <
świadek#1271Ośno1807 : Joanna Tecla tecła później [spotykalem nazwisko Tecław ] ur. +- 1786 <
świadek#1271Ośno1807: Piotr Chmiel z Ośno ur. +- 1786 <
świadek#1284Recz1827 : Józef Kowalski Piotr Hunt ur. +- 1806
świadek#1284Recz1827 : Piotr Hunt ur. +- 1806
świadek#1284Recz1827 : Piotr Stelter Piotr Hunt ur. +- 1806
świadek#1300Kołdrąb1840 : Józef Schuz [Józef Szulc] ur. +-1819 <
świadek#1300Kołdrąb1840 : Maciej Stelter [maciej Stettler ] ur. +-1819 <
świadek#1300Kołdrąb1840 : Wawrzyniec Brykacz ur. +-1819 <
świadek#1306Niestronno1839 : Antoni Michalski ur. +- 1827 <
świadek#1306Niestronno1839 : Marta Skaza ur. +- 1827 <
świadek#1312Gościeszyn1876 : Antonina Lisiecka ur. +- 1855 <
świadek#1312Gościeszyn1876 : Piotr Nosek ur. +- 1855 <
świadek#1323Mogilno1851: Joannes Steika ur +- 1830 <
świadek#1323Mogilno1851: Martinus Zühlke ur +- 1830 <
świadek#14336Mogilno1865 : Antoni Jaźwiński ur. +-1844 <˙˙˙˙
świadek#14336Mogilno1865 : Kazimierz Cerkaski ur. +-1844 <
świadek#14348Dębnica1875 : Antoni Jankowski ur. +- 1856 <˙˙˙˙
świadek#14348Dębnica1875 : Walenty Pluta ur. +- 1856 <
świadek#14403Szmotuły1883 : Franciszek Barański ur. +-1862 <
świadek#14403Szmotuły1883 : Wawrzyn Klijewski ur. +-1862 <˙˙˙˙
świadek#14436Modliszewko1867 : Jakub Stetler ur +- 1846 <
świadek#14436Modliszewko1867 : Józef Kazimierski ur +- 1846 <˙˙˙˙˙
świadek#14502SokolnikGniezno1884 : Krzysztof Cieślewicz ur. +- 1863 <
świadek#14502SokolnikGniezno1884 : Piotr Piątek ur. +- 1863 <˙˙˙˙
świadek#14551Góra Znin1855 : Albin Sulczyński [Susczynski][Suffczynski] ur. +- 1831 <
świadek#1464Lubcz1885 : Antoni Dereziński ur. +- 1864 <
świadek#1464Lubcz1885 : Jan Ciemnoczołowski ur. +- 1864 <
świadek#1511Gniezno św. Michał1861 : Franciszek Krysiński ur. +- 1840 <
świadek#1511Gniezno św. Michał1861 : Kazimiera Dziel ur. +- 1840 <
świadek#1515Izdebno1863 : Piotr Dembrowski (Dąbrowski) ur. +-1842 <
świadek#1515Izdebno1863 : Stanisław Nyka ur. +-1842 <
świadek#1519Izdebno1863 : Michał Dembrowski (Dombrowski Dąbrowski) gospodarz ur.+- 1842 <
świadek#1519Izdebno1863 : Szymon Myszkowski ur.+- 1842 <
świadek#1519Rogowo1869 : Szymon Myszkowski ur. +- 1848 <
świadek#1534Trląg1888 : Józef Kabaciński z Mierucin ur. +- 1867
świadek#1534Trląg1888 : Wawrzyniec Kosmowski ur. +- 1867
świadek#1639Mogilno1855 : Józef Arent[Józef Arend] z Dębno ur. +- 1834 <
świadek#1639Mogilno1855 : Paweł Kabat z Dębno ur. +- 1834 < [faktycznie 1805]
świadek#1650Ostrowite Prymasowskie1870 : Jan Budzynski +- ur. 1849 <
świadek#1650Ostrowite Prymasowskie1870 : Julianna Czaplewska +- ur. 1849 <˙˙˙˙***
świadek#1716Mogilno1866 : Walenty Sobociński ur. +- 1845 <
świadek#1716Mogilno1866 : Wojciech Wieczorek ur. +- 1845 <˙˙˙˙arianna Kopuniarz?,
świadek#1908Trzemeszno1838 : Marianna Wesołowska ur. +-1817 <
świadek#1908Trzemeszno1838: Franciszek Polczyński [Franciszek Połczyński ] ur. +-1817 <
świadek#1934Skórki1867 : Julianna Sztelter [Stetler] ur. +- 1846 < ˙˙˙˙
świadek#1934Skórki1867 : Teofil Hunt ur. +- 1846 < [ właściwie mam takie precyzyjnie ur. 1834}, czy to swiadczy ze
to moje linie ? ]
świadek#2135 1916 Trląg : Michał Buzalski ur +- 1847 <
świadek#2135 1916 Trląg : Józef Kabaciński z Sosnowiec ur +- 1847 <
świadek#2135 1916 Trląg : Michał Buza˙˙˙˙
świadek#2135 1916 Trląg : Michał Buzalski z Jadownik ur +- 1847 <˙˙˙˙
świadek#2135 1916 Trląg : Józef Kabaciński z Sosnowiec ur +- 1847 <
świadek#2258 Kołdrąb1846 : A Jankowski ur. +- 1825 <
świadek#2258 Kołdrąb1846 : Jan Owczarczak Michał Janka ur. +- 1825 <
świadek#2258 Kołdrąb1846 : Michał Janka ur. +- 1825 <˙˙˙˙
świadek#2333Ośno1812 : Joanna Janka matka z Ośna ur. +- 1791 <
świadek#2333Ośno1812 : Maciej Rybak ur. +- 1791 <
świadek#2333Ośno1812 : Wawrzyniec Panczyński { może Połczynski ?] ur. +- 1791 <
świadek#2411Goscieszyn1838 : Walenty Szprynger....pisowania [springer] ur. +-1817 <
świadek#2411Gościeszyn1838 : Krzystof Nosek ur. +-1817 < [ czy to mąż Agnieszka Kabacińska]˙˙˙˙
świadek#2515Mogilno1872 : Józef Kabaciński ur. +- 1851 <˙˙˙˙
świadek#2515Mogilno1872 : Teodor Walter ur. +- 1851 <
świadek#2827Kłecko1898 : Kesiński ( Lesiński) pisownia ur. +- 1877 <
świadek#2827Kłecko1898 : Piotr Mrówczyński ur. +- 1877 < [prawdopodonie brat ślubującej Franciszki lub ojciec]
świadek#2842Gniezno1920 : Walenty Ribczkowski +- 1899 <˙˙˙˙
świadek#2842Gniezno1920 : Stanislaw Krasniewski ur. +- 1899 <
świadek#2844Strzyżewo Paczkowe1888 : Andrzej Waltkowiak ... Kalkowicz ur. +- 1867 <
świadek#2844Strzyżewo Paczkowe1888 : Jan Maćkowiak ur. +- 1867 <
świadek#2962Gniezno1850 : Bartłomiej Bachniak ...pisownia ur. +- 1829 <
świadek#2962Gniezno1850 : Łukasz Kujawa ur. +- 1829 <
świadek#3151Sokolniki1871 : Maciej Grzeczka ur. +- 1850 <
świadek#3151Sokolniki1871 : Walenty Małecki ur. +- 1850 <
świadek#3691Mączniki1876 : Antoni Warczyński ur . +- 1856 <
świadek#3691Mączniki1876 : Maciej Kussy ur . +- 1856 <
świadek#3694Św.Wawrzyniec : Józef Baranowski Braciszewo
świadek#3694Św.Wawrzyniec : Walenty Pluta Braciszewo
świadek#3738Maczniki1854 : Marcin Kwapiszewski ur.+-1833 <
świadek#3738Maczniki1854 : Walenty Małecki ur.+-1833 <
świadek#3837Sokolniki1872 : Michał Cieślewicz ur. +-1851 <˙˙˙˙
świadek#3837Sokolniki1872 : Piotr Macioszek ur. +-1851 <
świadek#3946Sokolniki1822 : Andrzej Chudy [Andrzej Hudy] ur. +- 1801 <
świadek#3946Sokolniki1822 : Jakub Cieślewicz ur. +- 1801 <
świadek#3946Sokolniki1822 : Walenty Pietrak [ Walenty Pietrzak ...] ur. +- 1801 <
świadek#4020Wierzbiczny p.Kędzierzyn1825 : Andrzej Sawieroski organista ur. +- 1804 <˙˙˙˙
świadek#4020Wierzbiczny p.Kędzierzyn1825 : generos Michał Jaroszewski ur. +- 1804 <
świadek#4020Wierzbiczny p.Kędzierzyn1825 : Walenty krol ... pisowniai ur. +- 1804 <
świadek#4020Wierzbiczny p.Kędzierzyn1825 : Wojciech Łykowski ur. +- 1804 <
świadek#4114Mączniki/Sololniki1878 :Marcin Grzeczka ur. +- 1857 <˙˙˙˙
świadek#4114Mączniki/Sololniki1878 :Marcin Małecki ur. +- 1857 <
świadek#4755Trlag1862 : Jakub Kozłowskiur. +- 1841 <˙˙˙˙
świadek#4755Trlag1862 : Jóef Ciesielski +- 1841 <
świadek#4861Rogowo1871 : Michał Janka ur. +- 1850 <˙˙˙
świadek#4861Rogowo1871 : Teofil Hunt ur. +- 1850 <˙˙˙˙
świadek#4863Rogowo1862 : Andrzej Posłuszny ur. +-1841 <˙
świadek#4863Rogowo1862 : Andrzej Śiwiński ur. +-1841 <˙˙˙˙
świadek#5042Mogilno1858 : Michał Wesołowski ur. +- 1837 < z Bystrzyca
świadek#5042Mogilno1858 : Stanisław Wesołowski ur. +- 1837 < z Bystrzyca
świadek#5115Mogilno1856 : Stefan Wesołowski ur. +- 1835 <
świadek#5115Mogilno1856: Józef Wesołowski ur. +- 1835 <
świadek#5131Mogilno1862 : Wojciech Janiak ur. +-1841 <
świadek#5131Mogilno1862 :Jan Groczyk ur. +-1841 <
świadek#5158Kołdrąb1837: Jan Linette ur +- 1816 <
świadek#5158Kołdrąb1837: Krzysztof ur +- 1816
świadek#5158Kołdrąb1837: Michał Linette ur +- 1816 <
świadek#5645Strzyżewo Kościelne1902 : Franciszek Kujawa z Jankowo ur. +-1881 <
świadek#5645Strzyżewo Kościelne1902 : Stanisław Kornowicz z Jankowo ur. +-1881 <˙˙˙˙˙˙˙
świadek#5677Parlin1930 : Franciszek Peisent z Parlina
świadek#5677Parlin1930 : Michał Grempka Dąbrowa ur. +- 1909 <
świadek#5831Dziekanowice1908 : Marcin Woźniak ur. +- 1887 <
świadek#5831Dziekanowice1908 : Michał Kabaciński ur. +- 1887 <
świadek#5895Dębnica1864 : Józef Sobuś ur. +-1843 <
świadek#5895Dębnica1864 : Michał Rybanowski ur. +-1843 <
świadek#5900Mogilno1865 : Mateusz Cegielski ur. +-1844 <˙˙˙˙
świadek#5900Mogilno1865 : Teodor Roznowicz ur. +-1844 <
świadek#6336Strzelno1922 : Stanisław Kabaciński ur. +- 1901 <
świadek#6540św. Wawrzyniec Gniezno w Wożniki1859 : Adam Pacanowski z Piekary / Gniezno ur. +- 1838 <
świadek#6540św. Wawrzyniec Gniezno w Wożniki1859 : Warzyniec Pacanowski z Żelaskowo ur. +- 1838 <
świadek#6540św. Wawrzyniec Gniezno w Wożniki1860 : Stefan Gozdowski z Mnichowo ur. +- 1839 <
świadek#6540św. Wawrzyniec Gniezno w Wożniki1860 : Szymon Kujawa z Mnichowa ur. +- 1839 <
świadek#6540św. Wawrzyniec Gniezno w Wożniki1860 : Jakub Pluta z Mnichowa ur. +- 1839 <
świadek#6717ŁęgowoTarnowo1868 : Wincenty Kabaz [ może Wincenty Kabat?] ur. +- 1847 <
świadek#6717ŁęgowoTarnowo1868 : Wojciech Wolczyński ... pisownia ...Wojciech Wołczyński ur. +- 1847 <
świadek#6756Pakość1852 : Jakub Piwański z Mulno ur. +- 1831 <
świadek#6756Pakość1852 : Joanna Piwańska Jankowo ur. +- 1831 <˙˙
świadek#6837Zdziechowa1869 : Michał Ciesielski Zdziechowa ur. +- 1848 <
świadek#6837Zdziechowa1869 : Michał Nosek Wiekowo ur. +- 1848 <˙˙˙˙ści otrzymasz już w bezpośrednim kontakcie z
Cieślewiczami z Oruni, na tym moja rola sie kończy,jeśli masz pytania napisz.
świadek#8177Kędzierzyn1822 : Joanna Jankiewicz colonus ur. +- 1801 <
świadek#8177Kędzierzyn1822 : Michał Paulus z Zieleźnicy ur. +- 1801 <
świadek#8177Kędzierzyn1822 : Wojciech Bartz colonus ur. +- 1801 <
świadek#8186Kędzierzyn1839 : Jan Draim [Drajmch] ur. +- 1818 <
świadek#8186Kędzierzyn1839 : Jakub Eichstaedt ur. +- 1818 <
świadek#8186Kędzierzyn1839 : Joanna Rożek ur. +- 1818 <˙˙˙˙
świadek#8275Kędzierzyn1844 : Bartłomiej Janas ur. +-1823 <
świadek#8275Kędzierzyn1844 : Michał Rożek ur. +-1823 <
świadek#8293Trzemeszno1861 : Jan Lewandowski ur. +-1840 <
świadek#8293Trzemeszno1861 : Stanisław Lasek ur. +-1840 <Č
świadek#8518Strzyżewo Kościelne 1902 : Filip Flisosk z Strzyżewo Kościelne ur. +- 1881 ˙˙˙˙
świadek#8518Strzyżewo Kościelne 1902 : Filip Flisosk z Strzyżewo Kościelne ur. +- 1881 ˙˙˙˙
Świadek#8638 1909 : Piotr Jędrzejewski Strzelno ur. +- 1888 <˙˙˙˙
świadek#8978Sokolniki1872 : Jozefa Kuszak ur. +- 1851 <˙˙˙˙
świadek#8978Sokolniki1872 : Michał Macioszek ur. +- 1851 <
świadek#9246Świątniki1828 : Kasper Rulewicz [pisownia] ur. +- 1807 < z Światniki˙˙
świadek#9246Świątniki1828 : Bartłomiej Kuczwa [ pisownia Kuczma] ur. +- 1807 < z
Świątniki˙˙˙˙estny#9035Świątniki/Sokolniki1825 : Kajetan Kapciński ur +-1804 < [ faktycznie +-1793 rok]
świadek#9404Gniezno św. Trójca1835 : Jan Sztoruński Braciszewo ur. +-1814 <
świadek#9404Gniezno św. Trójca1835 : Pawel Pluciński Braciszewo ur. +-1814 <
świadek#9431Trzemeszno1857 : Jozef Kranz ur. +- 1837 <˙˙˙˙
świadek#9431Trzemeszno1857 : M. Beinke ur. +- 1837 <
świadek#9707Ostrowite Prymasowskie1886 : Wojciech Hartwich ur. +- 1885 <
świadek#9707Ostrowite Prymasowskie1886 : Wojciech Owczarzak ur. +- 1885 <˙˙˙˙
świadek#9716Ostrowite Prymasowski1879 : Kazimierz Grylewicz ... pisownia ur. +- 1858 <
świadek#9716Ostrowite Prymasowski1879 : Piotr Lange ur. +- 1858 <
świadek#9978 1888Gaj : Jan Stachurski gospodarz Ostrowite ur. +- 1867 <
świadek#9978 1888Gaj : Marcin Bruch Kamionki ur. +- 1868 <
świadek#9992Ostrowite Prymasowskie1919 : Marcin Bruch [patrz Zofia Bruch Kabacińsk ?] Kamionka ur. +- 1898 <˙
świadek#9992Ostrowite Prymasowskie1919 : Jan Stachirski Ostrowite [Jan Stachurski] ur. +- 1898 <
świadek: Ignacy Kabaziński z Trląg
świadek: Jan Kryger szwagier z Rzymu
świadek: Jan Noska krewny z Kwasuty
świadek: Jan Westfal
świadek: Józef Radka z Posługowo
świadek: Rozalia Sztelter (Stelter)
świadek: Adam Chojnacki z Łopienno
świadek: Andrzej Radke
świadek: Antoni Lenh
świadek: Franciszek Polczyński
świadek: Jakub zimny˙˙˙˙
świadek: Jan Bakorski obcy
świadek: Jan Linerte Posługowo˙˙˙˙
świadek: Jan Strong
świadek: Jan Szczęsniak
świadek: Jan Westpfal z Posługowo
świadek: Józef Hunt
świadek: Józef Kryger
świadek: Józef Linerte brat ( może 192#)
świadek: Józef Linett
świadek: Józef Radka gospodarz z Posługowo
świadek: Józef Radke
Świadek: Józefa Fridrich ( fonetycznie) Frydrych
świadek: Michał Kełpiński
świadek: Mularczyk Henryk Łąkie
świadek: Teodor Szuderkowski˙
świadek: Tomasz Jankowski
Świadek: Wawrzyniec Kryger
świadek: Wicenty Chojnacki z Łopienno obcy˙˙˙˙
świadek: Władysław Bławański? plutonowy, Bydgoszcz i Franciszek Krzymiński (Strzelno)
świadek: Wojciech Kryger
świadek: Wojciech Skarbiński obcy
świadek:: Wojciech Kryger
świadek1762Dąbrówka/Mogilno#4970 : Walenty Mrówczyński ur. +- 1741 <˙˙˙˙ska
świadek1775Dąbrówa : Wincenty Kosmowski z Kołodziejewo świadek ślubu w 1775 Dąbrówa
świadek1778Połajewo#8253 : Franciszka Frankowska 33 gospodynia Miaty pociotek Anny ur. +- 1756 <
świadek1778Połajewo#8253 : Jakub Cegła z Popielewo brat cioteczny Jana Stranc a stryj Anny ur. +- 1756 <˙˙˙˙
świadek1778Połajewo#8253 : Krzysztof Krenc 23 lata brat Piotra
świadek1778Połajewo#8253 : Marcin Kranc z Golaźna ur. +- 1756 <
świadek1822: Adam Chojnacki z Łopienno
świadek1822: Jan Westpfal z Posługowo
świadek1822: Wicenty Chojnacki z Łopienno obcy˙˙˙˙
świadek1828Dębno/Mogilno#5653 : Jan Woziński ur. +- 1807 <
świadek1828Dębno/Mogilno#5653 : Paweł Kabat z Dębno ur. +- 1807 <
świadek1828Dębno/Mogilno#5653 : Walenty Wasielewski ur. +- 1807 <
świadek1849 Parlin0003# : Antonina Pichtacz z Bierlinek Bieślinek ur. +- 1828
świadek1849 Parlin0003# : Jan Kopliński ur. +- 1828
świadek1850#2962Gniezno : Bartłomiej Bachniak [Budniak] ...pisownia ur. +- 1829 <
świadek1850#2962Gniezno : Łukasz Kujawa ur. +- 1829 <
świadek1850#5138 : Andreas? Rosie_ski
świadek1862 Ostrowite Prymasowskie#9787 : Maciej Zamiara ojciec pani młodej ur. +- 1841 <
świadek1862 Ostrowite Prymasowskie#9787 : Marcin Stube ur. ur. +- 1841 <˙˙˙˙
świadek1862 Ostrowite Prymasowskie#9787 : Michał Hartwich brat ojca pana młodego ur. +-1841 <
świadek1865#5003 : Jan linetej gospodarz ur. +- 1844 <
świadek1865#5003 : Konstantyn Pawłowski campo ur. +- 1844 <
świadek1865#5003 : Konstantyn Pawłowski campo ur. +- 1844 <
świadek1865#5003 : Stanisław Szymankiewicz kowal ur. +- 1844 <
świadek1866Gościeszyn #5845 : Jan Bartz ur. +-1845
świadek1866Gościeszyn #5845 : Marianna Kaszyńska ur. +-1845
świadek1867#5834 : Augustyn Kowalewski ur. +-1846 <
świadek1867#5834 : Józef Jesław ur. +-1846 <
świadek1878# : Jan Dziadoszek ur +-1857 <
świadek1878#3595 : Jan Dziadoszek ur +-1857 <˙˙˙˙
świadek1878#3595 : Marcin Pruś ur +-1857 <
świadek1881#383 : Jan Smigowski ur. +- 1860 <
świadek1881#383 : Wojciech Szymczak ur. +- 1860 <
świadek1882 : Piotr Wojewoda +-1861 <
świadek1882#9242 : Augustyn Dzielny +- 1861<˙˙˙˙
świadek1886Żnin#3861 : Andrzej Chrzanowski Żnin ur.+-1838 <
świadek1886Żnin#3861 : Andrzej Walczewski Żnin ur.+-1838 <
świadek1886Żnin#3861 : Paweł Burca Żnin ur.+-1838 <
świadek1893#2949 : Ignacy Dzięgielewski ur +- 1872 <
świadek1893#2949 : Walenty Bielawski ur +- 1872 <
świadek1894Strzyżewo Kościelne#1096 : Jan Kabat może Jan kabaciński Kozłowa ur +-1873
świadek1894Strzyżewo Kościelne#1096 : Tomasz O.... Zielenin˙˙˙˙
świadek1895#466 : Jan Kabaciński Jakubowo WIELCE PRAWDOPODOBNE mój PRADZIADEK
świadek1895#466 : Jan Wolniewicz Kozłowo
świadek1898#nn : Piotr Mrówczyński ur +- 1877 ( czy to jej dziadek czy brat kuzyn - moje spekulacje )˙˙˙˙
świadek1906Żnin#1472 : Karol Derech ur.+-1885 <
świadek1906Żnin#1472 : Józef Sporny ur.+-1885 <
świadek1908Strzyżewo Kościelne#1103 : Andrzej Manuszak ur. +- 1887 < Wierzbiczany˙˙˙˙
świadek1919Gniezno#5940 : Stanisław Jędrawski ur. +-1898 <˙˙˙˙
świadek1919Gniezno#5940 : Leon Projecki Gniezno ur. +-1898 <
świadek1923 Gniezno#0471 : W. Zieliński z Braciszewo ur. +- 1902 <
świadek1925Ostrowite Prymasowskie#0342 :Józef kozimski rolnik Kamionka ur. +- 1900
świadek1925Ostrowite Prymasowskie#0342 :Michał Sikorski rolnik Sokołowo ur. +- 1900
świadek1940#0021Gniezno : Bolesław Kabaciński {urodzony 1913 Wylatkowo brat pana młodego}
świadek1940#0021Gniezno : Feliks Nowaczyk +- ur. 1919 <˙˙˙˙
świadekświadek#2842Gniezno1920 : Walenty Ribczkowski +- 1899 <
świadekTrzemesznoBieślin1838#1909 : Jan Splitt Kozłowo ur. +-1817 <
świadekuSC : 1896#469 Łukasz Kreniz Łukasz Krenz Krenc lat 25 ur. 1871
świadekUSC : 1896#469 Wawrzyniec Grzeczka wójt Łabiszynek lat 45 ur. 1851
świadekUSC##1534Trląg1888 : wyrobnik Józef Kabaciński, lat 39, zamieszkały w Ruhheim. ur. 1849
świadekUSC#1534Trląg1888 : kowal Reinhard Zacharias, lat 25 zamieszkały w Kaiserfelde-Dominium ur. 1863



chrzestny : Jan Radke
chrzestny : Marianna Kryger

chrzestny: Jan Chmiel
chrzestny: Ewa Linetej
chrzestny: Jan Chmiel
chrzestny: Ewa Linetej
chrzestny : Jakub Jaśkowiak
chrzestny : Katarzyna Zielińska
chrzestny : Marianna Wiedziałkoswska .... pisownia zona ekonomisty z Szczytnik
chrzestny : A Kaszński
chrzestny : Michał Liwner
chrzestny : Michał Liwner
chrzestny : Michał Liwner
chrzestny : Jakub Szaj
chrzestny : Jakub Stranz [Jakub Stranc]
chrzestny : Marianna Rożek˙˙˙˙
chrzestny : Józef Linert (Linnetre , Linette) {1838 -21+- wymagane limit ) 1816+ Józef Linettu
chrzestny : Marianna Eistachedt
chrzestny : Józef Linett
chrzestny : Marianna Eistachedt˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kryger
chrzestny : Balbina Ezytydzna ... pisownia
chrzestny : Michał Nowak
chrzestny : Marianna Szatkowska˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Kabaciński
chrzestny : Anna Bejenkowska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Wolniewicz
chrzestny : Frańciszka Jankowska
chrzestny : Jan Wolniewicz
chrzestny : Franciszek (a) Jankowski˙˙˙˙
chrzestny: Jan Wolniewicz
chrzestny: Franciszek (a) Jankowski˙˙˙˙
*chrzestny : Tomasz Puchocki z Kamieńca
chrzestny : Katarzyna Różnowska w chwili gdy ślubował mieszkał w Pomarzanach˙˙˙˙
chrzestny : Michał Paluścik , Paluscin . pisownia [Palusiński]
chrzestny : Elżbieta Radkowa może z tych Radków Kędzierzyna ? [RADKE...RADKA]
chrzestny#7691Zieleźnica1918 : Józef Hunt +-ur. 1793 <
chrzestny#7691Zieleźnica1918 : Rozalia Paszkowa. +-ur. 1793 <
chrzestny# : Michał Paluścik , Paluscin . pisownia [Palusiński]
chrzestny# : Elżbieta Radkowa może z tych Radków Kędzierzyna ? [RADKE...RADKA]
chrzestny : Jakub Kasprowicz
chrzestny : Rozalia Zasada
chrzestny : Jakub Kasprowicz
chrzestny : Rozalia Zasada
chrzestny : Antoni Starosta Ochodza
chrzestny : Celina Hoffman Kamieńca˙˙˙˙
chrzestny : Kazimierz Borkowicz
chrzestny : Małgorzata Martal
chrzestny : Kazimierz Borkowicz
chrzestny : Małgorzata Martal
chrzestny : Kazimierz Borkowicz
chrzestny : Małgorzata Martal
chrzestny : Andrzej Skowron
chrzestny : Anna Lewandowska
chrzestny : Ignacy Kankiewicz
chrzestny : Ludwik Rzeczkowski˙˙˙˙
chrzestny : Maciej Mathias Klatt
chrzestny : Marianna Chłopska
chrzestny : Paweł Kabat Dębno
chrzestny : Walenty Wasilewski z Dębno
*chrzestny#11765 1887 : Walenty Lechowski ur.+- 1866 <
chrzestny#11765 1887: Jualianna Rymankiewicz ur.+- 1866 <˙˙˙˙
*chrzestny : Józef Górski
chrzestny : Marianna Wikaryjczak
chrzestny#11649Mnichowo/Gniezno1825 : Błazej Budniak parobek ur. +- 1804 <
chrzestny#11649Mnichowo/Gniezno1825 : Łucja Skibińska komornica ur. +- 1804 <
chrzestny#44647Mnichowo1820 : Łukasz Kujawa ur. +- 1799 <
chrzestny#44647Mnichowo1820 : Marianna Cierniaczka ur. +- 1799 < ˙˙˙˙
chrzestny#11648Mnichowo1822 : Tomasz Budniak ur. +- 1801 <
chrzestny#11648Mnichowo1822 :Malgorzata Kujawa ur. +- 1801 <
chrzestny#11918Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1846 : Józef Tomczak. +- 1825 <
chrzestny#11918Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1846 : Małgorzata Kujawa. +- 1825 <
chrzestny#11908Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1836 : Kazimierz Polus ur. +-1815 < [ znam poprawna datę 1786-1839]
chrzestny#11908Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1836 : Małgorzata Kujawa [zaposan Kujawina] ur. +- 1815 <
chrzestny#11913Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1840 : Szymon Polus ur. +- 1819 <
chrzestny#11913Mnichowo św. Wawrzyniec Gniezno1840 : Apolonia Łuczak ur. +- 1819 <
*chrzestny#11914Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1842 : Piotr Kaszkala .... Pazkała ur. +- 1821 <
chrzestny#11914Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1842 : Agnieszka Kujawa ur. +- 1821 <˙˙˙˙
chrzestny#11915Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec : Kazimierz Janicki ur. +- 1822 <
chrzestny#11915Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec : Antonina Bernaciak ur. +- 1822 <˙˙˙˙
chrzestny#11917Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1845 : Józef Tomczak. +- 1822 <
chrzestny#11917Mnichowo Gniezno św. Wawrzyniec1845 : Małgorzata Kujawa matka rodziny. +- 1822 <˙˙˙˙
chrzestny#11926WOZNIKIGniezno św. Wawrzyniec1852 : Tomasz Cierniak ur. +- 1831 <
chrzestny#11926WOZNIKIGniezno św. Wawrzyniec1852 : Katarzyna Pluta ur. +- 1831 <
chrzestny#11923WOZNIKIGniezno św. Wawrzyniec1854 : Wincenty Nowak ur. +- 1833 <
chrzestny#11923WOZNIKIGniezno św. Wawrzyniec1854 : Antonina Janicka ur. +- 1833 <
chrzestny : Józef Woźniak
chrzestny : Marianna kaszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Józef Pryba Zieleźnica
chrzestny : Agnieszka Westphal ( pisownia)
chrzestny : sławetny Józef Lawreński miasta Czerniejewo
chrzestny : Agnieszka Kryger
chrzestny : Wojciech Kryger
chrzestny : Balbina Extydzina Kędzierzyn˙˙˙˙
bez chrztu i chrzestnych - nieżywy KabacińskiŘ
chrzestny : Walenty Brzeźniak
chrzestny : Franciszka Kubiak
chrzestny : Walenty Brzeźniak
chrzestny : Franciszka Kubiak
chrzestny : Walenty Brzeźniak
chrzestny : Franciszka Kubiak
chrzestny : Wojciech Bulman z Kamieńca
chrzestny : Jadwiga Ko
złowska
chrzestny : Jan Woźniak˙˙˙˙
chrzestny : Mateusz Nowakowski
chrzestny : Franciszka Jóźwiak
chrzestny : Julian Kabaciński - brat czy ojciec czy kuzyn?
chrzestny :Antonina Wietrzyńska˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Gorski
chrzestny : Agnieszka z Mogilna˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Mieczyński
chrzestny : Magdalena Jaszan
chrzestny : Wojciech Mieczyński
chrzestny : Magdalena Jaszan
chrzestny : Augustyn Przybytowski
chrzestny : Agnieszka Bronczk z Mogilna
chrzestny : Kazimierz Friskostki ...jMSKOSKI PISOWNIA
chrzestny : Katarzyna Wiperska z Kołodziejewa˙˙˙˙
chrzestny : Kazimierz Friskostki ...jMSKOSKI PISOWNIA
chrzestny : Katarzyna Wiperska z Kołodziejewa˙˙˙˙
chrzestny : Kazimierz Friskostki ...jMSKOSKI PISOWNIA
chrzestny : Katarzyna Wiperska z Kołodziejewa˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Gościński z Mogilno
chrzestny : Jadwiga Parikowska ....
chrzestny : Jakub Gościński z Mogilno
chrzestny : Jadwiga Parikowska ....˙˙˙˙
chrzestny : A. Radka
chrzestny : M. Szwarcer (Schwaecer)[Schwocher]
chrzestny : Michał Kawka
chrzestny : Marianna Rac˙˙˙˙
chrzestny : Krzysztof Rutkowski
chrzestny : Marainna Balcerowa
chrzestny : Agnieszka Lichocimska
chrzestny : Marianna Michalska
chrzestny : Maciej Szadkowski
chrzestny : Katarzyna Nowak˙˙˙˙
1765 \REGESTY\KSIEGI\P_RL18.X#(123 (Rel. C. Posnan. T. 1084)) Tęmbowo. 1 grudnia ks. Michał Golth, altarista Św. Anny w Lwówku, ochrzcił dziecię im. Stanisław, zrodz. z gen. Benedykta i Agnieszki Ultaszewiczów, małżonków. Chrzestnymi byli: gen. Jakub Kabacinski i gen. Zofia Łukomska (k. 372 bis v. i 375/393)
1770 \REGESTY\KSIEGI\P_RL18.X#(123 (Rel. C. Posnan. T. 1084)) Lwówek. 15 kwietnia ks. Józef Niklewicz, proboszcz Lwówka ochrzcił dziecię im.: Marianna Ludwika, Weronika Justyna, gen. Adama i Róży Reutt, ślubnych rodziców, mieszkańców Lwówka. Chrzestnymi jej byli: gen. Mgnf. Józef Korzyniecki burgrabia kaliski i Ludwika z Łąckich Skrzypinska notariuszowa gr. kaliskiego Lwówek. 16 kwietnia. Ks. J. Niklewicz, prob. w Lwówku ochrzcił dziecię: Marianna Anna, gen. Jakuba i Rozalii Kabař
chrzestny : Antoni Zielinkiewicz
chrzestny : Franciszka Cieślewicz żona gospodarza
chrzestny : Ignacy Kranz
chrzestny : Konstancja Waliszewska
chrzestny : Marcin Borlharet
chrzestny : Karolina Siwka
*0481chrzestny : Stefan Linette
0481chrzestny : Justyna Radke˙˙˙˙
chrzestny : Wawrzyniec Kabaciński z Ochodz p. Wągrowiec
chrzestny : Antonina Saskowska żonata˙˙˙˙
chrzestny : Wawrzyniec Kabaciński z Ochodz p. Wągrowiec
chrzestny : Antonina Saskowska żonata
chrzestny : Anastasia Szrama
chrzestny : M. Rejent˙˙˙˙
chrzestny :Jan Rejent
chrzestny : Franciszka Szrama˙˙˙˙
chrzestny : Jan Szmania z Turza
chrzestny : Józefa Kabat żona z Czeszewa
chrzestny : Michał Kabaciński Kowal
chrzestny : Karolina ( Splitt ?) Kabacińska żona gospodarz ( jest jeszcze jedna zona Karolina i tez Jakuba z Ostrowite więc która )˙˙˙˙
chrzestny :Antoni Styba lat 28
chrzestny : Andrzej Degler lat 50 Popielewo nie krewny
chrzestny : Andrzej ojciec ( ale kogo dziecka ?)˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Mieczyński
chrzestny : Magdalena Jaszan
chrzestny : Antoni Styba lat 28
chrzestny : Andrzej Degler lat 50 Popielewo nie krewny
chrzestny : Andrzej ojciec ( ale kogo dziecka ?)˙˙˙˙
chrzestny : nie wypisałem˙˙˙˙
chrzestny: Michał Linetej
chrzestny: Katarzyna Łojewska
chrzestny: Michał Linetej
chrzestny: Katarzyna Łojewska
chrzestny: Adam Linetej
chrzestny: Franciszka Westfal˙˙˙˙
chrzestny: Józef Radka
chrzestny: Justyna Radka
chrzestny: Józef Radka
chrzestny: Justyna Radka
chrzestny: Józef Radka
chrzestny: Justyna Radka
chrzestny: Józef Radka
chrzestny: Justyna Radka˙˙˙˙
chrzestny: Feleman
chrzestny: Marianna Linetty˙˙˙˙
chrzestny : Michał Linetej
chrzestny : Konstancja Linetej ( moze żona adama #3)˙˙˙˙
chrzestny: Michał Linetej
chrzestny: Konstancja Linetej˙˙˙˙
chrzestny: Jan Chmiel
chrzestny: Ewa Linetej
chrzestny: Jan Radke
chrzestny: Jan Linettej
chrzestny: Jan Chmiel
chrzestny: Ewa Linetej
chrzestny: Jan Radke
chrzestny: Jan Linettej
chrzestny1870Obórka#9825 : Michał Kasprzak ur. +- 1849 <
chrzestny1870Obórka#9825 : Marianna Dziadoszek ur. +- 1849 < [siostra Małgorzaty Mrówczyńska d. Macioszek ?]
chrzestny1858Zdziechowa#9821 : Wojciech Mikuła gospodarz Świątniki ur. +- 1837 <
chrzestny1858Zdziechowa#9821 : Józefa łuczak d. Ciesielska Zdziechowa ur. +- 1837 < ˙˙˙˙
chrzestny: Wojciech Zawadzki
chrzestny : Marianna Kryger
chrzestny: Wojciech Zawadzki
chrzestny : Marianna Kryger˙˙˙˙
chrzestny1855Gniezno#9823 : Leopold Lniski pisownia kancelista [gniezo} generus ur. +- 1834 <
chrzestny1855Gniezno#9823 : Józefa Jugst Jungst { pisane u z kreskami} ur. +- 1834 <˙˙˙˙
chrzestny1870Obórka#9825 : Michał Kasprzak ur. +- 1849 <
chrzestny1870Obórka#9825 : Marianna Dziadoszek ur. +- 1849 <
chrzestny : Józef Alwin
chrzestny : Józefa Robaszkiewicz
chrzestny : Jan Budzyński
chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Adam Linetej
chrzestny : Rozalia Tomaszewska˙˙˙˙
chrzestny: Wojciech Zawadzki
chrzestny : Marianna Kryger
chrzestny : Marcin Klatt
chrzestny : Katarzyna Jaszcz ( pisownia wielce prawdopdobna )
chrzestny:
chrzestny : Jakub Strang #może strans stranz
chrzestny : Ewa Linette
chrzestny: Ewa Linette˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Nowak
chrzestny : Barbara Cieślewicz˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Macioszek
chrzestny : Marianna Kaspecka˙˙˙˙
chrzestny#4643Sokolnik1845 : Walenty Małecki ur. +-1824 <
chrzestny#4643Sokolnik1845 : Anna Nowak ur. +-1824 <˙˙˙˙
chrzestny : Łukasz Superczyński
chrzestny : Małgorzata Małecka
chrzestny : Łukasz Superczyński
chrzestny : Marianna małecka
chrzestny#4423Sokolniki1839 : Walenty Małecki ur. +- 1819 <
chrzestny #4423Sokolniki183 : Barbara Szepczyńska ur. +- 1819 <˙˙˙˙
chrzestny : Waleny Jaszcz
chrzestny : Katarzyna Bartocza
chrzestny : Waleny Jaszcz
chrzestny : Katarzyna Bartocza
chrzestny : Marcin Nowicki
chrzestny : ( pisownia )
chrzestny : Stefan Klatt
chrzestny : A ( pisownia ) Manria Zulke
chrzestny : Piotr Pacholski ( 04 07 2005 patrz tam występował jako chrzestny)
chrzestny : Katarzyna Nowak
chrzestny : Piotr Pacholski
chrzestny : Katarzyna Nowak
chrzestny : Paweł Jajche ?
chrzestny : Marianna Krubjika ?
Chrzestny#11807Mnichowo1838 : Stefan Gozdowski ur. +- 1817 <
Chrzestny#11807Mnichowo1838 : Franciszka [Budniaczka] Budziaczka ur. +- 1817 <˙˙˙˙
chrzestny#4644Woźniki1863 : Jakub Lewandowski z Woźniki ur. +- 1842 <
chrzestny#4644Woźniki1863 :Franciszka Wysocka Łubowko [Łubowo] ur. +- 1842 <˙˙˙˙
chrzestny : Józef Grajek
chrzestny :
chrzestny:
powody wpisania KABACIŃSKI : chrzestny w Kozłowo miejscowość ?
chrzestny1819 : [chrzestny w rodzinie Józef i Marianna Izbierówna Izbron : urodzenie Ewa 1819.03.09 chrzest ] ur +-1794 <
chrzestny z Michałem Krenc [Krenz] z Popielewo˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kowalski
chrzestny : Barbara Cieślewicz˙˙˙˙
chrzestny1868 Żelazkowo#6335 : Józef Łącz pisownia ur. +-1847
chrzestny1868 Żelazkowo#6335 : Marianna Dobrzyńska ur. +- 1847
*0310chrzestny : Michał Krakowian
0310chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Jakub Lewandowski
chrzestny : Veronika Rozalia Jognilia
chrzestny : Józefa Małecka Strzelno
chrzestny : Wirzbiński
chrzestny : Stanisław Królczyk
chrzestny : Nepomucena Woźniak z Równa ˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Starosta Ochodza
chrzestny : Celina Hoffman Kamieńc˙˙˙˙
chrzestny : Michał Maciejewski
chrzestny ; Antonina Szarczyńska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Manthej
chrzestny : Anna Głowacka˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Kabat Dębno
chrzestny : Walenty Wasilewski z Dębno˙˙˙˙
chrzestny#14386Niestronno1872 : Michał Skibiński ur. +- 1851 <
chrzestny#14386Niestronno1872 : Anna Urbańska ur. +- 1851 <˙˙˙˙
*ostatmi323 Mikrofilmy ś. Wawrzyniec Gniezno USCPoznan p? chrzestny urodzenie dziecka Łukasza Kujawa i Małgorzaty Kujawa
Antoni Polus_chrzestny1839Mnichowo_przypMatce#11795
chrzestny#14395Sokolniki1819 : nie wypisałem?˙˙˙˙
chrzestny#12258parafia SokolnikiGniezno1826 : Wojciech ozing ur. +- 1805 <
chrzestny#12258parafia SokolnikiGniezno1826 : Wojciech ozing ur. +- 1805 <
chrzestny : Jozef Górny
chrzestny : Agnieszka Gapińska
chrzestny : Paweł Głowacki
chrzestny :Anna Chmielewska ( moze Anna Chmiel)˙˙˙˙
chrzestny : Józef Górny Padniewko
chrzestny : Marianna Płoszyńska Padniewko
chrzestny: Michał Owczarek Duszno Olędry
chrzestny : Marianna Święcichowska żona gospodarza Dębno˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Bunkowski
chrzestny : Anna Behn
chrzestny : Marcin Bunkowski
chrzestny : Anna Behn˙˙˙˙
nie podano chrzestnych bo zmarło przy urodzeniu
nie podano chrzestnych bo zmarło przy urodzeniu˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Tucholski
chrzestny : Anna Grajek
chrzestny# : Marcin Pluciński
chrzestny# : Antonina Ochotna
chrzestny#11661Laskowo Łopienno1803 : Katarzyna Leśniewska zona ur. +- 1782 <
chrzestny#11661Laskowo Łopienno1803 : Jozef Bielejewski ur. +- 1782 <
chrzestny#11662Łaskowo Łopienno : M.Szachcin ur. +-1782 <
chrzestny#11662Łaskowo Łopienno : Wojciech Wioltech ... pisownia z Laskowo ur. +-1782 <˙˙˙˙
chrzestny1887#9642 : Walenty Smaruj ur. +-1866 <
chrzestny1887#9642 : Apolonia Dąbrowska Gościeszyn ur. +-1866 <˙˙˙˙
*chrzestny#9996rok1894 : Marcin Bruch ur. +- 1874 < [ ojciec Józefa brucha męża Zofi Kabacińskiej ?]
chrzestny#9996rok1894 : Cecylia Pelczyńska ur. +- 1874 <˙˙˙˙
chrzestny : Jan Mucha
chrzestny : Michał Grzegorski
chrzestny : Marianna Klitke˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Linete
chrzestny : Marianna Radka˙˙˙˙
chrzestny1849#5113 : Michał Kraczek pisownia ur. +-1828 <
chrzestny : Michał Krawczyk ur. +-1828 <
chrzestny : Marianna Linette ur. +-1828 <
chrzestny : Józef Radke
chrzestny : Ewa Linette
chrzestny: P. Westfal
chrzestny : Piotr Westphal
chrzestny : Justyna Bejenkowska
chrzestny : Michał Przykucki [Michał Przygucki]
chrzestny : Franciszek Bigos z Kamieniec
chrzestny : Katarzyna Woźniak ˙˙˙˙
chrzestny : Michał Rosa
chrzestny : Marianna Linette˙˙˙˙
*0225chrzestny : Feliks Kowalewski
0225chrzestny : Krystyna Strang
099chrzestny: Józef Linette
chrzestny : Jakub Głuchorski
chrzestny : Marianna Linetejka˙˙˙˙
*0483chrzestny : Jan Schulcy
0483chrzestny : Krystyna Rożek
chrzestny: Konstancja Pawłowska
chrzestny: Katarzyna Linetej
chrzestny1865#5017 Jan Dembowski ur. +- 1844 <
chrzestny1865#5003 : Krystyna Stranz ur. +- 1844 <
chrzestny: Jan Górny
chrzestny : Rozalia Lineta żona gospodarza˙˙˙˙
chrzestny1865#5017 Jan Dembowski ur. +- 1844 <
chrzestny1865#5003 : Krystyna Stranz ur. +- 1844 <
chrzestny : Paweł Ignaczewski
chrzestny : Antonina Mroczkowska
chrzestny: Katarzyna Zieleniewicz
chrzestny : Wojciech Kazmierczak Strzelno
chrzestny : Kazimiera Bajer Strzelno
chrzestny : Michalina Ogórkiewicz
chrzestny#1534Laskowo Łopienno1863 : M. Krygier ur. +-1842 <
chrzestny#1534Laskowo Łopienno1863 : Rozalia Hunt ur. +-1842 <
chrzestny : Feliks Krygier
chrzestny : Anna Przybysz˙˙˙˙
chrzestny : Feliks Krygier
chrzestny : Anna Przybysz˙˙˙˙
chrzestny : Feliks Krygier
chrzestny : Anna Przybysz˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Jurkowski
chrzestny : Rozalia Ciszecka˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Jurkowski
chrzestny : Rozalia Ciszecka˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Radka
chrzestny : Michalina Borowicz
chrzestny : Jan Hoffman
chrzestny : Franciszka Zielińska
chrzestny : Marcin Jurkowski
chrzestny : Rozalia Ciszecka
chrzestny : Michał Kuśnierkiewicz
chrzestny : Agnieszka Przybysz
chrzestny : Wojciech Fisbach
chrzestny : Marianna Chęcińska˙˙˙˙
chrzestny : Marlinius Kosman
chrzestny : Marlinius Kosman
chrzestny : Stanisław Szachta
chrzestny : Katarzyna Nowicka
chrzestny1819 : Jan Basiński +- 1798
chrzestny1819 : Marianna Westfal zona +- 1798˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Bejenkowski
chrzestny ; Bejma Luck
chrzestny : Paweł Bejenkowski
chrzestny ; Bejma Luck˙˙˙˙
chrzestny : Józef Stachurski
chrzestny : Wiktoria Woźniak z Brzozowa˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Woźniak z Dobiejewo
chrzestny : Marianna Borowicz z Gorzuchowo
chrzestny : Wawrzyn Śniadecki
chrzestny : Antonina Krotecka
chrzestny#3421Jankówko1903 : Jakub Bogniewski ur. +- 1882 <
chrzestny#3421Jankówko1903 : Petronela Grempka ur. +- 1882 <
chrzestny : Antoni Nowak
chrzestny : Marianna Małecka˙˙˙˙
*chrzestny1876Obórka#9828 : Wawrzyniec Grzeczka ur. +-1855 < [uwaga MOŻE??? Nasz Wawrzyniec Grzeczka to ojciec Marianna Kabacińska d. Grzeczka ur 1874 1922]
chrzestny1876Obórka#9828 Anna Mrówczyńska panna w 1876 ur. +-1855 <
chrzestny#9828Obórka1876 : Wawrzyniec Grzeczka ur. +-1855 < [uwaga MOŻE??? Nasz Wawrzyniec Grzeczka to ojciec Marianna Kabacińska d. Grzeczka ur 1874-1922]
chrzestny#9828Obórka1876 : Anna Mrówczyńska panna w 1876 ur. +-1855 <˙˙˙˙
chrzestny1916Gniezno#3306 : Antoni Deszyński ur. +- 1895 <
chrzestny1916Gniezno#3306 : Michał Goździewicz ur. +- 1895 <
chrzestny: Michał Witucki
chrzestny :Józefa Ciszewska˙˙˙˙
chrzestny: Michał Linetej
chrzestny :Marianna Linetej˙˙˙˙
chrzestny : Jan Siwiński
chrzestny : Róża Chmiel ( Rosina)˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Nowicki
chrzestny : Antonina Słowinska
chrzestny : Marcin Nowicki
chrzestny : Anastazja Słominska ... pisownia
chrzestny : Mrceli Mielszewski
chrzestny : Marianna Plewina ( Plewa dopisek mój )
chrzestny : Sebastian Lisiecki
chrzestny : Marianna ( pisownia)
chrzestny : Wojciech Budzyński
chrzestny : Marianna Kaczmarek
chrzestny : Wojciech Budzyński
chrzestny : Małgorzata Szcepańska
chrzestny : Jan Kabaciński kowal z Rzymu
chrzestny : Emilia Dzielań˙˙˙˙
chrzestny1858Włoszaniowo#1963 : Piotr Stefankowski ur. +- 1837 <
chrzestny1858Włoszaniowo#1963 : Marianna Chmiel ur. +- 1837 <˙˙˙˙
chrzestny - Józef Kabaciński
chrzestny : Katarzyna Leśniewska czy to przypadek czy powiązania rodzinne
chrzestny : Jakub Kasprowicz
chrzestny : Rozalia Zasada
chrzestny : Karol Garczyński
chrzestny : Balbina Kwapiszewska żona
chrzestny : Karol Garczyński
chrzestny : Balbina Kwapiszewska żona
chrzestny1871 : Marian Kazmierski
chrzestny1871 : Antonina Czaplewska żona
chrzestny : Michał Małolepszy
chrzestny : Teresa Kabat [Kabacińska]
chrzestny : Michał Małolepszy
chrzestny : Teresa Kabat [kabacińska]
chrzestny#1312Parlinek1850 : Walenty Kabaciński ur. +- 1824 <
chrzestny#1312Parlinek1850 : Julianna Dudkownia [Julianna Dudka] ur. +- 1824 <
chrzestny#1312Parlinek1850 : Walenty Kabaciński ur. +- 1824 <
chrzestny#1312Parlinek1850 : Julianna Dudkownia [Julianna Dudka] ur. +- 1824 <
chrzestny#1312Parlinek1850 : Walenty Kabaciński ur. +- 1824 <
chrzestny#1312Parlinek1850 : Julianna Dudkownia [Julianna Dudka] ur. +- 1824 <
chrzestny : Michał Krakowian
chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Franciszek Pricoz
chrzestny : Apolonia Przykucka ˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Pricoz
chrzestny : Apolonia Przykucka
chrzestny : Jadwiga Hoffman
chrzestny : Michał Tamelę
chrzestny : Walenty Kabaciński
chrzestny : Marianna Matelska
chrzestny#1193Strzyżewo Kościelne1890 : Adolf Kabat młodzieniec ur. +- 1869 <
chrzestny #1193Strzyżewo Kościelne1890 : Stanisława Langa z Kozłowo ur. +- 1869 <˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Kabaciński
chrzestny : Marianna Matelska
chrzzestny : Franciszek Wenski z Przyjmy
chrzestny : Marcin Priebe
chrzestny : Katarzyna Sejva Sejwa ( może Siwa)˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Woźniak Woźniewski
chrzestny: Konstancja Batlejaska ( pisownia Bielejewska)
chrzestny Jan Linert (Linette)
chrzestny: Marianna Kraczykowska
chrzestny1858 Wiewiórczyn#0343: Piotr Westfal ur. +- 1837 <
chrzestny1858 Wiewiórczyn#0343 : Marianna Linet [Marianna linette] ur. +- 1837 <
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisownia [ MOŻE Żuchowska]˙˙˙˙
chrzestny w 1883 Wiktoria Nowak Zdziechowa czy to brat Michala i numer #3670
chrzestny#3678Zdziechowa1883 : Andrzej Nowak Ryszew [Ryszewo ] ur. +- 1862 <
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisowniaŘ
chrzestny : Andrzej Damieralski
chrzestny : Rozalia Kletkow ( Klietkow)
chrzestny : Jan Gozdecki
chrzestny : Marianna Klowie
chrzestny : Jan Gozdecki
chrzestny : Marianna Klowie
chrzestny : Jan Gozdecki
chrzestny : Marianna Klowie
chrzestny : Filip Matuszewski
chrzestny : Józef Walter˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Cyborski kowal
chrzestny : Marianna z Zenessiblotowa ( pisownia)
wybrano 1775 gdy był chrzestny 1815-40 =1775 1815 - 43 = 1772 1816 - 40 = 1776
chrzestny : Andrzej Kośmi(e)cki
chrzestny : Czesław Śliwa
chrzestny : Agnieszka Strachanowska˙˙˙˙
chrzestny : Karol Lauga z Kreslin
chrzestny: Stanisława Dełcz z Popierwo
chrzestny#1522Rogowo1868 : Walenty Nyka ur. +- 1847 <
chrzestny#1522Rogowo1868 : Agnieszka Walczak wdowa ur. +- 1847 <˙˙˙˙
chrzestny: Marianna Kabacińska z Kozłowa
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem zapis nowy36
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej ni˙˙˙˙
chrzestny: Kubiak
chrzestny : Józefa Tomczak Rudki
chrzestny: Józef Kabaciński z Gniezna 1820 - mninimum 21 lat = 1799 urodzenie
chrzestny : Piotr Mazur ( pisownia) z Gozdawa
chrzestny : Martianna Owińska ( Owsińska) z Padniewo
chrzestny ; Marcin Majchrzak owczarz
chrzestny ; Antonina L ... pisownia w orginale ˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kryger
chrzestny : Balbina Extydzina matka rodziny ... pisownia
1328# chrzestny: Józef Kabaciński z Gniezna 1820 - mninimum 21 lat = 1799 urodzenie
Chrzestny#6335Kędzierzyn1800 : Maciej Jankiewicz ur. +- 1775 <
Chrzestny#6335Kędzierzyn1800 : Marianna Baranowska panna ur. +- 1775 <˙˙˙˙ bez matki˙˙˙˙
chrzestny#9081Posługowo1854 : Michał Eichstadt ur. +- 1833 <
chrzestny#9081Posługowo1854 : Rozalia Eichstadt ur. +- 1833 <˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Moralski
chrzestny : Józefa Wałesza˙˙˙˙
chrzestny#5663Gozdawa1873 : Piotr Mazur [Mazure]( pisownia) z Gozdawa ur. +- 1852 <
chrzestny#5663Gozdawa1873 : Martianna Owsińska z Padniewo ur. +- 1852 <
chrzestny#5663Gozdawa1873 : Piotr Mazure Gozdawa ur. +- 1852 <
chrzestny#5663Gozdawa1873 : Marianna Owsińska żona Padniewko ur. +- 1852 <
chrzestny1861#6693Popielary : Mikołaj Domowski gospodarz ur +- 1840 <
chrzestny1861#6693Popielary : Marianna Cycle żona gospodarza ur +- 1840 <˙˙˙˙
chrzestny : Ziółkowski z Kłecka
chrzestny : Vincenta Gruszka
chrzestny : Marcin Ludkowski z Gorzuchowa
chrzestny : Stanisław Woźniak z Gorzuchowa˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Rachanoczk
chrzestny : Franciszka Woźniak˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Rachanoczk
chrzestny : Franciszka Woźniak˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Jajche ?
chrzestny : Marianna Krubjika ?
chrzestny : Paweł Jajche ?
chrzestny : Marianna Krubjika ?
nowy135 Ap129 Raczkowo Glinno Kakub Kabclęki chrzestny 27 08 1775 moze to ta sama osoba˙˙˙˙
chrzestny : Jan Linette
chrzestny : Michał Linette
chrzestny1913 : Jan Lewandowski +- 1892>
chrzestny1913 : Katarzyna Lojewska +- 1892>˙˙˙˙
chrzestny1899 : Andrzej Małolepszy +-1878<
chrzestny1899 : Marianna Karska +-1878 <˙˙˙˙
chrzestny : Jan Schulcy ... pisownia Szulc
chrzestny : Krystyna Rożek
chrzestny : Franciszek Kujawa z Jankowo
chrzestny : Józefa Kujawa z Jankowo
chrzestny#3386Strzyżewo Paczkowe1895 : Michał Kujawa ur. +-1874 <
chrzestny#3386Strzyżewo Paczkowe1895 : Marianna Grępka panna Ławki Michał Kujawa ur. +-1874 <˙˙˙˙
chrzestny : Kasper Cieślewicz˙˙˙˙
*chrzestny#11541Objezierze/Oborniki1812 : Ignacy Maychrzak ur. +- 1791 <
chrzestny#11541Objezierze/Oborniki1812 : Zofia Maychrzak ur. +- 1791 <˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Ademkiewicz
chrzestny : Marianna Szeligorska
chrzestny: Antoni Adenkiewicz
cgrzestny : Marianna Szeligoska˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Mróz
chrzestny : Józefa Tusninska ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Rezulak
chrzestny : Katarzyna Siwa
chrzestny : Mikolaj Krnielwaz ... pisownia
chrzestny : Marianna Mulerowa ( u z kreskami )˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Kabaciński
chrzestny : Paweł Kabaciński
chrzestny : Jan Szrama
chrzestny :Józef Krysiński M. Świątniki
chrzestny :Józefa Cieślewicz M. Świątniki˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Banachowicz˙˙˙˙
chrzestny : Teofil Kabaciński
chrzestny : Jan Kohl
chrzestny : Michał Martinior
chrzestny : Wojciech Nowak
chrzestny : Antonina Woźniak żona˙˙˙˙
chrzestny : Sebastaian Mięciński z Gościeszyn
chrzestny : Anna Cybykska ( Cyborska) z Gościeszyn
chrzestny : Sebastaian Mięciński z Gościeszyn
chrzestny : Anna Cybykska ( Cyborska) z Gościeszyn
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem zapis nowy36
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem
chrzestny : Marcin Kubiak
chrzestny : Agnieszka Kistowska
chrzestny : Wojciech Grzeczjka
chrzestny1901 : Franciszek Kawka
chrzestny1901 : Małgorzata Jędrzejczak
chrzestny1901 : Franciszek Kawka
chrzestny1901 : Małgorzata Jędrzejczak˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Sztuba
chrzestny : Anastazja Linetty żona Padniewko˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Sztuba
chrzestny : Anastazja Linetty żona Padniewko˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Sztuba
chrzestny : Anastazja Linetty żona Padniewko
chrzestny : Franciszek Mazurkiewicz z Strzyżewo Kościelne
chrzestny : Magdalena Wolniewicz z Łabiszynek parafia św. Michał Gniezno
chrzestny : Józef Kabaciński robotnik z Mogilna
chrzestny : Wiktoria Olczenka z Sosnówiec˙˙˙˙
chrzestny : Prakseda Kosmoska panna
chrzestny : Jan Suchotwski
chrzestny : Anna Ziętkowa
chrzestny : Michał Kabat ( +-1801)
chrzestny : Rozalia Kabat (+-1801)˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Miłostan
chrzestny : Józefa Pawłowska
chrzestny#3700Mączniki1834 : Michał Kasprowicz ur. +- 1814 <
chrzestny#3700Mączniki1834 : Anna Kuszonka [Anna Kuss ] ur. +- 1814 <
chrzestny : Tomasz Macioszek
chrzestny : Małgorzata Małecka
chrzestny : Tomasz Macioszek
chrzestny : Małgorzata Małecka
chrzestny#5085Wełna1841 : Marian Biegalski
chrzestny#5085Wełna1841 : Stefan Hunt (
chrzestny#8174Kalina1807 : Jan Barc Kędzierzyn ur. +- 1786 <
chrzestny8174Kalina1807 : Rozalia Jankiewicz Kędzierzyn ur. +- 1786 <˙˙˙˙
chrzestny : Edmund Winkiel
chrzestny : Rozalia Siewkowa ( może Siwka?)˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Barc
chrzestny : Marianna Krantz panna
chrzestny : Andrzej Barc
chrzestny : Marianna Krantz ˙˙˙˙
chrzestny : Jan Siewka
chrzestny : Konstancja Wesołowska
chrzestny : Andrzej Siwek
chrzestny : Marianna Krencowa ( Krenz )
chrzestny : Andrzej Siewka
chrzestny : Marianna Krencowa ( Krenz )
chrzestny : Andrzej Siewka
chrzestny : Marianna Kręcowa ( Krenz )
chrzestny : Jakub Nowak
chrzestny : Małgorzata Kuszakowa˙˙˙˙
chrzestny#1899Piekaryśw. WawrzyniecGniezno : Sylwester Surzewski [Sarzewski][Turzewski] młynarz z Trląg ur. +- 1800 <
chrzestny#1899Piekaryśw. WawrzyniecGniezno : Agnieszka Stanska [Stawska] zona mlynarza i matka rodziny ur. +- 1800 <
chrzestny : MichaŁ KABACIŃSKI Czerniejewo
chrzestny#6845Gniezno1919 : Andrzej Kusy Gniezno ur. +- 1898 <
chrzestny#6845Gniezno1919 : Kazimiera Szymańska Łubowo ur. +- 1898 <
chrzestny#8996Mączniki1847 : Tomasz Macioszek ur. +- 1826 <
chrzestny#8996Mączniki1847 : Franciszka Bubacz ur. +- 1826 <
chrzestny : Michał Hunt
chrzestny : Marianna Krygier
chrzestny : Jan Hunt
chrzestny : Telesfor Golunous ( nieczytelnie)
chrzestny : nieczytelny
chrzestny : Barbara Cieślewicz
chrzestny#14658Niechanowo1856 : Jakub Charwoliński gospodarz ur. +- 1835 <
chrzestny#14658Niechanowo1856 : Katarzyna Orelewicz ... pisonia ur. +- 1835 <˙˙˙˙
chrzestny : Sebarski ... pisownia
chrzestny Franciszka Pietrzak
1. Władyslawa Lewandowska ur. 27.01.1866 w Gościeszynie (chrzestnym był Andrzej Busler - brat jej matki) córka Jana Lewandowskiego i Angeli Busler. Angela Busler była córką Bartłomieja Buslera i Doroty Linette
chrzestny Edward Bayer Trląg
chrzestny : Anna Lauter Strzelno
chrzestny : Jan Kędziora z Turza
chrzestny : Marianna Kabat z Ochodz p. Wągrowiec˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kędziora z Turza
chrzestny : Marianna Kabat z Ochodz p. Wągrowiec
chrzestny : Jan Kędziora z Turza
chrzestny : Marianna Kabat z Ochodz p. Wągrowiec˙˙˙˙
chrzestny : Józef Rejent z Turza
chrzestny : Jadwiga Kabat z Ochodz p. Wągrowiec żona
chrzestny : Józef Rejent z Turza
chrzestny : Jadwiga Kabat z Ochodz p. Wągrowiec żona˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kędziora z Turza
chrzestny : Marianna Kabat z Ochodz p. WągrowiecŢ
chrzestny : Władysław Luboński
chrzestny : Franciszka Gawrońska
chrzestny : Maciej Dobrzycki
chrzestny : Wojciech Hartwich
chrzestny1837 : Andrzej Hunt +-1816 <
chrzestny1837 : Marianna Fisher (Rybak) 1-1816 <
chrzestny1837 : Andrzej Hunt +-1816 <
chrzestny1837 : Marianna Fisher (Rybak) 1-1816 <
chrzestny1837 : Andrzej Hunt +-1816 <
chrzestny1837 : Marianna Fisher (Rybak) 1-1816 <˙˙˙˙
chrzestny#1253Zieleźnica1827: Marianna Polski ( moje Polska) a to już daje furtkę do˙˙˙˙
chrzestny : Jan Ciemnoczołowski
chrzestny : Dorota Bsaaz ( może Bartz ?)
chrzestny : Tomasz Patrzkowski
chrzestny : W. PlacheckaŢ
chrzestny : Jakub Strzelecki
chrzestny : Agnieszka Jastrzębska˙˙˙˙
chrzestny : Marinna Sosnowska
chrzestny : Franciszek Lauter
chrzestny : Jan Libner
chrzestny : Katarzyna Kabacinka ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny : Michał Westfal
chrzestny : Marianna Linette˙˙˙˙
chrzestny : Michał Westfal
chrzestny : Marianna Linette˙˙˙˙
chrzestny : Michał Westfal
chrzestny : Marianna Linette˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Hoppe ( Marcin Chmiel mój dopisek )
chrzestny : Magdalena Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Hoppe ( Chmiel mój dopisek )
chrzestny : Magdalena Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Grzedzielewski
chrzestny : Rozalia Wiśniewska żona˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Hoppe ( Chmiel mój dopisek )
chrzestny : Magdalena Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Senger
chrzestny : Rozalia Budzińska
chrzestny : Jan Senger
chrzestny : Rozalia Budzyńska
chrzestny : Jan Senger
chrzestny : Rozalia Budzińska
chrzestny : Jan Golus
chrzestny : Anna Winkler
chrzestny : Jan Golus dzireżawca
chrzestny : Anna Winkler żona Dzierżawcy ( może pisownia Winkiel)
chrzestny : Jan Golus
chrzestny: Michał Kabaciński młynarz
chrzestny : Karolina Pałczyńska ( ex zona JAKUBA kABACIŃSKIEGO LINIA KALINA MOJ DOPISEK )
chrzestny : Karolina Pałczyńska wdowa
chrzestny : Jan Ziwert
chrzestny : Magdalena Labrenc żona
chrzestny : Jan Ziwert
chrzestny : Magdalena Labrenc żona
chrzestny : w duplikatach nie podano
chrzestny : w duplikatach nie podano
chrzestny : Michał Lewandowski
chrzestny : Franciszka Lewandowska
chrzestny1807#2457 : Wojciech Pawlak ur. +-1786 <
chrzestny1807#247 : Elżbieta Kaszyńska ur. +-1786 <
*nowy46 Ap31 Łopienno s14 str14 p25 - jako chrzestny urodzenia 1818 - ( +- 21 lat )= 1797
chrzestny : Jakub Kędzierski
chrzestny : Marianna Ziętek
chrzestny : Jan Drzewiecki
chrzestny : Katarzyna Reszel
chrzestny : Stefan Linettej
chrzestny : Michał Eisbrener
chrzestny : Marianna Wiśna
chrzestny : Michał Eisbrener
chrzestny : Marianna Wiśniewska
chrzestny : Michał Eisbrener
chrzestny : Marianna Wiśniewska
chrzestny : Wojciech Skarbiński
chrzestny : Katarzyna Berełkowska
chrzestny : Krzysztof Rutkowski
chrzestny : Marainna Balcerowa
chrzestny :Krzysztof Rutkowski
chrzestny : Marainna Balcerowa˙˙˙˙
chrzestny1846#9793 : Walenty Rechelz ur. +-1825 <
chrzestny1846#9793 : marianna Linetty ur. +-1825 <
chrzestny : Mularczyk Rozalia strzelno
chrzestny : Dzięgielewski Wladysław łakie˙˙˙˙
chrzestny : Michal mularczyk lat 50
chrzestny : światek Anna lat 53 Łąkie˙˙˙˙
chrzestny : Jan głuszak rolnik Sławsk wielki
chrzestny : Wiktoria Lewandowska Poznań˙˙˙˙
chrzestny : Edward Świątek strzelno
chrzestny : Helena Zarzyńska Mogilno
chrzestny : Józefa Kępska strzelno
chrzestny : Józef Kabaciński
chrzestny : Jan smółka
chrzestny : Józefa Pawłowska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Woźniak Kurzabiela
chrzestny : Józefa Szutarska strzelno
CHRZESTNY : Bolesław Borsz Bydgoszcz˙˙˙˙
chrzestny : Salomsa Schultz Wysoka pow. Wyrzysk˙˙˙˙
chrzestny : STEIN wŁADYSLAW BORN MARKOWICE
CHRZESTNY : Hakina Chęśówna Turza˙˙˙˙
chrzestny1854 Żelazkowo#6328 : Andrzej Cieślewicz ur. +-1833 <
chrzestny1854 Żelazkowo#6328 : Marianna Jezol ur. +-1833 <
chrzestny : Jakub Nowak
chrzestny : Katarzyna Macioszek
chrzestny : Michał Kaniewski
chrzestny : Franciszek Uraniak˙˙˙˙ Kwieciński Gąsawa
chrzestny : Jakub Grzeczka
chrzestny : Zofia Grzeczka
chrzestny : Simon Maurek
chrzestny : Michał Grzeczkow .... Grzeczka˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Pietrzak
chrzestny : Agnieszka Cieślewicz˙˙˙˙
chrzestny1842Mączniki#9338 : Michał Cieślewicz ur. +-1821 <
chrzestny1842Mączniki#9338 : Marianna Kusa ur. +-1821 <
chrzestny#9349Soolniki/Maczniki1826 : Mciej Janas pisownia [Maciej Jonas] ur. 1805 <
chrzestny#9349Soolniki/Maczniki1826 : Anna grzeczka pisownia ur. 1805 <
chrzestny : Antoni Wardęcki
chrzestny : Marianna Urbanowska
chrzestny : Jan Woźniak
chrzestny : Andrzej Wałecki
chrzestny : Dorota Hunt
Wojciech Kosmowski Kołodziejewa 1767 chrzestny ap132 Parlin ˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Kabaciński
chrzestny : Marianna Kabacińska panna
chrzestny# z Gniezna Konstancja Kabacińska może ta osoba ( Konstancja Kabacińska d. Łukasiewicz (Józef mąż Bydgoszcz))
chrzestny# Konstancja Łukasewicz Gniezno
chrzestny# Konstancja Łukasiewicz˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Mróz
chrzestny : Józefa Tusninska ... pisownia
chrzestny : Wojciechowski
chrzestny : Marianna Witkowska
chrzestny : Wojciechowski
chrzestny : Marianna Witkowska
chrzestny : Walenty Kabaciński
chrzestny: Józefa Kierzkowska
chrzestny : Antoni Kabaciński gospodarz
chrzestny : Marianna Lange żona ( kogo ?)
chrzestny : Antoni Kubick
chrzestny : Agnieszka Świątek
chrzestny : Antoni Styba lat 28
chrzestny : Andrzej Degler lat 50 Popielewo nie krewny
chrzestny : Andrzej ojciec ( ale kogo dziecka ?)˙˙˙˙
chrzestny : Józef Polus
chrzestny : Anna Olszewska
chrzestny#11545Mieniewoparafia Objezierze1883 : Ignacy Witlicki [Witucki] ur. +- 1862 <
chrzestny#11545Mieniewoparafia Objezierze1883 : Józefa Pyls ur. +- 1862 <˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Pluta Skiereszewo
chrzestny : M. Kapciaâ
chrzestny : Wojciech Rożewski
chrzestny : Maria Szczepczyńska (Szepeczyńska)
chrzestny : Wojciech Rożewski
chrzestny : Maria Stuperczyńska ( Superczyńska ?)
chrzestny : Michał Konieczka
chrzestny : Antonina Siwa ( Jinnka / Janke ?)
chrzestny : Wojciech Brabadreski- nieczytelnie
chrzestny : Maria Sierewodzka
*1233chrzestny : Jan Chmiel
1233chrzestny : Marianna Linertowa
12961296chrzestny : Jan Seperczyński
1296chrzestny : Katarzyna Makowska˙˙˙˙
chrzestny : Wojjciech Nitka
chrzestny : Agnieszka Waszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Wojjciech Nitka
chrzestny : Agnieszka Waszyńska˙˙˙˙
0407chrzestny : Krzysztf Hunt ( to kieruje mnie w strone Łopienna = linia nasza) - w parafi Kołdrą Dziadkowo
0407chrzestny : Barbara Frankowska z Dziadkowo
chrzestny ; nie kabacińscy
chrzestny ; nie kabacińscy
chrzestny#0464Gościeszyn1877 : Jan Nowicki Gościeszyn ur. +- 1856 <
chrzestny#0464Gości˙˙˙˙
chrzestny : Marianna Witkowska
chrzestny : Antoni Kabaczyński ( organista ) a jak organista to Kabaciński
chrzestny : Agnieszka sz˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Kubacki ( 295/296 Leonard kubacki i Konstancja = ? rodzina)
chrzestny : Marianna Potrebnas ( pisownia)
chrzestny : ni podano w odpisach
chrzestny :Jan Szenke
chrzestny : Józefa Peciolň
chrzestny : Marta Kuminiarek [ Kominiarek ]
chrzestny : Marianna Płoszyńska
chrzestny : Józef Kabacński z Padniewo
chrzestny : Marianna Borkowska z Padniewo
chrzestny : Józef Kabacński z Padniewo
chrzestny : Marianna Borkowska z Padniewo˙˙˙˙
chrzestny1876Padniewo#6393 : Andrzej Kwieciński rolnik z Padniewko ur. +- 1855 <
chrzestny1876Padniewo#6393 : Marianna Kominiarek żona rolnika z Paniewko ur. +- 1855 <˙˙˙˙
chrzestny: Piotr Stelter
chrzestny: Rozalia Kabacińska
chrzestny: Piotr Stelter
chrzestny: Rozalia Kabacińska
chrzestny: Piotr Stelter
chrzestny: Rozalia Kabacińska dopisek chrzestny Rogowo˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Stelter
chrzestny : Rozalia Kabaciński˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kabaciński
chrzestny : Jadwiga Andrzejewska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Szymarkiewicz
chrzestny : Rozalia Stelter˙˙˙˙
chrzestny : Roch Wichalak z Gościeszyn
chrzestny : Helena Graczyk z Gościeszyn
chrzestny#11989Gurówko św. Wawrzyniec Gniezno1838 : Tomasz Kasprowiak ur. +- 1817 <
chrzestny#11989Gurówko św. Wawrzyniec Gniezno1838 : Marianna Borykczka [Borykczka] ur. +- 1817 <˙˙˙˙
chrzestny : Michalina Hoffman
chrzestny : Józef Narożny˙˙˙˙
chrzestny : Jan Pasiński lub Basinski
chrzestny : Stanisława Basińska ˙˙˙˙
chrzestny : Jan Pasiński lub Basinski
chrzestny : Stanisława Basińska ˙˙˙˙
chrzestny : Jan Pasiński lub Basinski
chrzestny : Stanisława Basińska ˙˙˙˙
chrzestny : Michał Mańko
chrzestny : Jadwiga Kaczor˙˙˙˙
chrzestny : Michał Mańko
chrzestny : Jadwiga Kaczor˙˙˙˙
chrzestny : Michał Mańko
chrzestny : Jadwiga Kaczor˙˙˙˙
chrzestny : Maksymilian Szajda Wronowy
chrzestny : Elżbieta przepiórka kolodziejewo˙˙˙˙
chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Marianna Jaśkiewicz
chrzestny : Marcin Jedraszek gospodarz
chrzestny : Katarzyna Karolińska żona gospodarza
chrzestny :Szymon Siudziński
chrzestny : Rozalia Śniegocka
chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Marianna Jaśkiewicz
chrzestny : Marianna Brząkow
chrzestny : Marianna Trzemżalska
chrzestny1829Padniewo#5054 : D. Mięcinski ... pisownia ur. +- 1808 <
chrzestny1829Padniewo#5054 : Rozalia Oberzska ... pisownia ur. +- 1808 <
chrzestny : Józef Kranse ( Kranz)
chrzestny : Katarzyna Kaptur
chrzestny : August Wabich kowal
chrzestny : Elżbieta Hayn żona kowala
chrzestny : August Wabich kowal
chrzestny : Elżbieta Hayn żona kowala˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Woziński
chrzestny : Marianna Węglewska
chrzestny1885Zieleźnica#8416 : Jan Ziwert ur. +- 1864 <
chrzestny1885Zieleźnica#8416 : Józefa Małolepsza ur. +- 1864 <
chrzestny#2516Twierdzin/Trlag1876 : Wincenty Górny z Suchowo ur. +- 1855 <
chrzestny#2516Twierdzin/Trlag1876 : Wictoria Baranowska z Twierdzin ur. +- 1855 <˙˙˙˙
chrzestny : Antonina Twarożek
chrzestny : Marianna Jaszcz ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny : nie podano w odpisach
chrzestny : Józef Janik
chrzestny : Julia .... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Michał Olszewski
chrzestny : Antonina Błaszczak˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Bakowski
chrzestny : Artonina Snopa˙˙˙˙
chrzestny : Michał Maciejewski
chrzestny : Artonnina Szarczynska˙˙˙˙
chrzestny : Julian Brylińska
chrzestny : Franciszka Kwiatkowska˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Brudny
chrzestny : Rozalia Dzienn(cza)˙˙˙˙
chrzestny : Michał Tryt
chrzestny: Wictoria Meyekowski
chrzestny ; Marianna Prugoska˙˙˙˙
chrzestny : Michał Tryt
chrzestny: Wictoria Meyekowski
chrzestny ; Marianna Prugoska˙˙˙˙
chrzestny : Michał Tryt
chrzestny: Wictoria Meyekowski
chrzestny ; Marianna Prugoska˙˙˙˙
chrzestny : Dawid Rauz
chrzestny: Marianna Wawrzyniak Katoliczka z Dąbrawy
chrzestny : Dawid Rauz
chrzestny: Marianna Wawrzyniak Katoliczka z Dąbrawy
chrzestny : Z. Woliński
chrzestny : Andrzej Maćkowiak
chrzestny : Marianna Grępka z Jankówka +- 21 lat ur 1870 +-
chrzestny1849[Kamieniec] Łazy Kolonia#9794 : Maciej Linetty Juncewo ur. +-1828 <
chrzestny1849[Kamieniec] Łazy Kolonia#9794 : Marianna Bartz żona ur. +-1828 <˙˙˙˙
chrzestny1851Kamieniec Łazy : Walenty Kuzniak ur. +- 1830 <
chrzestny1851Kamieniec Łazy : Agnieszka Kaptur ur. +- 1830 <˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Węglewski
chrzestny : Agnieszka Gapińska
chrzestny : Andrzej Kośmiecki
chrzestny : Czesław Sliwa
chrzestny : Agnieszka Strachanowska˙˙˙˙
1847.12.23 chrzestny w Strzyżewo Kościelne / żyje
nowy172 zapisek chrzestny w Strzyżewo Kościelne u Antoni Kabaciński i Elżbieta Hartwig - potwierdzenie przypuszczenie Rodzina ?˙˙˙˙
chrzestny : Jan Węsierski
chrzestny : Antonina Hartwich z Jankowa˙˙˙˙
Ludwik Klawitter ojciec chrzestny u Jana Kabacińskiego i Marianny Klatt leszka 86 (bk 52)
chrzestny : Józef Potrowski
chrzestny : Franciszka Grzegowska ( pisownia)˙˙˙˙
Ludwik Klawitter ojciec chrzestny u Jana Kabacińskiego i Marianny Klatt leszka 86 (bk 52)
chrzestny#3298Nowaszki : Józefa Cieślewicz ur. +- 1896 <
chrzestny#3298Nowaszki : Stanisław Cieślewicz ur. +- 1896 <˙˙˙˙
chrzestny : Michał Kabaciński
chrzestny : Marianna Pieronska ( pisownia)
ojciec chrzestny u Jana Kabacińskiego i Marianny Klatt leszka 86 (bk 52)
chrzestny : Maciej Linetty +-1834
chrzestny : Katarzyna Matuszewska
chrzestny : Krzysztof Rymer z Poluczno
chrzestny : Ann Maria Milas Wieniec
chrzestny : Michał Duszyński
chrzestny : Józefa Kapcia˙˙˙˙
chrzestny1845Mączniki#4114 : Walenty Małecki ur. +- 1824 <
chrzestny1845Mączniki#4114 : Marianna Chuda ur. +- 1824 <
chrzestny : Andrzej Woźniak z Dobiejewo
chrzestny : Marianna Borowicz z Gorzuchowo˙˙˙˙
chrzestny1840Wełna#5078 : Michał Janke ur. +-1819 <
chrzestny1840Wełna#5078 : Justyna Linette ur. +-1819 <
chrzestny: Józef Linette
chrzestny : Krzysztof Linette
(chrzestny : Kraczek Bartłomiej)
(chrzestna : Marianna Deys (Drejs) = ? Marianna Drews (1828 - 1909) czyli =- 13 lat ( czy takie młode mogły być chrzestnymi))
chrzestny : Teodor Przychucki z Kamieńca
chrzestny : Katarzyna Cichocka z Kamieńca˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Cerkaski
chrzestny : Katarzyna jadzwinska ... pisownia
*chrzestny1953#0013 : Kazimierz Franciszek Kabaciński brat ojca
chrzestny1953#0013 : siostra mamy
chrzestny : Wojciech Szulc
chrzestny : Marianna Lewandowska
chrzestny : Adam Siewiński
chrzestny : Elzbieta Lambmrensor ... pisownia Bieślin
chrzestny#2361Kalina1845 : Rozalia Barc ur. +- 1824 <
chrzestny : Walenty (Lewandowski )
chrzestny : Marianna (Szał)
*chrzestny : Tomasz Rezulak
chrzestny : Marianna Woźniak
chrzestny : Walenty (Lewandowski )
chrzestny : marianna (Szał)˙˙˙˙
chrzestny : Walenty (Lewandowski )
chrzestny : Marianna (Szał)˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Michalak
chrzestny: Krystyna Batlejaska
chrzestny : Michał Beyma gospodarz
chrzestny : Katarzyna Pilarska gospodyni z Poruszchw
chrzestny : Antoni Kabaciński
chrzestny : Jan Kełpiński
chrzestny : Rozalia Strzelecka
chrzestny : Józef Ziętek
chrzestny : Marianna Ziętek˙˙˙˙
chrzestny#9977Gaj1871 : Wojciech Hartwich ur. +- 1850 <
chrzestny#9977Gaj1871 : Anna Graczykowska ur. +- 1850 <
chrzestny#9975Gaj1867 : Jan Budzyński ur. +- 1846 <
chrzestny#9975Gaj1867 : Anna Wetlland ur. +- 1846 <˙˙˙˙
chrzestny#9976Gaj1868 : Jan Senger ur.+- 1847 <
chrzestny#9976Gaj1868 : Helena Grądzielska ur.+- 1847 <
chrzestny#9980Gaj1872 : Franciszek Hartwich ur. +- 1851 <
chrzestny#9980Gaj1872 : Anna Senger ur. +- 1851 <˙˙˙˙
chrzestny : Szymon Kabaciński
chrzestny : Katarzyna Kabaza˙˙˙˙
chrzestny : Szymon Kabaciński
chrzestny : Katarzyna Kabaza˙˙˙˙
chrzestny : Szymon Kabaciński
chrzestny : Katarzyna Kabaza˙˙˙˙
chrzestny : Jan Winkler
chrzestny : Rozalia Myszkowska˙˙˙˙
chrzestny : Michał Ruchalski
chrzestny : Marianna Paradowska Wszedzin
*0480chrzestny : Jan Westphal
048chrzestny : Marianna Lineti˙˙˙˙
chrzestny : Leon Musiałkowski Gościeszyn
chrzestny : Wiktoria Noska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Zawadzki
chrzestny : Marianna Westphal˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Dysterhert
chrzestny : Marianna Cylhow (Cytlah )˙˙˙˙
chrzestny : Józef Kołodziejczak
chrzestny : Martianna Szmawińska
chrzestny : Paweł Kabaciński
chrzestny : Jakub Baatz
chrzestny : Augustyn Lewandowski
chrzestny : Paweł Bejenkowski kołodziej
chrzestny : Marianna Kabacińska z (Kowalewo., kowalowa ?)˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Gronkowski
chrzestny : Antonina Gilska
chrzestny : Wojciech Gronkowski
chrzestny : Antonina Gilska
chrzestny : Wojciech Gronkowski
chrzestny : Antonina Gyc
chrzestny : Walenty Szczelecki gospodarz
chrzestny : Antonina Gic żona gospodarza˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Kujawski Skiereszewo
chrzestny : Antonina Baranowska Braciszewo˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Mróz
chrzestny : Józefa Tusninska ... pisownia
chrzestny : Józew Mszawski
chrzestny : Jozefa Sanowska
analiza chrzestnych na dzień 2801206 po czytaniu Rogowa
analiza chrzestnych na dzień 2801206 po czytaniu Rogowa
chrzestny : Wojciech Ziętek
chrzestny : Rozalia Żurkowska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Rozw...
chrzestny : Mariann Przyg...
chrzestny : Jakub Kędzierski
chrzestny : Marianna Ziętek
chrzestny : Julian Kabaciński - brat czy ojciec czy kuzyn?
chrzestny :Antonina Wietrzyńska
chrzestny : Julian Kabaciński - brat czy ojciec czy kuzyn?
chrzestny :Antonina Wietrzyńska
chrzestny : Michał Beyma gospodarz
chrzestny : Katarzyna Pilarska gospodyni z Poruszchw
chrzestny : Antoni Braciszewski
chrzestny : Franciszka Jóźwiak
chrzestny# : August Kabat
chrzestny#: Anna Kubiak
chrzestny : Andrzej Grzygniewic.... pisownia zawód adwokat
chrzestny : Andrzej Hartwich
chrzestny : Jan Lineteh
chrzestny : Anna Ex
chrzestny1833 : Jan Linenteh +-1812
chrzestny1833 : Anna Exstedk Anna Eistachdt +-1821
chrzestny : Roch Wichalak z Gościeszyn
chrzestny : Helena Graczyk z Gościeszyn
chrzestny : Roch Wichalak z Gościeszyn
chrzestny : Helena Graczyk z Gościeszyn˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Lewandowski
chrzestny : Anna Grajkowska
chrzestny : Walenty Lewandowski
chrzestny : Anna Grajkowska
chrzestny: Walenty Lewandowski
chrzestny : Anna Grajowska
chrzestny ; Walenty Chudziński Ryszyn
chrzestny ; Józefa Wotaszak˙˙˙˙
chrzestny : Michał Wesołowski
chrzestny : Marianna Węglewska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisłąw Płosyka ... pisownia
chrzestny : Katarzyna Kabacińska
chrzestny : Stanisłąw Płosyka ... pisownia Stanislaw Ploszyński
chrzestny : Katarzyna Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Wałecki Ryszczyn
chrzestny : Rozalia Maciejewska mielenko ... (Imielenko ?) na pewno siostra Agnieszki
chrzestny : Marcin Wałecki Ryszczyn
chrzestny : Rozalia Maciejewska mielenko ... (Imielenko ?) na pewno siostra Agnieszki
chrzestny : Maciej Sobkowiak Zabno
chrzestny : Maciej Sobkowiak Zabno
chrzestny : Maciej Stelter
chrzestny: Joanna Stelter
chrzestny : Maciej Stelter
chrzestny: Joanna Stelter
chrzestny : J.Gulcz
chrzestny: A Posłuszny
chrzestny : Anna Posłuszna Capo
chrzestny : Katarzyna Szuberg żona capo
chrzestny : Antoni Rożek ( przypisek czy to linia Linette)
chrzestny : Marianna Kryger˙˙˙˙ny : Agnieszka Szymankiewicz˙˙˙˙marł w 1978 roku.Miał rodzeństwo ja kojarzę tylko jego brata Wiktora z Imiołek ale czy był ktoś jeszcze to trudno mi powiedzieć.
chrzestny : Stanisław Szymarkiewicz
chrzestny : Marianna Szulc
chrzestny : Stanisław Szymankiewicz
chrzestny : Marianna Szulc
chrzestny : Walenty Skibnisz
chrzestny : Rozalia Witt˙˙˙˙
chrzestny: Jan Radka
chrzestny: Prakseda Strant ... stranz stras˙˙˙˙
chrzestny: Jan Radka
chrzestny: Plekseda Strant˙˙˙˙
chrzestny: Jan Radka
chrzestny: Plekseda Stranz
chrzestny: Jan Radke
chrzestny: Prakseda Stranz
chrzestny: Stefan Linetej
chrzestny: J. Chmiel
chrzestny: Stefan Linetej
chrzestny: J. Chmiel
chrzestny1875#5312 : Robert Leszczyński .... pisownia z Posługowo ur. +-1854 <
chrzestny1875#5312Posługowo : Marainna. Linette z Posługowo ur. +-1854 <
chrzestny: Pantaleon Radke
chrzestny: Rozalia
chrzestny: Józef Strong
chrzestny: Emilia Hoppe
chrzestny: Józef Strong
chrzestny: Emilia Hoppe˙˙˙˙
chrzestny: J. Ogórkiewicz
chrzestny: Rosalia Linettej z Kowalewa
chrzestny : Jan Saenger ( może Senger)
chrzestny : Kunegunda Robaszkiewicz
chrzestny : Szymon Kulczynski Łubowo Olędry
chrzestny : Franciszka Mikołajczak Leśniewko
chrzestny : Franciszek Małolepszy
chrzestny : Antonina Majewska żona ( może #1491)
chrzestny : Franciszek Małolepszy
chrzestny : Antonina Majewska żona [d. Kabat Kabacińska]˙˙˙˙
*chrzestny#10014Zielexnica1890 : Jan Hartwic ur. +-1869 < kawaler
chrzestny#10014Zielexnica1890 : Pelagia Bliżeska ur. +-1869 <˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Sochowski
chrzestny : Apolonia Salikowska
chrzestny : Walenty Wietrzyński
chrzestny : Józefa Klepiszewska
chrzestny : Walenty Wietrzyński
chrzestny : Józefa Klepiszewska
chrzestny#6325Żelaskowo1851 : Walenty Jezal Jezel ur. +- 1830 <
chrzestny #6325Żelaskowo1851 : Antoniona Cieślewicz ur. +- 1830 <˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kowalski
chrzestny : Anna Olszewska
chrzestny#6333Żelazkowo1857 : Wojciech Kowalski ur. +- 1836 <
chrzestny#6333Żelazkowo1857 : Barbara Cieślewicz ur. +- 1836 <
chrzestny : Tomasz Pawlak
chrzestny : Michalina Groczyk
chrzestny1850Owsiska#1615 : koniecznie wypisz nazwiska z AAG ur. +- 1839 <
chrzestny1850Owsiska#1615 : koniecznie wypisz nazwiska z AAG ur. +- 1839 <
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisownia [ MOŻE Żuchowska]˙˙˙˙
Andrzej Nowak chrzestny w 1883 Wiktoria Nowak Zdziechowa czy to brat Michala i numer #3670
chrzestny#3678Zdziechowa1883 : Andrzej Nowak Ryszew [Ryszewo ] ur. +- 1862 <
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Rolsuk ( pisownia..)
chrzestny : Anna Zuchowska ... pisownia
chrzestny# z Gniezna Konstancja Kabacińska może ta osoba (Konstancja Kabacińska d. Łukasziewicz (Józef mąż Bydgoszcz)
chrzestny# : Konstancja Łukasiewicz Gniezno [Konstancja Kabacińska d. Łukasziewicz (Józef mąż Bydgoszcz)]
chrzestny# : Konstancja Łukasiewicz˙˙˙˙
chrzestny: Augustyn Siwka
chrzestny :Jan P...
chrzestny : Marianna Klatt ( czy to siostra Rozali #1327 )
chrzestny : Jan Paradoski
chrzestny : Marianna Kabat˙˙˙˙
chrzestny : Michal Klatt
chrzestny : Krystyna Benke? pisownia
chrzestny : Franciszek Bramer Mogilno
chrzestny : Wanda Radomska Mogilno
chrzestny : Maximilian Mnichowski Mogilno
chrzestny : Helena Mnichowska żona Mogilno
chrzestny#6459Jeziora1902 : Walenty Grębka ( ali pradziadek ?) ur. +- 1881 <
chrzestny# 6459Jeziora1902 : Marianna Grębka ( siotra Walentego ?) ur. +- 1881 <
chrzestny : Marcin Jakubczaj
chrzestny : Julianna Janik ( pisownia ) panna˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Olejniczak
chrzestny : katarzyna Lubaczka
chrzestny#12436Żylice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +- 1821 <
chrzestny#12436Żylice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice˙˙˙˙ May 1871. She died in Milwaukee, WI on 9 October 1930. Anton Komorowski was born in Plaskowo on 1 June 1839 and died in Milwaukee on 30 March 1928. One of their sons, Stanley Peter Komorowski was my grandfather born in Milwaukee, WI on
2 November 1874.
chrzestny#12436Żylice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +- 1821 <
chrzestny#12436Żylice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice˙˙˙˙
Chrzestny#6717Żelice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +-1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice ur. +- 1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +-1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice ur. +- 1821
chrzestny : nie wypisany˙˙˙˙us Fryzow ur. +- 1780 <, matka: Rosalia Rozki ur. +-1784 <˙˙˙˙
chrzestny#11581Kujawki1796 : Wawrzyniec Prus z Trzemeszno ur. +-1775 <
chrzestny#11581Kujawki1796 : Marianna Wiedziłkowska ur. +-1775 <
chrzestny#11581Kujawki1796 : Ekowst .... pisownia ur. +-1775 <˙˙˙˙
chrzestny#1144Dębno / Mogilno : Roch Jaśkiewicz ur. +- 1827 <
chrzestny#1144Dębno / Mogilno1848 : Marianna Izbron ur. +- 1827 <˙˙˙˙
*wydarty 82 ap96 Ostrowitw Prymasowskie - chrzestny w 1815 rokuy
0591chrzestny : Maciej Szadkowski
0591chrzestny : Katarzyna Nowak
0297chrzestny : Piotr Stelter
0297chrzestny : Rozalia Kabaciński
1155chrzestny : Michał Nowak
1155chrzestny : Marianna Szatkowska
0412chrzestny : Stanisław Szymarkiewicz
0412chrzestny : Marianna Szulc
0414chrzestny : Marcin Szulc
0414chrzestny : Agnieszka Szymarkiewicz
0410chrzestny : Wojciech Sosiński
0410chrzestny : Marianna Święcicka
0298chrzestny : Jan Kabaciński
0298chrzestny : Jadwiga Andrzejewska
1160chrzestny : Andrzej Kabaciński
1160chrzestny : Anna Bejenkowska
0389chrzestny : Piotr Bejenchowski
0389chrzestny : Rozalia Kabacińska
0817chrzestny : Jan Noska
0817chrzestny : Rozalia Stelter
0390chrzestny : Jan Kryger
0390chrzestny : Krystyna Hunt
0399chrzestny : Roch Rynaszewski
0399chrzestny : Katarzyna Makowska
1233chrzestny : Jan Chmiel
1233chrzestny : Marianna Linertowa
1286chrzestny : Paweł Janiszewski
1286chrzestny : Małgorzata Wekanyetk ( pisownia)
0400chrzestny : Jan Chmiel
0400chrzestny : Marianna Linertowa
1172chrzestny : Michał Jóźwiski
1172chrzestny : Maria Czerwińska
0403chrzestny : Marcin Stetler
0403chrzestny : Katarzyna Woźnicka
1236chrzestny : Wojjciech Nitka
1236chrzestny : Agnieszka Waszyńska
0946chrzestny : Jakub Konieczny
0946chrzestny : Katarzyna Wojciechowska
1177chrzestny : Krzysztof Czerwiński
1117chrzestny : Agata Witkowska
1177chrzestny : Adam Woźnicki
0407chrzestny : Krzysztf Hunt ( to kieruje mnie w strone Łopienna = linia nasza)
0407chrzestny : Barbara Frankowska z Dziadkowo
0346chrzestny : Paweł Bejenkowski kołodziej
0346chrzestny : Marianna Kabacińska z (Kowalewo., kowalowa ?)
0608chrzestny : Józef Lewandowski ( moze #1257 ojciec)
0608chrzestny : Walenty Skomerczyński
0433chrzestny : Michał Kopydłowski
0433chrzestny : Agnieszka Kwiatkowska
0453chrzestny : Andrzej Kubacki
0453chrzestny : Marianna Potrebnas ( pisownia)
1296chrzestny : Jan Seperczyński
1296chrzestny : Katarzyna Makowska
0047chrzestny : Andrzej Kośmiecki
0047chrzestny : Czesław Sliwa
0047chrzestny : Agnieszka Strachanowska
1299chrzestny : Józef Zawadzki
1299chrzestny : Marianna Szyperczyńska
0399chrzestny : Roch Rynaszewski
0399chrzestny : Katarzyna Makowska
chrzestny : Paweł Janiszewski
chrzestny : Małgorzata Wekanyetk ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny#4863Ośno1834 : Jan Noska ur. +- 1823 <
chrzestny#4863Ośno Łopienno1834 : Marianna Kabacińska ur. +- 1823 < [ uwaga chyba Marianna nie jest Kuzynka Agnieszki p.v. Kabacińska S.v.Noska d. Leśniewicz więc ktora ?]
chrzestny#4863Ośno1834 : Jan Noska ur. +- 1823 <
chrzestny#4863Ośno Łopienno1834 : Marianna Kabacińska ur. +- 1823 < [ uwaga chyba Marianna nie jest Kuzynka Agnieszki p.v. Kabacinska S.v.Noska d. Leśniewicz więc ktora ?]
chrzestny#11538Rogowo1870 : Jan Linettej ... pisownmia Linetej gospodarz ur. +- 1849<
chrzestny#11538Rogowo1870 : Prakseda Stranz żona gospodarza ur. +- 1849<
chrzestny : Michał Kozłowski
chrzestny : Józefa Leśna˙˙˙˙
w jakiej rodzinie chrzestny : Michał i Marianna Rotecka urodzenie Anna 1818.09.26 chrzest 28
chrzestny : Stanisław Głowacki młodzieniec z Trląg ( - Kabacińska była żona jednego z Głowackich )
chrzestny : Marianna Olszewska z Trląg
chrzestny : Ignacy Czewinski
chrzestny: Marianna Liskowa
chrzestny : Wojciech Grzeczka
chrzestny : Józef Gapiński
chrzestny : Wojciech Grzeczka
chrzestny : Józef Gapiński˙˙˙˙
chrzestny : Karol Gertach
chrzestny : Antonina Palczynska [moze Połczyńska?]˙˙˙˙
chrzestny: Jakub Głowacki
chrzestny: Antonina Szulc˙˙˙˙
chrzestny : Michał Kryger
chrzestny : Małgorzata Kowalewska
chrzestny : Michał Mączyński
chrzestny : Rozalia Głowacka
chrzestny : Sebastian Osiński
chrzestny : Rozalia Głowacka
chrzestny : Jan Nowicki - Gorzuchowo
chrzestny : Bronisława Posluszna -Polska Wieś˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Strachanowski
chrzestny : Cecylia Hoffman˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Szachta
chrzestny : Katarzyna Nowicka
chrzestny :Tomasz Strachanowski
chrzestny : Cecylia Hoffman˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Woźniak Gorzuchowo
chrzestny : Agnieszka Szachta Świniary˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Woźniak Gorzuchowo
chrzestny : Agnieszka Szachta Świniary˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Woźniak Gorzuchowo
chrzestny : Agnieszka Szachta Świniary˙˙˙˙
chrzestny : Marlinius Kosman
chrzestny : Jan Rożnowski z Kamieńca
chrzestny : Marta Arachuraska ˙˙˙˙
chrzestny : Józef Stachurski
chrzestny : Wiktoria Woźniak z Brzozowa˙˙˙˙
chrzestny : Józef Stachurski
chrzestny : Wiktoria Woźniak z Brzozowa˙˙˙˙
chrzestny : Kaimierz Woxniak z Kamieńca
chrzestny : Agnieszka Przybysz z Gorzuchowa
chrzestny : Teofil Maczyński rolnik z Trląg
chrzestny : Matra Szwerdkowska wdowa z Trląg
chrzestny : Józef Pawłowski
chrzestny : Helena Parucka˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Nosek Gościeszyn
chrzestny1859Stawiska#5176 : Maciej Linett lub Marcin Linetty ur. +-1837 <
chrzestny1859Stawiska#5176 : Rozalia Krzyżan ur. +-1837 <
chrzestny1859Stawiska#5176 : Marcin Linetty ur. +-1837 <
chrzestny1859Stawiska#5176 : Rozalia Krzyżan ur. +-1837 <
chrzestny#3479Mnichowo Gniezno1828 : Kasper Czerniak ur. +- 1821 <
chrzestny#3479Mnichowo Gniezno1828 : Małgorzata Kujawa [dopisek d. Polus] ur. +- 1821 <
chrzestny : Konstanty Kabaciński
chrzestny : Aldona Wolańska
chrzestny: Józef Kabaciński z Gniezna 1820 - mninimum 21 lat = 1799 urodzenie
CHRZESTNY : Józef Kabaciński z Gniezna zapisany magnifist
chrzestny Julianna Pribe˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kabacińska
chrzestny : Marianna Olewińska
chrzestny : Jakub Linetty
chrzestny : Marianna Węglewska˙˙˙˙onstancja Krzeszewska˙˙˙˙ki żyjące ˙˙˙˙
chrzestny : Michał Linette z Poznania
*chrzestny#10036ur.1920 : Jan Stachurski Ostrowite ur. +- 1899 <
chrzestny#10036ur.1920 : Pelagia Lange męzatka Źelaźnica ur. +- 1899 <˙˙˙˙
*chrzestny#10037ur1921 : Jan Lange gospodarz ur. +- 1900 <
chrzestny#10037ur1921 : Salomea Stachowska panna ur. +- 1900 <
*chrzestny#10038ur1923 : Jan Hartwich Ostrowite ur. +- 1902 <
chrzestny#10038ur1923 : Weronika Woźniak ur. +- 1902 <
*chrzestny#10040ur1928 : Leo Hartwich z Przybrodzn
chrzestny#10040ur1928 : Stefania Stachurska Ostrowite ur. +- 1907 <˙˙˙˙
chrzestny#6459Jeziora1902 : Walenty Grębka ( ali pradziadek ?) ur. +- 1881 <
chrzestny# 6459Jeziora1902 : Marianna Grębka ( siotra Walentego ?) ur. +- 1881 <˙˙˙˙
chrzestny#1719#Brzozogaj1868 : Michał Nowak ur +-1847 <
chrzestny#1719#Brzozogaj1868 : Agnieszka Nowaczyk ur +-1847 <˙˙˙˙
chrzestny : Sebastaian Mięciński z Gościeszyn
chrzestny : Anna Cybykska ( Cyborska) z Gościeszyn
chrzestny : Sebastaian Mięciński z Gościeszyn
chrzestny : Anna Cybykska ( Cyborska) z Gościeszyn
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem zapis nowy36
chrzestny : Augustyn Przybytowski
chrzestny : Agnieszka Bronczk z Mogilna˙˙˙˙
chrzestny#0461Gołąbki1861 : Kazimierz Wozniakowski ur. +- 1840 <
chrzestny#0461Gołąbki1861 : Józefa Wesołowska ur. +- 1840 <
chrzestny : Andrzej Wentlant Zieleźnica
chrzestny : Anna Palusowa Zieleźnica˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Grzygniewic.... pisownia zawód adwokat
chrzestny : Andrzej Hartwich
chrzestny# : Michał Paluścik , Paluscin . pisownia
chrzestny# : Elżbieta Radkowa może z tych Radków Kędzierzyna ?
chrzestny : Szlachetny Michał Kabat z Zielexnica
chrzestny : Anna Paulasowa
chrzestny : Rozalia Winklowa Zieleźnica
chrzestny : Stefan Bognialej Bogumilen ... pisownia
chrzestny : Kazimierz Dończyk
chrzestny : Katarzyna Muchalska
chrzestny : Jan Siwka
chrzestny : Marianna Kranz
chrzestny: Jan Kasztorski
chrzestny: Jan Kasztorski
chrzestny : Łukasz Szeperczyński
chrzestny : Anna Huda - przodek czyli żyła do 1841˙˙˙˙
chrzestny : Józef Kussy
chrzestny : Małgorzata Małecka
chrzestny : Józef Lewandowski ( moze #1257 ojciec)
chrzestny : Walenty Skomerczyński
chrzestny 1801 u Michał Hunt i Barbara Hun t d. Zyngow ( pisownia )
chrzestny : Józef Ostrowski
chrzestny : Mariann Silok˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Grzechowiak
chrzestny : Rozalia Maćkowiak˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Grzechowiak
chrzestny : Rozalia Maćkowiak˙˙˙˙
chrzestny :Andrzej Tabaka Gniezno
chrzestny: Salomea Chełmińska Posługowo
chrzestny : Nikodem Chełmikowski Łopienno
chrzestny : Teofila Chełmikowska Posługowo
chrzestny : Nikodem Chełmikowski Łopienno
chrzestny : Teofila Chełmikowska Posługowo˙˙˙˙
chrzestny1845 Posługowo#9074 : Michał Chmiel ur. +- 1824 <
chrzestny1845 Posługowo#9074 : Justyna Radka ur. +- 1824 <
chrzestny1883 Gościeszy#0883 : Jan Kabat ur. +- 1862 <
chrzestny1883 Gościeszy#0883 : Magdalena Wolniewicz z Gościerzyn ur. +- 1862 <
chrzestny : Jan wolniewicz
chrzestny : Marianna Kabat (na pewno Marianna Kabacińska)˙˙˙˙ hr.Wiktor Moszczenski
chrzestny : Ignacy Zieliński
chrzestny : Anna Elżbieta Drejwszczowa z Czaganice˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Zieliński
chrzestny : Anna Elżbieta Drejwszczowa z Czaganice
chrzestny : Franciszek Zachwieja
chrzestny : Antoni (a) Lubońska
chrzestny : Franciszek Zachwieja
chrzestny :˙˙˙˙1859 Polska i wyemigrował w dniu 20 maja 1881.
chrzestny : Jan Suchotwski
chrzestny : Anna Ziętkowa˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kabaciński
chrzestny : Rozalia Stelter˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Dreyws
chrzestny: Karolina Muler
chrzestny : Marcin Dreyws
chrzestny: Karolina Muler
chrzestny : Marcin Dreyws
chrzestny: Karolina Muler
chrzestny : Franciszek Jasiński
chrzestny : W. Płachecka
chrzestny : Michał Liebner
chrzestny : Zofia Kuźma˙˙˙˙sko, chrzest Mogilno bez daty, rodzice Melchior i Anastazja Linetey (rodzice nie żyją), zamieszkały Markowice od 4 lat; wdowiec po (imię nieczytelne) Frankowska 4.II.1934;
*chrzestny1981#0016 : Maria Jolonta Krysińska
chrzestny1981#0016 : Zdzisław Woźniak
chrzestny : Bartłomiej Superczyński
chrzestny :Mariann Pichłaczka
chrzestny : Bartłomiej Superczyński
chrzestny :Mariann Pichłacz
chrzestny : Marceli Majerowicz
chrzestny : Katarzyna Trzusawka ( Trzaskawka moje)
chrzestny : Antoni Do.... ( pisownia)
chrzestny : Marianna Bosacka
chrzestny : Antoni Dolata
chrzestny : Maraianna Bosacka
chrzestny : Marian Piotrowicz
chrzestny : Tomasz Karpan ( pisownia)
chrzestny : Michał Gumienny ... pisownia
chrzestny : Marianna Piotrowna ... pisownia

chrzestny : Jozef Drewscki
chrzestny : Katarzyna Reszel
chrzestny : Julian Czapliński
chrzestny : Rozalia Budzyńska
chrzestny : Wojciech Lewandowski Orchowo
chrzestny : Jozef Konopinski Orchowo˙˙˙˙
chrzestny : V. Hevneelk ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Pałuka
chrzestny : Marianna Kelman
chrzestny : Andrzej Pałuka
chrzestny : Marianna Kelman˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Różewicz Nowaszki
chrzestny : Marianna Chojnacka Nowaszki˙˙˙˙
chrzestny : Michal Kistoski Pyszczyn
chrzestny :Marianna Bernnacik Pyszczyn˙˙˙˙
chrzestny : Michal Kistoski Pyszczyn
chrzestny :Marianna Bernnacik Pyszczyn˙˙˙˙
chrzestny : Jan Maliszewski Zdziechowa
chrzestny : Marianna Mazurek Zdziechowa˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Chojnacki
chrzestny : Jozefa Krawczyńska
*1286chrzestny : Paweł Janiszewski
1286chrzestny : Małgorzata Wekanyetk ( pisownia)
0582chrzestny : Jan Hunt
0582chrzestny : Telesfor Golunous ( nieczytelnie)
0413chrzestny : Andrzej Wałecki
0413chrzestny : Dorota Hunt
0288chrzestny: Piotr Stetler
0288chrzestny : Katarzyna Hunt
0299chrzestny : Stanisław Szymarkiewicz
0299chrzestny˙˙˙˙
*2172chrzestny : Michał Jóźwiski
2172chrzestny : Maria Czerwińska
2235chrzestny : Wojjciech Nitka
2236chrzestny : Agnieszka Waszyńska
1946chrzestny : Jakub Konieczny
1946chrzestny : Katarzyna Wojciechowska
2177chrzestny : Krzysztof Czerwiński
2177chrzestny : Agata Witkowska
2177chrzestny : Adam Woźnicki˙
chrzestny : Jan Seperczyński
chrzestny : Katarzyna Makowska (była świadkiem u Michała Kabacińskiego i M Cybort urodzenie #399 Marianna Kabacińska- może trop)˙˙˙˙
chrzestny : Józef Zawadzki
chrzestny : Marianna Szyperczyńska
chrzestny#0626 Kowalewo1842 : Katarzyna Westphal (Westfal) ur. +- 1821 <
chrzestny : Wojciech Helson
chrzestny : Rozalia Witkowska
chrzestny1845Kowalewo#0627 : Piotr Westfal ur. +-1824 <
chrzestny1845Kowalewo#0627 : Katarzyna Linette ur. +-1824 <
chrzestny: J. Linette
chrzestny: Franciszka Westtfal
chrzestny : Jan Linette
chrzestny : Franciszka Westphal˙˙˙˙
chrzestny#0572Kowalewo1862 : Maciej Janka ur.+- 1841 <
chrzestny#0572Kowalewo1862 : Rozalia Myszkowa {moze Myszkowska] ur.+- 1841 <˙˙˙˙
chrzestny : Ksawery górski
chrzestny : Konstancja Leskowa
*chrzestny#00321980 Gniezno : Leszek kabaciński
chrzestny1980Gniezno : Małgorzata Krysińska d. Puchalska˙˙˙˙
chrzestny : Józef Szultz
chrzestny ; Marianna Kletkow˙˙˙˙
chrzestny : Jan Sztetler
chrzestny ; Anna Mantykowska
chrzestny : Jakub Leśniak
chrzestny : Jan Stejman
chrzestny : Beata Zytz
chrzestny : Andrzej Neremberg
cgrzestny : Ewa Zewert˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Neremberg
cgrzestny : Ewa Zewert˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Neremberg

cgrzestny : Ewa Zewert˙˙˙˙
chrzestny#2643Kołodziejewo1797 : Wincenty Skrobisz z Kołodziejewo ur. +- 1776 <
chrzestny#2643Kołodziejewo1797 : Honorata Anna Lewandowska z Głowieniec parafi Strzelno ur. +- 1776 <
chrzestny : Maciej Węzierski
chrzestny : Franciszek Lewandowski
chrzestny : Michał Beyma gospodarz
chrzestny : Katarzyna Pilarska gospodyni z Poruszchw
chrzestny : Jan Sztetler
chrzestny#11817WoźnikiGniezno1860 : Wojciech Pachowiak z Woźniki ur. +- 1839 <
chrzestny#11817WoźnikiGniezno1860 : Michalina Polus z Woźniki ur. +- 1839 <
chrzestny : Władysław Wasilewski Gniezno
chrzestny : Władysława Kabacińska Strzelno ˙˙˙˙
chrzestny : Jozef labrens Bieślin
chrzestny : Jozef labrens Bieślin
chrzestny : Jozef labrens Bieślin
chrzestny : Józef ... pisownia
chrzestny : Wojciech Świtała˙˙˙˙
chrzestny : Józef ... pisownia
chrzestny : Wojciech Świtała
chrzestny : Franciszek Nalewski
chrzestny : Katarzyna Przybylińska
chrzestny : Franciszek Nalewski
chrzestny : Katarzyna Przybylińska
chrzestny : Franciszek Nalewski
chrzestny : Katarzyna Przybylińska
chrzestny : Stanisław Budlak ( Budnia ?) moze ... Budniak
chrzestny : Małgorzata Kwiatkowska
chrzestny : Markiet z Gniezno
chrzestny : Anastazja Bogucka z Arkuszewo
chrzestny1953#0014 : Irena Ciszak siostra mamy
chrzestny1953#0014 : Wiktor Świtała˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Kubick
chrzestny : Aniela Arnet ( pisownia)
chrzestny : Michał Kaczmarek
chrzestny : Leokadia Lubońska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kledzik
chrzestny : Franciszka Kaczmarek
chrzestny : Marianna Cmlk
chrzestny : Andrzej Kablik
chrzestny : Mariann Culke
chrzestny : Andrzej Kublik
chrzestny : Marianna Zulke
chrzestny : Kazimierz Nowak
chrzestny : Agnieszka Lisoska
chrzestny : Franciszek Krawczak z Wybranowo
chrzestny : Antonina Duszyńska z Oliwa˙˙˙˙
chrzestny : Jan Krodyk ?
chrzestny : Katarzyna Nowak ˙˙˙˙
chrzestny : Mateusz Nowakowski
chrzestny : Franciszka Jóźwiak
chrzestny : Jan Suchotwski Suchodolski
chrzestny : Anna Ziętkowa
chrzestny : Jan Suchotwski Suchodolski
chrzestny : Anna Ziętkowa
chrzestny : Jan Brzeziński
chrzestny : Michalina Nowak˙˙˙˙
chrzestny : Jan Brzeziński
chrzestny : Michalina Nowak
chrzestny : Andrzej Pałuka
chrzestny : Marianna Kelman˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Pałuka
chrzestny : Marianna Kelman
chrzestny : Andrzej Kubacki ( 295/296 Leonard Kubacki i Konstancja = ? rodzina)
chrzestny : Marianna Potrebnas ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny: Rozalia Stelter
chrzestny : Krzysztf Hunt ( to kieruje mnie w strone Łopienna = linia nasza)
chrzestny : Barbara Frankowska z Dziadkowo˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Sosiński
chrzestny : Marianna Święcicka
chrzestny#1413Skórki1849 : Andrzej Wałecki ur. +- 1828 <
chrzestny#1413Skórki1849 : Dorota Hunt ur. +- 1828 <
chrzestny :Franciszek Banszak
chrzestny : Franciszka Swięchowicz
chrzestny : Jakuub Michalej
chrzestny : Marianna Marysiak˙˙˙˙
sprawdzKleckoktochrzestny˙˙˙˙
chrzestny#2331Kujawki1855 : Tomasz Kanaisty ur. +- 1834 <
chrzestny#2331Kujawki1855 : Konstancja Janka ur. +- 1834 <
chrzestny#2331Kujawki1855 : Tomasz Kanaisty ur. +- 1834 <
chrzestny#2331Kujawki1855 : Konstancja Janka ur. +- 1834 <˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Suchodoupski
chrzestny : Katarzyna Suchodupska
chrzestny : Piotr Suchodoupski Suchweczynski
chrzestny : Katarzyna Suchodupska Suchweczynska
chrzestny : Józef Raniecki Mogilno
chrzestny : Zofia Radomska rolnik Mogilno˙˙˙˙
chrzestny : Józef Raniecki Mogilno
chrzestny : Zofia Radomska rolnik Mogilno˙˙˙˙
chrzestny : Józef Raniecki Mogilno
chrzestny : Zofia Radomska rolnik Mogilno˙˙˙˙
chrzestny : Józef Raniecki Mogilno
chrzestny : Zofia Radomska rolnik Mogilno
chrzestny : Max Kaboth Mogilno
chrzestny : Angela Wypór Angela Wypiur ˙˙˙˙
chrzestny : Max Kaboth Mogilno
chrzestny : Angela Wypór Angela Wypiur ˙˙˙˙
chrzestny : Max Kaboth Mogilno
chrzestny : Angela Wypór Angela Wypiur ˙˙˙˙
chrzestny : Tadeusz Radomski
chrzestny : Elżbieta Brancz
chrzestny : Konstantyn Mnichowski Strzelce
chrzestny : Elzbieta Ramisch Mogilno
chrzestny : Jozef Górny
chrzestny : Agnieszka Gapińska
chrzestny : Józef Górny
chrzestny : Jakub Siwka
chrzestny : Ewa Linetty˙˙˙˙
chrzestny1835#9631 : nie wypisałem
chrzestny1835#9631 : nie wypisałem˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Strong {Stranz}
chrzestny : Justyna Linetowa {Justyna linette ?}˙˙˙˙Katarzyna Kryger˙˙˙˙
*wydarty174 Ap150 Sokolniki Gniezno s06 str p28˙˙˙˙chrzestny : Walenty Grzeczka
chrzestny : Katarzyna oCHOTNA - CZYZBY TO TA kATARZYNA KTORA MA SIOSTRĘ Helene #˙˙˙˙hotny (24) ur.1826
chrzestny#114221797 : Mikolaj Labuzinski ur. +- 1776 <
chrzestny#114221797 : Anna Kubiakowa [Anna Kubiak] ur. +- 1776 <˙˙˙˙
chrzestny#14381ZłotnikiRogowo1862 : Ludwik Wrześiński ur. +- 1841 <
chrzestny#14381ZłotnikiRogowo1862 : Józefa Olszak ur. +- 1841 <˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Hoffman
chrzestny : Franciszka Sadowska
chrzestny : Walenty Brzeźniak
chrzestny : Franciszka Jóźwiak˙˙˙˙
chrzestny1857Padniewko#5169 : Stefan Gapiński ur. +-1836 <
chrzestny1857Padniewko#5169 : Rozalia Linetty ur. +-1836 <
chrzestny: Jan Paradowski
chrzestny : Katarzyna Pokorska
chrzestny1858Padniewko#9554 : Jakub Linetty ur. +- 1837 <
chrzestny1858Padniewko#9554 : Marianna Węglewska ur. +- 1837 <˙˙˙˙
chrzestny : Józef chrądziela
chrzestny : Anna Chmielewska .... {Anna chmiel może?}˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Linetty
chrzestny : Anna cChudzińska˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Chmielewski
chrzestny : Anastazja Sobecka
chrzestny : Andrzej Chmielewski
chrzestny : Anastazja Sobecka˙˙˙˙e Muzeum Stutthof, ul. Muzealna 6, 82-110 Sztutowo
chrzestny : Leon Musiałkowski Gościeszyn
chrzestny : Wiktoria Noska
chrzestny : Leon Musiałkowski Gościeszyn
chrzestny : Wiktoria Noska˙˙˙˙
chrzestny : Leon Musiałkowski Gościeszyn
chrzestny : Wiktoria Noska˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Rożek
chrzestny : Emil(a) Schwarc ( pisownia)
chrzestny : Wojciech Ozing Mączniki
chrzestny : Marianna Maćkowiak Mączniki˙˙˙˙
chrzestny#3678Zdziechowa1883 : Andrzej Nowak Ryszew [Ryszewo ] ur. +- 1862 <˙˙˙˙l Roman Catholic Parish
chrzestny : Walenty Grzechowiak
chrzestny : Rozalia Maćkowiak˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Lawernz [LAWRENZ]
chrzestny : Maria Mazurkiewicz
chrzestny1867#4728 : Tomasz Radecki ur. +- 1846 <
chrzestny1867#4728 : Marianna Wiśniewska ur. +- 1846
chrzestny1867#4728 : Tomasz Radecki ur. +- 1846 <
chrzestny1867#4728 : Marianna Wiśniewska ur. +- 1846 ˙˙˙˙
chrzestny : August Kabaciński Łąkie
chrzestny : Agnieszka kowalska Łąkie˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Śniewski
chrzestny : Marianna Wesołowska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Śniewski
chrzestny : Marianna Wesołowska˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Nowicki
chrzestny : Justyna Barcowa ( Barc )
chrzestny#1716Dębno Mogilno1835 : Jan Klatt ur. +- 1814 <
chrzestny#1716Dębno Mogilno1835 : Katarzyna Winiarska Winiecka Jan Klatt ur. +- 1814 <
chrzestny :Walenty Sobecki
chrzestny : Rozalia Arendt - i to może wskazywać takie przypisanie nazwiska Wieczorek do tej Marianny - krewnii ?
chrzestny : Jan Kubasiak
chrzestny : Rozalia Kubasiak
chrzestny : Jan Kubasiak
chrzestny : Rozalia Kubasiak
chrzestny : Walenty Paluch
chrzestny : Marianna kabat pisownia
chrzestny : Walenty Palma
chrzestny : Marianna Pachocka #9421 pisownia [ z męża Kabat] ( Marianna P˙˙˙˙
chrzestny#0470Gnieznośw. Michał Łabiszynek1897 : Wawrzyniec Grzeczka Gościeszyn ur. +- 1876 <
chrzestny#0470Gnieznośw. Michał Łabiszynek1897 : Marianna Kabacińska ur. +- 1876 <˙˙˙˙
chrzestny1899Winiary#0471 : Stanisław Kupś Winiary ur. +- 1878 <
chrzestny1899Winiary#0471 : Agnieszka Witchoska ur. +- 1878 <˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Adamczak
chrzestny : Józefa Kapcia˙˙˙˙
chrzestny : Teofil Chef Posługowo
chrzestny : Marianna Michalkiewicz [Michałkiewicz] Gniezno
chrzestny#2691Trląg1854 : Józef Małolepszy ur. +-1832 <
chrzestny#2691Trląg1854 : Rozalia Głowacka ur. +-1832 <
chrzestny : Jan Kabaciński kowal# Budzisław
chrzestny : Katarzyna
chrzestny : Wawrzyn Kurczewski
chrzestny : Konstancja Ziętek˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Małolepszy
chrzestny : Kunegunda Ziwert
chrzestny : JOANES kASZYŃSKI
chrzestny : kATARZYNA hOEFTT
chrzestny : Jakub Robaszkiewicz
chrzestny : Urszula Barczyńska
chrzestny#9969Gaj1863 : Piotr Lang ur. +-1842 <
chrzestny#9969Gaj1863 : Franciszka Reszek ur. +-1842 <
chrzestny : Józef Ciesielski
chrzestny : Franciszka Kubiaszek˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Stetler
chrzestny : Katarzyna Woźnicka ( była juz #400 moze to trop)
chrzestny: Piotr Stetler
chrzestny : Katarzyna Hunt
chrzestny: Piotr Stetler
chrzestny : Katarzyna Hunt˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Szpotański
chrzestny : Antonina Jankiewicz˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Szpotański
chrzestny : Antonina Jankiewicz
chrzestny : Marcin Szpotański
chrzestny : Antonina Jankiewicz
chrzestny#8163Kujawki1822 : Tomasz Nowicki ur. +- 1801 <
chrzestny#8163Kujawki1822 : Justyna Barcowa ( Barc ) ur. +- 1801 <
chrzestny : Tomasz Nowicki
chrzestny : Justyna Barcowa ( Barc )
chrzestny : Piotr Winkiel
chrzestny : Rozalia Jankiewa ... Jankowska
chrzestny : Marcin Eatyda
chrzestny : Rozalia Jankiewicz˙˙˙˙
chrzestny : Józef Kabaciński Kędzierzyn
chrzestny : Marianna Rozkwet ... pisownia
chrzestny : Józef Kabaciński Kędzierzyn poborca podatkowy Tributorum Collectorr ( pewnikiem jego dziadek a ojciec ojca)
chrzestny : Marianna Roznast ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kryger
chrzestny : Krystyna Winkiel
chrzestny : Jan Gapiński
chrzestny: Katarzyna Michalska
chrzestny : Jakub Woźniak
chrzestny : Teresa Rezulak
chrzestny :Walety Springer
chrzestny#1253Zieleźnica1827 : Marianna Groszkowna ur. +- 1806 <
chrzestny : Józef Pribe
chrzestny : Anna Winkiel ( mój dopisek Kabacińska ?)Ú
chrzestny1804#2462 : Piotr Szachliński ur. +- 1783 <
chrzestny1804#2462 : Krzysztof Mariew ur. +- 1783 <
chrzestny1804#2462 : Olszewski ur. +- 1783 <˙˙˙˙
chrzestny1807#2463 : Piotr Bremek ur. +-1786 <
chrzestny1807#2463 : Dorota Bremek ur. +-1786 <˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Kaus
chrzestny : Rozalia Janka
chrzestny : Antoni Lichociński pisownia
chrzestny : Łucja Dobrososka pisownia
chrzestny : Antoni Lichociński pisownia
chrzestny : Łucja Dobrososka pisownia
chrzestny : Jakub Frankowski obcy
chrzestny : Andrzej jankowski obcy
chrzestny : Michał Reyman gospodarz zaślubionej
chrzestny : Jakub Frankowski obcy
chrzestny : Andrzej Jankowski obcy
chrzestny : Michał Reyman gospodarz zaślubionej˙˙˙˙
chrzestny : Józef Radke
chrzestny : Dorota Linette
chrzestny : Antoni Smoliński˙˙˙˙
chrzestny : Antonina Kabacińska
chrzestny : Jan Kowalski˙˙˙˙
chrzestny : Wincenty Rośiński
chrzestny : Franciszka Matuszak
chrzestny : Marianna Nawrocka
chrzestny : Mirosława Marciniak˙˙˙˙ Świst
chrzestny : Pelagia Skonieczna Łąkie
chrzestny : Jan Przepiórka
chrzestny : Maria KABACIŃSKA
chrzestny : Michał Pomorski
chrzestny : Kazimiera Pomorska
chrzestny : Wincenty Lerman ? z Łopielno
chrzestny : Władysław Alantowicz
chrzestny : Iheranus Delsi ( pisownia)
chrzestny : Anna Dębczyńska
chrzestny : Adokuns Nerlem z Wełny ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny : Iheranus Delsi ( pisownia)
chrzestny : Anna Dębczyńska
chrzestny : Adokuns Nerlem z Wełny ( pisownia)
chrzestny : Jan Kąkiel
chrzestny : Honorata Rozalia Neyman
chrzestny : Jan Kąkiel
chrzestny : Honorata Rozalia Neyman
chrzestny : Stanisław Oborski
chrzestny : Ludwik Sengot ( pisownia)
chrzestny : August Szulc
chrzestny : Rozalia Głowacka˙˙˙˙
*0400chrzestny : Jan Chmiel
0400chrzestny : Marianna Linertowa
0403chrzestny : Marcin Stetler
0403chrzestny : Katarzyna Woźnicka
0346chrzestny : Paweł Bejenkowski kołodziej
0346chrzestny : Marianna Kabacińska z (Kowalewo., kowalowa ?)
0458chrzestny : Andrzej Kubacki
0458chrzestny : Marianna Potrebnas ( pisownia)˙˙˙˙
*1299chrzestny : Józef Zawadzki
1299chrzestny : Marianna Szyperczyńska˙˙˙˙
*0433chrzestny : Michał Kopydłowski
0433chrzestny : Agnieszka Kwiatkowska
0047chrzestny : Andrzej Kośmiecki
0047chrzestny : Czesław Sliwa
0047chrzestny : Agnieszka Strachanowska
0399chrzestny : Roch Rynaszewski
0399chrzestny : Katarzyna Makowska
chrzestny : Stefan Linette
chrzestny : Justyna Radke˙˙˙˙
chrzestny : Jan Westphal
chrzestny : Marianna Lineti˙˙˙˙
Patrz nowystr170 Marianna Kabaczynska chrzestny - powiązania Michał Kabaciński i Józefa Hunt #1300 chrzestny Kazimierz 16.10.1847 Kruchowo ojciec dziecka kreska (zmarły lub nieznany )˙˙˙˙
chrzestny : Michał Sadowski
chrzestny : Marianna Woźniak
Patrz nowystr170 Marianna Kabaczynska chrzestny - powiązania Michał Kabaciński i Józefa Hunt #1300 chrzestny Kazimierz 16.10.1847 Kruchowo ojciec dziecka kreska (zmarły lub nieznany )˙˙˙˙
chrzestny#2962Lubochnia1823 : Andrzej Rożek ur. +-1802 <
chrzestny#2962Lubochnia1823 : Józefa Walińska +-1802 <
chrzestny : Jan Jaszcz
chrzestny : Anna Jaszcz
chrzestny : nie podano w odpisach
chrzestny : nie podano w odpisach
chrzestny : Józef Klupp Mogilno
chrzestny : Piotr Decanus ( pisownia ..)
chrzestny1845#9187Dąbrowa : Nepomucen Dyniewicz ur. +-1824 <
chrzestny1845#9187Dąbrowa : Katarzyna Krysiewicz ... pisownia ur. +-1824 <˙˙˙˙
chrzestny1839#9188Parlin : Jan Kasprzynski ... pisownai ur. +- 1818 <
chrzestny1839#9188Parlin : Małgorzata Toplewska ur. +- 1818 <˙˙˙˙rianna Kaczmarek˙˙˙˙
chrzestny : Feliks Kabaciński
chrzestny : sALOMEA sMUCIŃSAK
*Hieronim Żniński chrzestny
chrzestny#1026Bieślin1851: Florian Zawadzik ur. -+ 1830
chrzestny##1026Bieślin1851 : Marianna Borchart [Borchand] ur. -+ 1830
chrzestny : Jakub Robaszkiewicz
chrzestny : 0. Kwlenszewska ( pisownia)
chrzestny : Jan Woźniak ( pisownia)
chrzestny : Jan Woźniak ... pisownia
chrzestny : Franciszka Warenczak ... pisowna˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Kaszyński
chrzestny : Mrianna Kabaciński
chrzestny#11808WoźnikiGniezno1859 : Jozef Polus z Woźnik ur. +- 1838 <
chrzestny#11808WoźnikiGniezno1859 : Franciszka Gędka ur. +- 1838 <
chrzestny# Jan Kełpiński (ignacy)
chrzestny# Rozalia Strzelecka
chrzestny : Jan Kapcz
chrzestny : Apolonia Woźniak z Równa˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kapcz
chrzestny : Apolonia Woźniak z Równa˙˙˙˙
chrzestny : Augustyn Przybytowski
chrzestny : Agnieszka Bronczk z Mogilna
chrzestny : Regina Kabacina
chrzestny : Jakub Owczarzak
chrzestny : Marianna Bruch
chrzestny#11594Suszewo / Orchowo1753 : Jan Dzik ur. +- 1732 <
chrzestny#11594Suszewo / Orchowo1753 : Dotota Naymowa [Neyman?] ur. +- 1732 <˙˙˙˙
chrzestny#11595Suszewo / Orchowo1755 : Jakub Szarman ur. +- 1734 <
chrzestny#11595Suszewo / Orchowo1755 : Marianna Dzik z Suszewo ur. +- 1734 <˙˙˙˙
chrzestny#11598Orchowo1860 : Piotr Ziarniak ur. +- 1839 <
chrzestny#11598Orchowo1860 : Marianna Pawłowa ur. +- 1839 <˙˙˙˙
chrzestny#7808Klewitzdorf1873˙˙˙˙
chrzestny#11657OśnoŁopienno1756 : Wojciech Janka ur. +- 1735 <
crzestny#11657OśnoŁopienno1756 : Marianna Janka ur. +- 1735 <˙˙˙˙
chrzestny1845Rutki#1244 : Marta Pribe ur. +- 1824 <˙˙˙˙
Chrzestny#6717Żelice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +-1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice ur. +- 1821
ojciec chrzestny u Jana Kabacińskiego i Marianny Klatt leszka 86 (bk 52)
*** przypisana do brata i ojca przyczynachrzestnyKlawitter**
chrzestny#1056Kędzierzyn1821 : Jan Rożek ur. +- 1800 <
chrzestny#1056Kędzierzyn1821 : Francszka Prupowa Jan Rożek ur. +- 1800 <
chrzestny : Józef Lemrow Popielewo
chrzestny : Ewa Splitt Kozłowo ( rodzina ale kto siostra , bratowa czy kuzynka , itp)˙˙˙˙
nie wypisalem chrzestnych˙˙˙˙
chrzestny#6239Bojanice1879 : Walenty Ochotny ur. +- 1858 <
chrzestny#6239Bojanice1879 : Agnieszka Chuda ( pisownia) [Agnieszka Huda ] ur. +- 1858 <
chrzestny : Franciszek Nowak Leśniewko
chrzestny : Agnieszka Kusy Lesniewko
chrzestny : Jakub Nowak
chrzestny : Marianna Hochman (Hoffman?)˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Macioszek
chrzestny : Barbara Ciesielska
chrzestny : Józef Pilarowski
chrzestny : Stanisława Krzyżanowska
wybrano 1775 gdy był chrzestny 1815-40 =1775 1815 - 43 = 1772 1816 - 40 = 1776
chrzestny : Maciej Blich
chrzestny : Justyna Szynanrka
chrzestny : Józef Winkiel z Zieleźnica
chrzestny : Krystyna Prybowa Pryba Zieleźnica
chrzestny#7695Zieleźnica1815 : Jan Rożek z Kędzierzyn ur. +- 1794 <
chrzestny#7695Zieleźnica1815 : Anna Paulasowa [Paulus] ur. +- 1794 <
chrzestny#7695Zieleźnica1815 : Jan Pryba ur. +- 1794 <
chrzestny#7695Zieleźnica1815 : Rozalia Barcowa ur. +- 1794 <
chrzestny : Stanislaw Kabaciński młodzieniec
chrzestny : Wiktoria Kabacińska żona
chrzestny : Wojciech Splitt gospodarz
chrzestny : Konstancja Waliszeska
chrzestny : .... Dekoski
chrzestny : Konstancja Waliszewska
CHRZESTNY : Roman Nowak
chrzestny : Michalina Szymańska˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Prusak
chrzestny : Franciszka Andrzejewska ˙˙˙˙
chrzestny : Wiktoria Dychlewicz ˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Adamczak
chrzestny : Józefa Kapcia˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Woźniak
chrzestny : Maria Anna Stachowiak
chrzestny : Stanisław T omaszewsk
chrzestny : Maria Anna Ślezińska˙˙˙˙ z Mogilna.
chrzestny : Stanisław Adamczak
chrzestny : Józefa Kapcia˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Goluchowia
chrzestny : Józefa Nowak
*chrzestny : Michał Kabaciński
chrzestny : Rozalia Kabacińska żona Michała˙˙˙˙
chrzestny : Kasper Cieślewicz
chrzestny : Jadwiga Cieślewicz
*chrzestny#9994Gaj1893 : Stanisław Owczarzak kowal ur. +- 1872 <
chrzestny#9994Gaj1893 : Joanna Małolepsza [siostra Jana] ur. +- 1872 <˙˙˙˙
chrzestny#11523Gaj1894 : Ignacy Małolepszy ur. +-1873 <
chrzestny#11523Gaj1894 : Karolina Hartwich ur. +-1873 <˙˙˙˙
chrzestny#9973Gaj1865 : Jan Zamiara ur. +- 1845 <
chrzestny#9973Gaj1865 : Elżbieta Hartwich żona ur. +- 1845
chrzestny#9999Ruchocinek1898 : Antoni Raczyński ur. +- 1877 <
chrzestny#9999Ruchocinek1898 : Teofila Kudzińska ur. +- 1877 <
chrzestny#8164Kędzierzyn1796 : Marcin Bartz ur. +- 1775 <
chrzestny#8164Kędzierzyn : Jakub Siewka ur. +- 1775 < [zapis Jakub i honesti Dorota Siewkowa]
chrzestny#8164Kędzierzyn : Botota Siewkowa ur. +- 1775 < [zapis Jakub i honesti Dorota Siewkowa]˙˙˙˙
*chrzestny#9978 1888Żeleźnica : Andrzej Hartwic ur. +- 1873 <
chrzestny#9978 1888Żeleźnica : Kunegunda Zywert ur. +- 1873 <
chrzestny : Józef Kabaciński
chrzestny : Marianna Gawruch ( Gawrych)
chrzestny1859#5651Strzyżewo Kościelne : Jakub Winkler ur. +- 1838 <
chrzestny1859#5651Strzyżewo Kościelne : Julianna Jaskólska ur. +- 1838 <
chrzestny : honesti Michał Kabat kowal honesti ( #1695?)
chrzestny : Michał Heys organista Dębno
chrzestny : honesti Michał Kabat kowal honesti
chrzestny : Michał Het\ys organista˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Kabat Dębno
chrzestny : Walenty Wasilewski z Dębno˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Kabat Dębno
chrzestny : Walenty Wasilewski z Dębno˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Linetty
chrzestny : Marianna Linetty
chrzestny : Jakub Strans
chrzestny : Andrzej Linette
chrzestny : Rozalia Tomaszewska˙˙˙˙
chrzestny Józef Linette
chrzestny : Józef Linerte gospodyni
chrzestny : Rozalia Kryger gospodarz
chrzestny : Antoni Starosta z Ochodzy
chrzestny : Celina Hoffman z Kamieńca˙˙˙˙
chrzestny : Jan Woźniak
chrzestny : Józefa Połczyńska˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Zieliński
chrzestny : Anna Elżbieta Drejwszczowa z Czaganice˙˙˙˙
chrzestny1856 Szkółki#0606 : Piotr Kans ur. +- 1835 ,
chrzestny1856 Szkółki#0606 : Józefa Stachowiak ur. +- 1˙˙˙˙
*AP 41 Gołancz s11 chrzestny p135/136
chrzestny :Walenty Strzelecki
chrzestny : Antonina Gic
chrzestny : Walenty Strzelecki
chrzestny : Antonina Gic˙˙˙˙
chrzestny1914Gniezno#6830 : Władysław Luboński Gniezno ur. +-1893 <
chrzestny1914Gniezno#6830 : Petronela Krysińska Małe Świątniki ur. +-1893 <
chrzestny : Paweł Kabaciński
chrzestny1849Gołąbki#1833 : Józef Jankowski z Ochodza ur.+-1828<
chrzestny1849Gołabki#1833 : Marianna Grzeczka z Strzyżewo Kościelne ur.+-1828<
chrzestny1896Łabiszynek#469 : Jan Kabaciński Strzyżewo Kościelne ur. +- 1875 <
chrzestny1896Łabiszynek#469 : Pelagia Grzeczka Łabisznek ur. +- 1875 <
chrzestny1874 Gościeszyn#0456 : Antoni Lisiecki ur. +- 1853 <
chrzestny1874 Gościeszyn#0456 : Franciszka B(rygier) może Kryger (Busztler) ur. +- 1853 <
chrzestny1870#8310 : Antoni Guziolek ur. +-1849 <
chrzestny1870#8310 : Józefa Guziołek ur. 1849 <˙˙˙˙
chrzestny1847#9648 : Marcin Duszyński ur. +-1826 <
chrzestny1847#9648 : Marianna Hoffman ur. +- 1826 <
chrzestny : Marceli Majerowicz
chrzestny : Katarzyna Trzusawka ( Trzaskawka moje)
chrzestny : Jakub Langa
chrzestny : Katarzyna Majorowicz ( żona Marcelego z dom Kabacińska dopisek mój)
chrzestny :Marcin Wadpuski ... pisownia
chrzestny ;Nepomucena Olejniczak
chrzestny#1933Skórki1865 : Franciszek Kant ur.+- 1844 <
chrzestny#1933Skórki1865 : Antoni Radke ur.+- 1844 <
chrzestny#1936Kołdrąb1873 : Teofil Kabaciński ur. +- 1852 <
chrzestny#1936Kołdrąb1873 : Marianna Grumkowska ur. +- 1852 <
chrzestny : Karol Szudarski
chrzestny : Antoni Siwa˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Tibiszewski
chrzestny : Bronisław Urbański
chrzestny : Andrzej Tybiszewski
chrzestny : Bronisław Urbański
chrzestny : Stanisław Siwa
chrzestny : Helena Urbaniak
chrzestny : Jakub Wolniewicz
chrzestny : Maria Adamczak z Gościeszyna ( zobacz także Wiktoria Kabacińska d. Adamczak 152 ur. 1841)
chrzestny : Magdalena Wolniewicz z Gościerzyna
chrzestny : Jakub Wolniewicz Mielno
chrzestny : Marianna Adamczak gościeszyn˙˙˙˙
chrzestny : Michał Walczak Folwark
chrzestny : Cecylia Kabacińska żona Strzyżewo Kościelne
chrzestny : Franciszek Lawrenz
chrzestny : Rozalia Mazurkiewicz
chrzestny : Franciszek Owczarzak Strzyżewo Kościelne
CHRZESTNY jANA KABACIŃSKIEGO ZEGARMISTRZA
chrzestny#6139Gniezno1923 : Franciszek Cieślewicz z Małe Świątniki ur. +- 1902 <
chrzestny#6139Gniezno1923 : Franciszeka Maciejewska z Gniezno ur. +- 1902 <
chrzestny : Stanisław Pietrzak Strzyżewo Kościelne
chrzestny : Teofila Żnińska Gniezno˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Owczarzak Strzyżewo Kościelne
chrzestny : Andrzej Opaczewski Strzyżewo Kościelne
chrzestny : Józefa Pawłowska Strzyżewo Kościelne˙˙˙˙
28081800 Trląg str 117 ap24 s01 był chrzestnym u Michał Neuman i katarzyny Neuman urodzenie Karoliny
chrzestny : Jan Prawy
chrzestny : Marianna Rafalska
UWAGA : ciekawe wpisy o tym że najwczesniej był ojcem chrzestnym str 91 w środku 12.11.1797 cyli był dorosły =- 21 = 1776 urodzony
28081800 Trląg str 117 ap24 s01 był chrzestnym u Michał Neuman i katarzyny Neuman urodzenie Karoliny
chrzestny : Jan Prawy
chrzestny : Marianna Rafalska
chrzestny : Jan Prawy
chrzestny : Marianna Rafalska
UWAGA : ciekawe wpisy o tym że najwczesniej był ojcem chrzestnym str 91 w środku 12.11.1797 cyli był dorosły =- 21 = 1776 urodzony
28081800 Trląg str 117 Ap24 s01 był chrzestnym u Michał Neuman i katarzyny Neuman urodzenie Karoliny
chrzestny : Jan Kąkiel
chrzestny : Honorata Rozalia Neyman
chrzestny : Jan Dydkiewicz
chrzestny : Barbara Stochorska
chrzestny : Antoni Kabaciński
chrzestny : Ewa Kabacińska ( mój dopisek ) żona z Krzysztof Kabaciński z Kaliny ?
*0520:chrzestny : Jan Kabaciński
0520: chrzestny: Marianna Nyska˙˙˙˙
chrzestny : Wojjciech Nitka
chrzestny : Agnieszka Waszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Hadeński
chrzestny : Konstancja Rayfwich ( może Hartfich)
chrzestny#11509Gościeszyn1857 : Jan Koziński Gościeszyn ur. +- 1836 <
chrzestny#11509Gościeszyn1857 : Józefa Harwozińska ur. +- 1836 <
chrzestny#11509Gościeszyn1847 : Walenty Springer ur. +- 1826 <
chrzestny#11509Gościeszyn1847 : Cecylia .... pisownia ur. +- 1826 <
chrzestny#2005Owiska1853 : Michał Kełpiński ur. +- 1832 <
chrzestny#2005Owiska1853 : Józefa Liskowska ur. +- 1832 <˙˙˙˙
chrzestny#0458Ochodza1856 : Tomasz Jankowski ur. +-1835 <
chrzestny#0458Ochodza1856 : M
chrzestny#1067Gołąbki1851 : Michał Kabaciński ur. +- 1830<
chrzestny#1067Gołąbki1851 : Marianna Kabacińska ur. +- 1830<˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Boński
chrzestny : Jakub Kasprowicz
chrzestny : Rozalia Zasada
chrzestny1901#10254Przybytki/Gniezno : Michał Eliaszak z Miroszka parafia Strzyżewo Kościelne ur. +- 1880 <
chrzestny1901#10254Przybytki/Gniezno : Józefa Przybylska ur. +- 1880 <
chrzestny : Józef Stefańskii z Trląg
chrzestny : Marianna Ferbrez pana z Trląg
chrzestny : Wojciech Ciabach z Trląg
chrzestny : Marianna Olszewska panna z Trląg˙˙˙˙
chrzestny : Józef stefański z Trląg
chrzestny : Marianna Olszewska z Trląg˙˙˙˙
chrzestny : Józef Stefański z Trląg
chrzestny : Antonina Ciabach z Trląg˙˙˙˙
chrzestny : Michał Olszewski z Trląg
chrzestny : Marianna Kabacińska żona z Trląg˙˙˙˙
chrzestny : Jan Mashef z Trląg
chrzestny : Wiktoria Wawrzyniak panna z Trląg
chrzestny : Walenty Krzysztofiak z Trląg
chrzestny : Teresa Ciabach z Trląg
chrzestny : Edward Beyer z Trląg Folwark
chrzestny : Antonina Kabacińska żona z Trląg Folwark ( symulacja 1889 - minimum 21 lat = 1879 ur. - 20 lat 1859 a 1879 urodzona wiec kto to może być ?) ( stan 17112005 nie ma jedniznaczego okreslenia moze mumery # 56 68 77 149 1464 631 1229 ? )˙˙˙˙
chrzestny : Jan Czarnecki z Głogowca ...pisownia
chrzestny : Michalina Czarnecka z Głogowca˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kurczyński

chrzestny : Teofila Gruszkowiak
chrzestny : Wojciech Kurczyński
chrzestny : Teofila Gruszkowiak˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kurczyński
chrzestny : Teofila Gruszkowiak˙˙˙˙odkiem Patryka mieszkającego we Francji?
chrzestny : Stanisław Radka
chrzestny : Michalina Borowicz˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Radka
chrzestny : Michalina Borowicz˙˙˙˙
chrzestny : Józef Zamiar
chrzestny : Agnieszka Szałek
chrzestny : Wojciech Stranz
chrzestny : Justyna Radke˙˙˙˙
chrzestny1824 : Jan Chmiel +- 1800
chrzestny1824 :Janoski nauczyciel francuzkiego˙˙˙˙
chrzestny1821 : Jan Superczyński +- 1800
chrzestny1821 ; Magdelena Westfal +- 1800 ... pewnie to Magdalena Westfal d. Ruchalska żona Jan'a Westfal˙˙˙˙
chrzestny1825 : józef Kruger ( u z kreskami) młodzian +-1804
chrzestny1825 : Apollonia jankowska wdowa ... czyby żona nauczyciela Jankowskiego˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Piwański
chrzestny : Marianna Panfli ... pisownia˙˙˙˙
chrzestny#8973p.SokolnikiGniezno1852? : Łukasz Ochotny ur. +- 1831? <
chrzestny#8973p.SokolnikiGniezno1852? : Michalina Grzeczka ur. +- 1831? <
chrzestny : Józef Koszerek z Brudzewo
chrzestny : Stanisław Lisiewicz z Brudzewo
chrzestny : Wojciech Gapa
chrzestny : Marianna Kośmicka˙˙˙˙
chrzestny#11522Kordos1864 : Wojciech Hartwich młynarz z Ostrowite ur. +- 1843 <
chrzestny#11522Kordos1864 : Julianna Priebe ur. +- 1843 <
chrzestny : Józef Łącz pisownia
chrzestny : Marianna Dobrzyńska
chrzestny#9294Mączniki1814 : Wojciech Macioszek ur. +- 1793 <
chrzestny : #9294 tylko jeden chrzestny Wojciech Macioszek ur. +- 1793 <˙˙˙˙
chrzestny : Marianna Trepka
chrzestny : Krzysztof Linette
chrzestny : Marcin Klatt
chrzestny : Rozlia Kaszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Leon Tubieralski
chrzestny : Stanislaw Cerkaski
chrzestny : Michał Bucholtz
chrzestny : Agnieszka Degnet˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Klatt
chrzestny : Marianna Kabat
chrzestny : Michal Cimny
chrzestny : Konstancja Krzeszewska
chrzestny : Michal Cimny
chrzestny : Stefan Klatt
chrzestny : A ( pisownia ) Manria Zulke
chrzestny : Stefan Klatt
chrzestny : Antonina Zulke
chrzestny : Karolina Kabacińska { zobacz #1909 Karolina d. Splitt żona Jakuba}
chrzestny : Marcin Nowicki
chrzestny : Agnieszka Ruchaj
chrzestny : Marcin Nowicki
chrzestny : Agnieszka Ruchaj ˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Konieczny ur +- <1790>
chrzestny : Marianna ˙˙˙˙
˙˙˙˙cińskich ślubnych rodziców, której rodzicami chrzestnymi byli: Mgnf. Józef Korzyniecki burgr. kaliski i Weronika Łącka córka podkomorzego brzesko-kujawskiego (k. 372 bis v. i 375/393)
1774 \REGESTY\KSIEGI\P_RL18.X#(123 (Rel. C. Posnan. T. 1084)) Lwówk 12 kwietnia. Ks. J. Kasprowicz wikary lwów. ochrzcił dziecię im. Józef Benedykt, zrodz. ze ślub. rodz. gen. Jakuba i Rozalii Kabacińskich. Chrzestnymi byli generosi Franciszek Hełmicki i Joanna Kurnatowska (k. 372 bis v. i 375/393)
chrzestny#9313Szczuczyn par.Wagrowiec1893 : Antoni Kabaciński ur. +- 1872 < [na pewno nie mój dziadek Antoni ur.1886]
chrzestny#9313Szczuczyn par.Wagrowiec1893 : Józefa Tomczak ur. +- 1872 <˙˙˙˙
chrzestny1878 Obórka#2827 : Michał Bubacz ur. +- 1857 <
chrzestny1878 Obórka#2827 : Łucja Leśniewicz ur. +-1857 <
chrzestny : Piotr Cergiel
chrzestny: Teofila Paluszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Woźniak
chrzestny : Teresa Rezulak
chrzestny : Wojcieh Grządzielewski
chrzestny : Rozalia Wiśniewska żona
chrzestny : Tomasz Rezulak
chrzestny : Marianna Woźniak
chrzestny : Franciszek Wenski z Przyjmy
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Stanisław Maciejewski Obora ur. +- 1885 <
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Marianna Staniszewska Trzuskołoń ur. +- 1885 <˙˙˙˙
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Stanisław Maciejewski Obora ur. +- 1885 <
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Marianna Staniszewska Trzuskołoń ur. +- 1885 <˙˙˙˙
chrzestny#14595Gniezno1908 : Marcin Rożak Pobiedziska ur. +- 1887 <
chrzestny#14595Gniezno1908 : Katarzyna Cieślewicz żona Gniezno ur. +- 1887 <˙˙˙˙
chrzestny#14595Gniezno1908 : Marcin Rożak Pobiedziska ur. +- 1887 <
chrzestny#14595Gniezno1908 : Katarzyna Cieślewicz żona Gniezno ur. +- 1887 <˙˙˙˙
chrzestny#14597Gniezno1910 : Konstanty Owczarski ur. +- 1889 <
chrzestny#14597Gniezno1910 : Pelagia Staniszewska Dziekanka ur. +- 1889 <˙˙˙˙
chrzestny#14600Gniezno1910 : Jan Kamyszek Gniezno ur. +- 1889 <
chrzestny#14600Gniezno1910 : Marianna Różańska Gniezno ur. +- 1889 <˙˙˙˙
chrzestny#14600Gniezno1910 : Jan Kamyszek Gniezno ur. +- 1889 <
chrzestny#14600Gniezno1910 : Marianna Różańska Gniezno ur. +- 1889 <˙˙˙˙
chrzestny#14600Gniezno1910 : Jan Kamyszek Gniezno ur. +- 1889 <
chrzestny#14600Gniezno1910 : Marianna Różańska Gniezno ur. +- 1889 <˙˙˙˙
chrzestny#14603Gniezno1920 : Szczepan Ciślewicz Gniezno ur. +- 1899 <
chrzestny#14603Gniezno1920 : Franciszka Cieślewicz Gniezno ur. +- 1899 <˙˙˙˙
chrzestny#14603Gniezno1920 : Szczepan Ciślewicz Gniezno ur. +- 1899 <
chrzestny#14603Gniezno1920 : Franciszka Cieślewicz Gniezno ur. +- 1899 <
chrzestny#14603Gniezno1920 : Szczepan Ciślewicz Gniezno ur. +- 1899 <
chrzestny#14603Gniezno1920 : Franciszka Cieślewicz Gniezno ur. +- 1899 <
*chrzestny1988#0017 : Barbara Kabacińska
chrzestny1988#0017 : Andrzej Krysiński
chrzestny1869Zdziechowa#6146 : Walenty Woźniak ur. +- 1849 <
chrzestny1869Zdziechowa#6146 : Elżbieta Krysińska pisownia ur. +- 1849 <
chrzestny : Wojciech Węglewski
chrzestny : Agnieszka Posłuszna˙˙˙˙leszka147
chrzestny : Anastasia Zulke
chrzestny : Mariann Benkosek ( pisownia)˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Wisniewrski
chrzestny : Marianna Plwewina { Plewa}
chrzestny : Dustehoeft
chrzestny : Katarzyna Zulke
chrzestny : Franciszek Mazurkiewicz
chrzestny : Katarzyna Korzeniewska˙˙˙˙
chrzestny : zgon przy urodzeniu
chrzestny : zgon przy urodzeniu ˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Walczak
chrzestny : Anna Bejentkowa˙˙˙˙
chrzestny : Jan Libner
chrzestny : Justyna Jaśkiewicz
chrzestny : Wawrzyn Szczygielski
chrzestny : Michalina Brema˙˙˙˙
chrzestny#3298Nowaszki : Józefa Cieślewicz ur. +- 1875 <
chrzestny#3298Nowaszki : Stanisław Cieślewicz ur. +- 1875 <
chrzestny : Józefa Cieślewicz
chrzestny : Piotr Krawczyński
chrzestny : Józef Stręg Gniezno
chrzestny : Marcin Ochotny Gniezno
chrzestny : Wawrzyniec Chudy
chrzestny : Elżbieta M˙˙˙˙
chrzestny : Kazimierz Świtała
chrzestny : Katarzyna Stróżyk˙˙˙˙
chrzestny1826 Mączniki#4513 : Jan Nitka ur. +- 1805 <
chrzestny1826 Mączniki#4513 : Katarzyna Rychwalska ur. +- 1805 <˙˙˙˙
chrzestny 1886 ur Pelagia Wolniewicz zamieszkaly Mielno˙˙˙˙
chrzestny : Józef Kabaciński
chrzestny : Wiktoria Degler
chrzestny : Wojciech Piasecki
chrzestny : Julianna Stachoska
chrzestny : Wojciech Piasecki
chrzestny : Julianna Stachoska˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Piasecki
chrzestny : Julianna Stachoska [Julianna Stachowska]˙˙˙˙
chrzestny : Marianna Majorowicz
chrzestny : Weronika Bartkowska
chrzestny ; Wojciech Dąbrowski
chrzestny : Elżbieta Wleklińska˙˙˙˙
chrzestny : Dorota Mięcikoska˙˙˙˙
CHRZESTNY ; Tomasz Letelber
chrzestny : Franciszek Areend z Dębno
chrzestny : Magdalena Malinowska z Dębno
chrzestny : Franciszek Arendt z Dębno
chrzestny : Magdalena Malinowska z Dębno
chrzestny : Franciszek Arendt z Dębno
chrzestny : Magdalena Malinowska z Dębno˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Areend z Dębno
chrzestny : Magdalena Malinowska z Dębno
chrzestny : Stanisław Płaszyński z Padniewko
chrzestny : Józefa Kwiecińska z Padniewko
chrzestny : Stanisław Płaszyński z Padniewko
chrzestny : Józefa KWIERUŃSKA z Padniewko PISOWNIA˙˙˙˙
chrzestny : Józef Stręg Gniezno
chrzestny : Marcin Ochotny Gniezno˙˙˙˙
chrzestny1918 : -
chrzestny1918 ; Urszula Michalak z Gościeszyn +-1897>˙˙˙˙
chrzestny1905 : Walenty Gapiński
chrzestny 1905 : Magdalena Łabędzka˙˙˙˙
chrzestny : Marceli Majerowicz
chrzestny : Katarzyna Trzusawka ( Trzaskawka moje)
nowy172 zapisek chrzestny w Strzyżewo Kościelne u Antoni Kabaciński i Elżbieta Hartwich - potwierdzenie przypuszczenie Rodzina ?
chrzestny : Jan Winkiel z Inielno (Imielno)
chrzestny : Jan Winkiel z Inielno (Imielno)
chrzestny : Balbina Etydzina może Eichstaedt pisownia ( czytelność słaba ) urodzona jako Balbina Etydzina z Kędzierzyn
chrzestny : Bogusław Teczkowski mlynarz
chrzestny : Winne Wartalska
chrzestny #5046Padniewko1860 : Jakub Linette +- 1839 <
chrzestny#5046Padniewko1860 : Justyna Mazurkiewicz ur. +- 1839 <
chrzestny #5046Padniewko1860 : Jakub Linette +- 1839 <
chrzestny#5046Padniewko1860 : Justyna Mazurkiewicz ur. +- 183˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Węglewski
chrzestny : Antonina Płoszyńska
chrzestny : Walenty Węglewski
chrzestny : Antonina Płoszyńska˙˙˙˙
chrzestny : Jakub Jaśkowiak
chrzestny : Katarzyna Zielińska
chrzestny1837 : u Agnieszka Waszyńska w roku1837 ur +-1816 < może siostra krewna ?
chrzestny : Stanisław Drętchowicz z Kłecko
chrzestny : Anna Jasińska z Michalęza˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Drętchowicz z Kłecko
chrzestny : Anna Jasińska z Michalęza˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Drętchowicz z Kłecko
chrzestny : Anna Jasińska z Michalęza˙˙˙˙
chrzestny : Jan Maszyński z Pytlewo
chrzestny : Józef Kabaciński z Strzelno
chrzestny : Jan Ziwert
chrzestny : Magdalena Labrens˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Milowski
chrzestny : Katarzyna Dyszkiewic
chrzestny u Stanisław Borowski i Rozalia Zakęs˙˙˙˙
chrzestny : Boleslaw Skarbiński
chrzestny Maria Ciszewska
chrzestny : Jakub Bartz
chrzestny : Anastazja Lewandowska
chrzestny : Franciszek Plewa
chrzestny : Wranciszka Wojciechowska żona
chrzestny : Franciszek Plewa
chrzestny : Franciszka Wojciechowska żona kowala kowalo˙˙˙˙
chrzestny : Józef Zawadzki
chrzestny : Marianna Szyperczyńska ( może Supreczyńska )˙˙˙˙
chrzestny#3738Mączniki1833 : Antoni Sikorski ur. +-1812 <
chrzestny#3738Mączniki1833 : Małgorzata Małecka ur. +-1812 <
chrzestny#3750 1858.02.07 Karniszewo : Jakub Nowaki ur +- 1837 <
chrzestny#3750 1858.02.07 Karniszewo : Anna Stroińska ur +-1837 <˙˙˙˙
chrzestny1851#5036 : Wojciech Linethaj ur. +-1830 <
chrzestny1851#5036 : Anna Rachwanska ur. +-1830 <˙˙˙˙
chrzestny : Marlinus Dojs
chrzestny : Michalina Adamska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław T omaszewsk
chrzestny : Maria Anna Ślezińska
chrzestny : Jan Siewka
chrzestny : Konstancja Wesołowska
chrzestny : Stanisław Płosyka ... pisownia
chrzestny : Katarzyna Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Płosyka ... pisownia
chrzestny : Katarzyna Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny Józef Mankowski
chrzestny : Elżbieta Kabacińska ( Harwig może mój przypisek ?)
chrzestny : Józef Mankowski ( chyba młynaż)
chrzestny : Elżbieta Kabacińska żona gospodarza ( tylko którego Kabacińskiego jest ich killa odpowiedniczek ?)˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Andrzejewski
chrzestny : Wojciech Andrzejewski
chrzestny : Stefan Linett
chrzestny : Stefan Linetty
chrzestny : Rozalia Chmielowa
chrzestny : Wojciech Hartwich
chrzestny : Pelagia Łykowska
chrzestny : Karol Garczyński
chrzestny : Balbina Kwapiszewska żona
chrzestny : Jan Budny
chrzestny : Marianna Kabacińska panna (1861 mój dopisek)˙˙˙˙randmother Waclawa Kabacinski who was born
chrzestny : Jan Kabat
chrzestny : Julianna Słonka˙˙˙˙
chrzestny1874Dębłowo#1493 : Teodor Domagalski ur. +- 1853 <
chrzestny1874Dębłowo#1493 : Teodor Kabatt ur. +- 1853 <˙˙˙˙
chrzestny : Teodor Domagalski
chrzestny : Teodor Kabatt ( +-1851 urodzony)˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Grześkowowiak
chrzestny : Józef lub Józefa Kabatt˙˙˙˙
chrzestny#22991877Gozdawa : Michał Owiński z Padniewo ur. +-1856 <
chrzestny#22991877Gozdawa : Marianna Włodarek z Gozdawa ur. +-1856 <
chrzestny#22991877Gozdawa : Michał Owiński z Padniewo ur. +-18˙˙˙˙
chrzestny : Jozef Owsiński z Gozdawa
chrzestny : Marianna Chłudzinska z Gozdawa
chrzestny : Maciej Szadkowski
chrzestny : Katarzyna Nowak
chrzestny : Maciej Szałkowski
chrzestny : Katarzyna Nowak
chrzestny : Maciej Szałkowski
chrzestny : Katarzyna Nowak˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Karpiński stelmach
chrzestny : Julianna Kabacińska żona kowala z Recz
chrzestny : Jakub Konieczny
chrzestny : Katarzyna Wojciechowska˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Szulc
chrzestny : Agnieszka Szymarkiewicz
chrzestny : Marcin Szulc
chrzestny : Jan Gulczyński
chrzestny : Dorota Jasińska
chrzestny : Andrzej Kośmi(e)cki
chrzestny : Czesław Śliwa
chrzestny : Agnieszka Strachanowska˙˙˙˙
chrzestny : Józef Grzegorczyk
chrzestny : Józefa Kaczmarska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Chmiel
chrzestny : Marianna Linertowa˙˙˙˙
chrzestny : Marcin Priebe
chrzestny : Katarzyna Sejva Sejwa ( może Siwa)
świadek#9246Świątniki1828 : Bartłomiej Kuczwa [ pisownia Kuczma] ur. +- 1807 < z Świątniki˙˙˙˙estny#9035Świątniki/Sokolniki1825 : Kajetan Kapciński ur +-1804 < [ faktycznie +-1793 rok]
chrzestny#9035Świątniki/Sokolniki1825 : Katarzyna Bazułka ur +-1804 <˙˙˙˙
chrzestny#14431Mączniki/Gniezno1825 : Andrzej Hudy z Mączniki ur. +- 1804 <
chrzestny#14431Mączniki/Gniezno1825 : Anna Huda z Mączniki ur. +- 1804 < ˙˙˙˙
*chrzestny#14432Karniszewo/Sokolniki1825 : Jan Nowak ur. +- 1804 <
chrzestny#14432Karniszewo/Sokolniki1825 : Jan Zofia Kliszewska ur. +- 1804 <˙˙˙˙691Mączniki1876 : Antoni Warczyński ur . +- 1856 <˙˙˙˙asującego urodzenia / śluby dadzą 100% pewności
chrzestny : Michał Jóźwiski
chrzestny : Maria Czerwińska˙˙˙˙
chrzestny : Marceli Rutkowski
chrzestny : Marceli Rutkowski
chrzestny : Marianna Drews
chrzestny : Krzysztof Czerwiński
chrzestny : Agata Witkowska
chrzestny : Adam Woźnicki˙˙˙˙
chrzestny#1390Recz1839 : Jan Kryger ur. +- 1817 <
chrzestny#1390Recz1839 : Krystyna Hunt ur. +- 1817 <˙˙˙˙
chrzestny1841Recz#1395 : Krzysztof Hunt kowal ur. +- 1820 <
chrzestny1841Recz#1395 : Marianna Kabacińska ur. +- 1820 <
chrzestny : Roch Rynaszewski
chrzestny : Katarzyna Makowska˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Płaszkowski
chrzestny : Katarzyna Woźniecka ( była juz #403 moze to trop)˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Kubacki ( 295/296 Leonard Kubacki i Konstancja = ? rodzina)
chrzestny : Marianna Potrebnas ( pisownia)
chrzestny : Jan Kaszyński
chrzestny : Anna Iglińska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kabaciński
chrzestny : Elżbieta Janowicz
chrzestny : Wojciech Splitt gospodarz
chrzestny : Franciszka Buzalska˙˙˙˙
chrzestny : Jan Kasprowicz
chrzestny : Marianna Górska
chrzestny : Jan Kasprowicz
chrzestny : Marianna Górska
chrzestny : Antoni Nowicki
chrzestny : Katarzyna Lisiecka ( może #1419 ur 1820 +-)˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Szczepański
chrzestny : Marianna Szmitt
chrzestny : Wojciech Szczepański
chrzestny : Marianna Szmitt
chrzestny : Andrzej Lichoński
chrzestny : Jadwiga Górczynska
chrzestny1845 : Marcin Bruny... pisownia? +- 1824 < lub Marcin Brench +-1824<
chrzestny 1845: Rozali Nowak +-1824 <˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Cyborski kowal
chrzestny : Marianna z Zenessiblotowa ( pisownia)
chrzestny : Andrzej Cyborski kowal Gościeszynek
chrzestny : Marianna z Zenessiblotowa ( pisownia) z Gościeszynek˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Lubinski
chrzestny : Cecylia Wulkowska
chrzestny : Stanisław Lubinski
chrzestny : Cecylia Wulkowska
chrzestny : Walenty Hadeński
chrzestny : Konstancja Rayfwich ( może Hartfich)
chrzestny : Andrzej Bukowski
chrzestny : Katarzyna Dzirzeska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Lubinski
chrzestny : Cecylia Wulkowska
chrzestny : Michał Kopydłowski
chrzestny : Agnieszka Kwiatkowska
chrzestny : Józef Kulczyński
chrzestny : Józefa Tafeleska
chrzestny#2716Szkółki1864 : Teofil Hunt ur. +-1843 < [ właściwie mam takie precyzyjnie ur. 1834}, czy to swiadczy ze to moje linie ? ]
chrzestny#2716Szkółki1864 : Marianna Janke ur. +-1843 < [ czy to żona Teofila , chyba ze zapisana z nazwiska panieńskiego]
chrzestny : Franciszek Drozyński
chrzestny : Katarzyna Rajewicz˙˙˙˙
chrzestny : Tomasz Szufran
chrzestny : Jadwiga
chrzestny : Walenty Hadeński
chrzestny : Konstancja Rayfwich ( może Hartfich)
Jakub Priebe urodzony 24.07.1840, zm. 21.12.1896 r. grób na cmentarzu w Niestronnie. Był chrzestnym Anny Busler - ur. 25.06.1875 r. w Drewnie parafia Niestronno, siostry mojego dziadka.
chrzestny1848#9668 : nie wypisałem
chrzestny1848#9668 : nie wypisałem
chrzestny#1472Cotoń1871 : Piotr Kubiak ur. +- 1850 <
chrzestny#1472Cotoń1871 : Magdalena Grajek
chrzestny : Lisiecki
chrzestny : Marianna Kabacińska
chrzestny : Ignacy Pierzak z Gorzuchowa
chrzestny : Marianna Budniak
chrzestny : Joanna Wietrzyńska z Jakubowo
chrzestny : Katarzyna Mazurkiewicz muler ( kobieta tutaj zamężna) z Strzyżewo Kościelne
chrzestny: Michał Brzeźniak
chrzestny : Katarzyna Woźniak
chrzestny: Michał Brzeźniak
chrzestny : Katarzyna Woźniak
chrzestny#2844Padniewo1868 : Walenty Owsiński ur. +-1847 <
chrzestny#2844Padniewo1868 : Teresa Langowska ur. +-1847 <
chrzestny : Ignacy Buterowicz
chrzestny: Marianna Szymańska
chrzestny : Jan Filipowicz
chrzestny : Maria Adamkiewicz˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Wyszynski
chrzestny : Wiktoria Altrowska
chrzestny : Ignacy Wyszynski
chrzestny : Wiktoria Ostrowska˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Kaźmierczak Strzelno
chrzestny: Kazimiera Bajer Strzelno
chrzestny : Jan Westfalski
chrzestny : Magdalena Kreczewska ( pisownia) Mroczewska
chrzestny#2842Strzyżewo Paczkowe1893 : Andrzej Opaczewski ur. +- 1872 <
chrzestny#2842Strzyżewo Paczkowe1893 : Anastazja Maćkowiak ur. +- 1872 <
chrzestny: Józef Janka
chrzestny: Katarzyna Linetej
chrzestny: Józef Janka
chrzestny: Katarzyna Linetej
chrzestny : Marcin Kroll z Jankowo
chrzestny : Antonina Przybylska z Jankowo
chrzestny: Józef Linette
chrzestny: Józef Linette
chrzestny: Józef Linette
chrzestny: Józef Linette
chrzestny : Andrzej Cyborski kowal
chrzestny : Marianna z Zenessiblotowa ( pisownia)
chrzestny : Władysław Pomorski
chrzestny : Pelagia Kabacińska
chrzestny : brak#megowypisu
chrzestny : brak#megowypisu
chrzestny : Wawrzyniec Prusiński
chrzestny : Antonina Sierszynska żona˙˙˙˙
chrzestny : Franciszek Zachwieja
chrzestny : Antoni (a) Lubońska
chrzestny : Franciszek Zachwieja
chrzestny : Antoni (a) Lubońska
chrzestny : Jan Owczarzak
chrzestny : Joanna Jałoszyńska˙˙˙˙
Chrzestny#6717Żelice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +-1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice ur. +- 1821
chrzestny#14406Dębłowo/Modliszewko1870 : Jakub Dereziński ur. +- 1849 <
chrzestny#14406Dębłowo/Modliszewko1870 : Antonina Ciemnoczołowska ur. +- 1849 <˙˙˙˙w Sokołowie 13 sierpnia 1939 roku.
*chrzestny#10015rok1892 : Józef Lange ur. +- 1871 <
chrzestny#10015rok1892 : Leokadia Hartwich [siostra Joanny Małolepszej d. Hartwich] ur. +- 1871 <
*chrzestny#10023Źeleźnica1896 : Tomasz Bierzelewski ur. +- 1875 <
chrzestny#10023Źeleźnica1896 :Pelagia Lange ur. +- 1875 <
chrzestny#10026Źeleźnica1898 : Michał Mieluszny ur. +- 1877 <
chrzestny#10026Źeleźnica1898 : Katarzyna Owczarzak ur. +- 1877 <˙˙˙˙
chrzestny#10032Źeleźnica1900 : Józef Reszel ur. +- 1879 <
chrzestny#10032Źeleźnica1900 : Pelagia Mielcuszna˙˙˙˙
*chrzestny#10033Źeleźnica : Marcin Bruch [ patrz linia Zofia Kabacińska ?] ur. +- 1881 <
chrzestny#10033Źeleźnica : Katarzyna Reszel ur. +- 1881 <
*chrzestny#10034Źeleźnica1903 : Józef Lange ur. +- 1882 <
chrzestny#10034Źeleźnica1903 : Pelagia Łukaszewska ur. +- 1882 <
*chrzestny#9992Gaj1877 : Florian Robaszkiewicz ur. +- 1856 <
chrzestny#9992Gaj1877 : Marianna Senger ur. +- 1856 <
chrzestny#8485Gniezno1909 : Walenty Wasilewski z Gniezno ur. +-1888 <
chrzestny#8485Gniezno1909 : Jadwiga Dygórska z Gniezno ur. +-1888 <˙˙˙˙
chrzestny#6205Gniezno1920 : Marcin Cieślewicz z Nowa Wieś ur. +-1898 <
chrzestny#6205Gniezno1920 : Franciszka Torzewska z Żelaskowo ur. +-1898 <
chrzestny#11706Gniezno1925 : Stanisław Cieślewicz z Nowa Wieś ur. +- 1904 <
chrzestny#11706Gniezno1925 : Wiktoria Cieślewicz z Poznań ur. +- 1904 <
chrzestny : Stanisław Śniewski
chrzestny : Marianna Wesołowska˙˙˙˙
chrzestny : Stanisław Stinich
chrzestny : Anastazja Maćkowiak
chrzestny : Michał Pomorski
chrzestny : Kazimierz Kabaciński (dopisek mój:inny niż mój znany Kazimierz ) inny Kazimierz Kabaciński# jest ojcem ślubującej w Strzelnie ( dane Marzena)
chrzestny : Jakub Bogniewski Bognieski
chrzestny : Petronela Grępka +- 21 LAT = UR 1882˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Czerwiński
chrzestny : Elżbieta Jeskowa
chrzestny : Paweł czerwiński ... pisiwnia
chrzestny : Elzbieta Jeskowa
chrzestny : Nepomucen Hartwich˙˙˙˙
chrzestny : Michal Kistoski z Pyszczyn
chrzestny : Marianna Bernnacik z Pyszczyn˙˙˙˙859 r. w miejscowości Kołdrąb. Mieli 7 dzieci: (...). Po śmierci Justyny Jakub ożenił się z Nepomuceną Radka 23 lutego 1873 w miejscowości Kołdrąb.
chrzestny : Tomasz Nowicki
chrzestny : Justyna Barcowa ( Barc )
chrzestny : Tomasz Nowicki
chrzestny : Justyna Barczowa ( Bartc )
chrzestny : Piotr Barc
chrzestny : Rozalia Nowak
chrzestny : Piotr Barc
chrzestny : Józefa Guziołek
chrzestny : Jan kryger
chrzestny : Justyna Radkowa {Justyna Radka}˙˙˙˙
Raczkowopopraw odczytaj chrzestnych˙˙˙˙
chrzestny : Francisze Hudenski
chrzestny : Katarzyna Kurczewska˙˙˙˙
chrzestny : Józef Kulczyński
chrzestny : Józefa Tafeleska
chrzestny : Jan Kapcz
chrzestny : Apolonia Woźniak z Równa˙˙˙˙
chrzestny : Jan Gorczek
chrzestny : Józefa Bobroska˙˙˙˙
chrzestny : Iheranus Delsi ( pisownia) Ireneusz Dalski z Wełna
chrzestny : Anna Dębczyńska Anna Dębińska z Rogowo
chrzestny : Adokuns Nerlem z Wełny ( pisownia)
chrzestny : Michał Kurczewski
chrzestny : K. Hadeński zapisany ojciec Kabat˙˙˙˙
chrzestny : Antonina Jóźwiak
chrzestny : Rozalia Woźniak
chrzestny#12169Lubochnia1811 : Wojciech Cieślewicz Żelaskowo ur. +-1790 <
chrzestny#12169Lubochnia1811 : Franciszka Łykowska ur. +-1790 <˙˙˙˙
chrzestny#00021Gniezno1922 : Stanisław Torzewski z Żelaskowo ur. +- 1901 <
chrzestny#00021Gniezno1922 : Wiktoria Bukowska z Nowa Wieś ur. +- 1901 <˙˙˙˙
chrzestny1870 Kowalewo#0573: Andrzej Janka ur. +- 1849 <
chrzestny1870 Kowalewo#0573: Katarzyna Janka ur. +- 1849 <
chrzestny : Wojciech Hartwich
chrzestny : Pelagia Łykowska
chrzestny : Wojciech Hartwich
chrzestny : Pelagia Łykowska
chrzestny#1701Sokolniki1878 : Jakub Kussy młodzieniec ur +- 1857 <
chrzestny#1701Sokolniki1878 : Katarzyna Wachowska +- 1857 <˙˙˙˙
chrzestny : Wawrzyniec Hudy [Wawrzyniec Chudy]
chrzestny : Agnieszka Rosińska
chrzestny : Wawrzyniec Hudy
chrzestny : Agnieszka Bosińska (BASIŃSKA PISOWNIA)
chrzestny : Józefa Kasprowicz
chrzestny : Agnieszka Stachowska˙˙˙˙
chrzestny : Michał Kabaciński
chrzestny : Katarzyna Kussa˙˙˙˙
chrzestny#2110 Bronowice1846 : Sebastian Bąkowski ur +- 1825 <
chrzestny#2110 Bronowice1846 : J. Lewandowska
Jakub Priebe urodzony 24.07.1840, zm. 21.12.1896 r. grób na cmentarzu w Niestronnie. Był chrzestnym Anny Busler - ur. 25.06.1875 r. w Drewnie parafia Niestronno, siostry mojego dziadka.
chrzestny : Wawrzyniec Hudy [Wawrzyniec Chudy]
chrzestny : Małgorzata Małecka
chrzestny1798Kujawki8169 : Marcin Eaztyda ur. +- 1777 <
chrzestny1798Kujawki8169 : Anna Kabatowa Kalina ( żona Józefa - przypisek rodzina ) ur. +- 1777 <˙˙˙˙
chrzestny : Ignacy Kamiński
chrzestny :Józefa Rymer ( przypisek mój może Roomer?)ô
chrzestny#22991877Gozdawa : Marianna Włodarek z Gozdawa ur. +-1856 <
chrzestny : Jan Kaczała
chrzestny : Marianna Majewska˙˙˙˙
chrzestny: Antoni Linetej z Kowalewa mninimum 21 lat to +- ur 1881
chrzestny: Weronika Ogórkiewicz
chrzestny: Stnisław Janik
chrzestny: Marianna Ogórkiewicz˙˙˙˙
chrzestny: Stefan Linettej
chrzestny : Jan Noska
chrzestny : Rozalia Stelter
chrzestny : Jan Noska
chrzestny : Rozalia Stelter
chrzestny : Piotr Sobczak
chrzestny : Rozalia Wąsaw˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Sobczak
chrzestny : Rozalia Wąsaw ˙˙˙˙
chrzestny : Stansław Niesłuchowski z Gniezno
chrzestny : Michał Pawlowski
chrzestny : Magdalena Różnowska z Kruchowo˙˙˙˙
chrzestny : Jan Rozw...
chrzestny : Mariann Przyg...
chrzestny : Jan Różnowski
chrzestny : Marianna Przykucka
chrzestny : Jan Prawy
chrzestny : Marianna Rafalska
chrzestny : Jan Prawy
chrzestny : Marianna Rafalska
chrzestny : 1798 Rozalia Kabacińska d. NEYMA˙˙˙˙
chrzestny : W Łydech
chrzestny : Pelagia Bartc
*chrzestny : Jan Kabaciński z Mąkownicy
chrzestny#0478Mąkownica1905 : Rozalia Grzeczkawitam ur. +-1884 <
chrzestny : Michał Kozłowski
chrzestny : Franciszka Kabacińska˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Janiak
chrzestny : Marianna Linetej˙˙˙˙
chrzestny: Piotr Westfal
chrzestny: Marianna Linetej
chrzestny: Piotr Westfal
chrzestny: Marianna Linetej˙˙˙˙
chrzestny#9079Posługowo1855: Antoni Rożek ( przypisek czy to linia Linette) ur. +-1834 <
chrzestny: Jan Chmiel
chrzestny: Justyna Radka
chrzestny: Hunt (tak zapisano kartki)
chrzestny : Feliks Kowalewski
chrzestny : Krystyna Strang pisownia.... Stranz Strans˙˙˙˙
chrzestny: Jakub Kranc
chrzestny: Magdalena Paczkowska
chrzestny : Jakub Kranz
chrzestny : Magdalena Paczkowska
chrzestny : Jakub Kranz
chrzestny : Magdalena Paczkowska˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Nowak
chrzestny : Agata Karpińska z Świątnik Małych˙˙˙˙
chrzestny1886 Bojanice#3941 : Andrzej Nowak ur. +-1845 <
chrzestny1886 Bojanice#3941 : Józefa Stachowiak ur. +-1845 <
chrzestny#12008MnichowoGniezno1823 : Tomasz Puchniewicz ur. +- 1802 <
chrzestny#12008MnichowoGniezno1823 : Marianna Pietrofsowa ur. +- 1802 <˙˙˙˙
chrzestny#5320Posługowo1883 : Maciej Hunt ur. +- 1862 <
chrzestny#5320Posługowo1883 : Janna Pawłowska ur. +- 1862 <˙˙˙˙
zapisano chrzestny 1801 u Michał Hunt i Barbara Hunt d. Zyngow ( pisownia )
chrzestny#11561Coton Lubcz1801 : Michał Kabat [Kabaciński] ur. +- 1780 <˙˙˙˙
zapisano chrzestny 1801 u Michał Hunt i Barbara Hunt d. Zyngow ( pisownia )
chrzestny#11561Coton Lubcz1801 : Michał Kabat [Kabaciński] ur. +- 1780 <
chrzestny#2130TwierdzinTrląg1859 : Wojciech Małecki - (dopisek mój Kabacińscy mają żonę Małecka) ur +- 1838 <
chrzestny#2130TwierdzinTrląg185 : Michalina Lewicka ur +- 1838 <
chrzestny : Franciszek Gadziński
chrzestny : Marianna Bużynska˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Kabaciński
chrzestny : Józefa Jangirzka˙˙˙˙
chrzestny : Paweł Mazurkiewicz
chrzestny : Franciszka Górniewicz˙˙˙˙
chrzestny : A. Stelter
chrzestny : Zuzanna Hunt
1826 chrzestny w parafi Gościeszyn A174 - i więcej nie spotkałem
chrzestny : Marcin Szudarski
chrzestny ; Marianna Abromowicz
chrzestny : Jan Nowak
chrzestny : Zofia Mantykiewicz˙˙˙˙
chrzestny#14311Świątniki Małe1797 : Jakub Waliszewski [Jakub Waliński ] ur. +- 1776 <
chrzestny#14311Świątniki Małe1797 : Franciszka Bazułka ur. +- 1776 <˙˙˙˙
chrzestny#13544Mączniki1815 : Wawrzyniec Leśniewicz [Wawrzyniec Leśniewski} ur. +- 1794 <
chrzestny#13544Mączniki1815 : Anna Hudzionka ur. +- 1794 < [ przypuszczenia zona Jakub Nowak moje linie!!!]˙˙˙˙
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Szymon Szłejder ur. +- 1801 <
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Franciszka Hunt ur. +- 1801 <˙˙˙˙
chrzestny#1614Mączniki1850 : Walenty Grzeczka ur. +- 1829 <
chrzestny#1614Mączniki1850 : Katarzyna Ochotna ur. +- 1829 <
chrzestny# : Marcin Steter gospodarz
chrzestny# : Joanna Stelter żona
ćhrzestny# : Franciszek Wilkoński
chrzestny# : Franciszka Łukasiewicz (Łukaszewicz)
chrzestny#14613?nazwea miejscowości do uzupelnieni1880 : Jan Lewandowski gospodarz Mączniki ur. +- 1859 <
chrzestny#14613?nazwea miejscowości do uzupelnieni1880 : Rozalia Macioszek gospodarz Mączniki ur. +- 1859 <
chrzestny#14615Nowawies1856 : Antoni Ostrożny ur. +- 1836 <
chrzestny#14615Nowawies1856 : Agata Kozanecka ur. +- 1836 <˙˙˙˙
chrzestny#14624Kędzierzyn1849 : Marcin Szturomski ur. +- 1828
chrzestny#14624Kędzierzyn1849 : Magdalena Kowaleska pisownia ur. +- 1828
chrzestny#14624Kędzierzyn1849 : Marcin Szturomski ur. +- 1828
chrzestny#14624Kędzierzyn1849 : Magdalena Kowaleska pisownia ur. +- 1828
chrzestny : Jan Bartkowiak
chrzestny : Elżbieta Semna ... pisownia
chrzestny : Wojciech Olszewski
chrzestny : Franciszka Pinkowska [...Pankowska?]
chrzestny : Jan Degler
chrzestny : Anna Splitt˙˙˙˙
CHRZESTNY : J. Filipecki
chrzestny : Józefa Graczyk
CHRZESTNY : J. Filipecki
chrzestny : Józefa Graczyk˙˙˙˙
chrzestny ; Jan Blech
chrzestny : Elżbieta Francowa˙˙˙˙
chrzestny ; Jan Blech
chrzestny : Elżbieta Francowa˙˙˙˙
chrzestny ; Jan Blech
chrzestny : Elżbieta Francowa˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Stbl Trzemeszno
chrzestny :Anna Siwkowa ( Siwa) Kozówko
chrzestny : Antoni Strybel Trzemeszno
chrzestny : Anna Siwkowa ( Siwa) Kozówko
chrzestny : Walenty Purol Łubowo
chrzestny : Anna Jazikoska Łubowo
chrzestny : Marcin Mikołajczak Leśniewko
chrzestny : Marianna Jarulewska Leśniewko˙˙˙˙
chrzestny : Maciej Sobkowiak Zabno
chrzestny : Maciej Sobkowiak Zabno
chrzestny : Franciszek Wesołowski Padniewko
chrzestny : Franciszka Dynczuna ... pisownia
chrzestny : Franciszek Wesołowski Padniewko
chrzestny: Franciszka Dynczuna ... pisownia
chrzestny : Jan Budniak Chabsko
chrzestny : Antonina Wałecka ˙˙˙˙
chrzestny : Maciej Wałecki Chabsko
chrzestny : Anna osińska Chabsko olędry˙˙˙˙
chrzestny : Wincenty Chojnacki Mogilno
chrzestny : Marianna Radomska Trzemeszno˙˙˙˙
chrzestny : Adolf Kabat Wymysłowo
chrzestny : Agnieszka Grolińska Zabno˙˙˙˙
chrzestny : Szymon Krokowski Chabsko Olędry
chrzestny : Franciszek Sobecki Padniewko
chrzestny : Ludwik Jungczman magnificus
chrzestny : Franciszek Sobecki Padniewko
chrzestny : Ludwik Jungczman magnificus
chrzestny : Walenty Chudziński Różaniewo
chrzestny1911Padniewko#9534 : Leon Brancz ur. +- 1890 <
chrzestny1911Padniewko#9534 : Marianna Przybylska z Mała Baba ur. +- 1890 <
chrzestny1874 Gościeszyn#0456 : Antoni Lisiecki ur. +- 1853 <
chrzestny1874 Gościeszyn#0456 : Franciszek Busztler ur. +- 1853 <
chrzestny1893 Nowaszki#6137 : Wincenty Nowakowski ur. +- 1872 < zamieszkały Nowaszki
chrzestny1893 Nowaszki#6137 : Martianna Sobczak ur. +- 1872 < zamieszkały Nowaszki
chrzestny : Jan Woźniak
chrzestny : Weronika Wilkosz Pyszczynek˙˙˙˙
chrzestny : Stefan Wilkosz Pyszczynek
chrzestny : Rozalia Tomaszewska Pyszczynek˙˙˙˙
chrzestny#11650Mnichowo Gniezno1828 : Łukasz Kujawa ur. +- 1827 <
chrzestny#11650Mnichowo Gniezno1828 : Józefa Budniak matka rodziny ur. +- 1827 <
chrzestny#11889Mnichowo1832 : Jakub Wawrzyn ur. +- 1811 <
chrzestny#11889Mnichowo1832 : Małgorzata Kujawa [ przypuszczalnie z domu Polu] chrzestny#11889Mnichowo1832 :ř
chrzestny1856#1496Nowaszyce : Michał Kozłowski formulas ur. +- 1835 <
chrzestny1856#1496Nowaszyce : Antonina Kozłowska panna ur. +- 1835 <˙˙˙˙
chrzestny#11927Wozniki Gniezno św. Wawrzyniec1857 : Wojciech Pluta z Woźniki ur. +- 1836 <
chrzestny#11927Wozniki Gniezno św. Wawrzyniec1857 : Marianna Pluta z Woźnik ur. +- 1836 <˙˙˙˙
chrzestny#11822Woźniki Gniezno1859 : Walent Spachacz z Woźniki ur. +- 1837 <
chrzestny#11822Woźniki Gniezno1859 : Marianna Cierniak z Woźniki ur. +- 1837 <˙˙˙˙87-1905.
chrzestny#11829Woźniki Gniezno1861 : Tomasz Czerniak [ Tomasz Cierniak ] z Woźniki ur. +- 1841<
chrzestny#11829Woźniki Gniezno1861 : Michał Polus z Woźniki ur. +- 1841 <
chrzestny#11830Woźniki Gniezno1864 : Józef Lambrenz z Żerniki ur. +- 1843<
chrzestny#11830Woźniki Gniezno1864 : Anna Ciermiączka z Woźniki ur. +- 1843 <
chrzestny#11932Gniezno św. Wawrzyniec1864 : Melchior Szymański z Mnichowo ur. +- 1843 <
chrzestny#11932Gniezno św. Wawrzyniec1864 : Rozalia Cierzniak z Mnichowo ur. +- 1843 <˙˙˙˙
chrzestny#11934MnichowoGniezno św. Wawrzyniec1826 : Kazimierz Polus ur. +- 1805 < [ linia Ali ur. 1786]
chrzestny#11934MnichowoGniezno św. Wawrzyniec1826 : Agnieszka Kujawa ur. +- 1805 <˙˙˙˙
chrzestny#11937Mnichowośw. Wawrzyniec Gniezno1830 : Antoni Kujawa z [Mnichowa zapisany incola] ur. +- 1809 <
chrzestny#11937Mnichowośw. Wawrzyniec Gniezno1830 : Jozefa Budniak matka rodziny ur. +- 1809 <
chrzestny : Wojciech Konowalecki
chrzestny : Katarzyna Chojnacka
chrzestny#11646Mnichowo Gniezno1818 : Jan Raczywski ur. +- 1797 <
chrzestny#11646Mnichowo Gniezno1818 : Marianna Flauful pisownia ur. +- 1797 <
chrzestny : Antoni Wardęcki
chrzestny : Marianna Urbanowska
chrzestny : Wojciech Kopecki
chrzestny : Katarzyna Purul ( Purol ) ˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Wardęcki
chrzestny : nie wypisałem
chrzestny : nie wypisałem
chrzestny : Ferdynard Malski gospodarz
chrzestny : Józefa Noske
chrzestny : Antoni Trzepiński
chrzestny : Marianna Springer
chrzestny : Katarzyna Shon (pisownaia) z Dąbrowy
chrzestny : Jadwiga Pachoska˙˙˙˙
chrzestny#1520Rogówko1865 : Jan Kabaciński kowal ur. +-1844 < ,
chrzestny#1520Rogówko1865 : Marianna Nyka ur. +-1844 < zona gospodarza
chrzestny : Jan Kabaciński
chrzestny: Marianna Nyka
chrzestny : Jan Kabaciński kowal
chrzestny : Marianna Nyka żona gospodarza
chrzestny : Jan Gulczński
chrzestny : Katarzyna Szuberg żona capo
chrzestny : Katarzyna Smanczyńska
chrzestny : Józef Pluta
chrzestny : Katarzyna Nowak
chrzestny#14339Sokolniki/ Mączniki : Marcin Grzeczka ur. +-1867 <
chrzestny#14339Sokolniki/ Mączniki : Agnieszka Kussa panna ur. +-1867 <
chrzestny#14340SokolnikGniezno : Antoni Urbański ur. +- 1862 <
chrzestny#14340SokolnikGniezno : Pelagia Kussa ur. +- 1862 <
chrzestny#14345Sokolniki Gniezno : Piotr Grzeczka gospodarz ur. +-1865 <
chrzestny#14345Sokolniki Gniezno : Katarzyna Grzeczka gospodarz ur. +-1865 <
chrzestny#14346Mączniki p.Sokolniki : Franciszek Grotowski ur. +- 1867 <
chrzestny#14346Mączniki p.Sokolniki : Franciszek Grzeczka ur. +- 1867 <
chrzestny#3698Mączniki1831 : Sebastian Kuszak ur. +- 1810 <
chrzestny#3698Mączniki1831 : Zofia Kaspszak ur. +- 1810 <
chrzestny#14354Mącznik1884 : Maciej Kussy gospodarz ur. +- 1863 <
chrzestny#14354Mącznik1884 : Katarzyna grzeczka żona gospodarza ur. +- 1863 <˙˙˙˙
chrzestny#11975Mnichowo Gniezno 1840 : Tomasz Czerniak ur. +- 1819 <
chrzestny#11975Mnichowo Gniezno 1840 : Agnieszka Kujawa [Kujawina] matka rodziny ur. +- 1819 <˙˙˙˙
chrzestny#11976Mnichowo Gniezno 1845 : Wincenty Bernaciak ur. +- 1824 <
chrzestny#11976Mnichowo Gniezno 1845 : Franciszka Kujawa [Kujawina] matka rodziny ur. +- 1824 <˙˙˙˙Mikrofilmy USCPoznan pozycja 14
chrzestny#11975Mnichowo Gniezno 1840 : Agnieszka Kujawa [Kujawina] matka rodziny ur. +- 1819 <˙˙˙˙
chrzestny : Julianna Vabun ( pisownia)
chrzestny : Mateusz Jakubowski
chrzestny : Barbara Murkowska z Rogowka Rogowa
chrzestny : Marianna Duszyńska
chrzestny : Balbina Szczygielska˙˙˙˙
chrzestny1842 Mączniki#4505 : Sebastian Kuszak ur. +-1821 <
chrzestny1842 Mączniki#4505 : Marianna Kwapiszewska ur. +- 1821 ,
chrzestny#3691Mączniki1825 : Jan Kurzawa ur. +- 1804 <
chrzestny : Jakub Żuromski
chrzestny : Agnieszka Kuberska
chrzestny#13578Gniezno1888 : Michał Borykowski ur. +- 1867 <
chrzestny#13578Gniezno1888 : Angela Dybska ur. +- 1867 <˙˙˙˙
chrzestny#14296Gniezno1888 : Michał Kabaciński z Leśniewo ur. +- 1867 < [faktycznie 1851]
chrzestny#14296Gniezno1888 : Pelagia Kusa z Maczniki ur. +- 1867 <˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Gniwkowski
chrzestny : Marianna Szpringer˙˙˙˙
chrzestny : Konstanty Bakowski
chrzestny : Agnieszka Jaguszonka
chrzestny : Konstanty Bukowski
chrzestny : Agnieszka Jachos
chrzestny : Michał Grzegorski
chrzestny : Rozalia Beger ( Begrowa)
chrzestny : Józef Szuth
chrzestny : Wilhelmina Leklowa
chrzestny ; Jan Szulcy
chrzestny: Krystyna Gniewkowska˙˙˙˙
chrzestny : Walenty Purowicz
chrzestny : Anna Kabat ( +- 1821 <)˙˙˙˙
chrzestny : Michał Mroczkowski
chrzestny : Marianna Lewandowska
chrzestny#14679NowawiesNiechanowo1864 : Michał Cieślewicz ur. +- 1843 <
chrzestny#14679NowawiesNiechanowo1864 : Agnieszka Goranowska ur. +- 1843 <˙˙˙˙
chrzestny#2201Kłecko1890 : Franciszek Janiszewski ur. +- 1869 <
chrzestny#2201Kłecko1890 : Józefa Makowska ur. +- 1869 < ( &#1045 #1397)
chrzestny : Boleslaw Skarbiński
chrzestny Maria Ciszewska
chrzestny : Franciszek Janiszewski
chrzestny : Józefa Makowska ( &#1045 #1397)
chrzestny : Franciszek Bigos z Kamieniec
chrzestny : Katarzyna Woźniak
chrzestny :Tomasz Strachanowski
chrzestny : Cecylia Hoffman
chrzestny : Jan Barc
chrzestny : Franciszka Stugacka żona z Szczytniki parafia
chrzestny : Jan Barc
chrzestny : Franciszka Stugacka żona z Szczytniki parafia
chrzestny : Jan Mankowski
chrzestny : Elesbert pisownia
chrzestny : Andrzej Przybyła
chrzestny : Franciszek Bazułka˙˙˙˙
chrzestny : Michalina Grzeczka
chrzestny : Jan Ceranowicz˙˙˙˙
chrzestny#9424Sokolniki1810 : Marcin Cieślewicz ur. +- 1789 <
chrzestny#9424Sokolniki1810 : Ewa Idzikowska ur. +- 1789 <˙˙˙˙
chrzestny1798.Tarnowo#9486 : Andrzej Wituki ur +- 1777 <
chrzestny1798.Tarnowo#9486: Marianna Suritalanka (?) ur +- 1777 <˙˙˙˙
chrzestny : Jan Seperczyński
chrzestny : Katarzyna Makowska (była świadkiem u Michała Kabacińskiego i M Cybort urodzenie #399 Marianna Kabacińska- może trop)˙˙˙˙
chrzestny : Andrzej Hańt Hundt
chrzestny : Małgorzta Kokosińska żona młynarza w w leśniewko
chrzestny#1022Malenin1868 : Marcin Dolata gospodarz ur. +- 1847 <
chrzestny#1022Malenin1868 : Antonina Sikorska [Antonina Sukorska] żona ur. +- 1847 <˙˙˙˙
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Szymon Szłejder ur. +- 1801 <
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Franciszka Hunt ur. +- 1801 <˙˙˙˙
chrzestny#11555Przysieka1831 : Andrzej Till ur. +-1806 <
chrzestny#11555Przysieka1831 : Dorota Piekarska ur. +-1806 <
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Szymon Szłejder ur. +- 1801 <
chrzestny#14312Przysieka Sokolniki/Gniezno1822 : Franciszka Hunt ur. +- 1801 <˙˙˙˙
*chrzestny1848Jakubowo#9819 :Jan wykorski ur. +-1827 <
chrzestny1848Jakubowo#9819 : Katarzyna Hartwich ur. +-1827 <˙˙˙˙
chrzestny1894Ostrowite P.#7549 : Jan Hrtwig ur.+- 1873 <
chrzestny1894Ostrowite P.#7549 : Michalina Roszak +- 1873 <˙˙˙˙
chrzestny1842Jakubowo#9814 : Michał Jankoski ur. +- 1821 <
chrzestny1842Jakubowo#9814 : Elżbieta Hartwich [Kabacińska] ur. +- 1821 <
chrzestny1827Kujawki#8330 : Jakub Kabaciński ( mediastinus .... pachołek) ur. +- 1806 <
chrzestny1827Kujawki#8330 : Katarzyna Rożkowa panna ur. +- 1806 <˙˙˙˙
*chrzestny1844Jakubowo#9815 : Krzysztof Hundt ur. +- 1823 <
chrzestny1844Jakubowo#9815 : Rozalia Betkowska ur. +-1823 <
chrzestny#10297Świątniki Małe1906 : Elżbieta Eljaszak ur. +- 1885 <
chrzestny#10297Świątniki Małe1906 : Marcin Macioszek ur. +- 1885 <
chrzestny : Jan Linetej ( przypisek pewnie brat Andrzeja)
chrzestny : Marianna Noskowa
chrzestny : Jan Linetej ( przypisek pewnie brat Andrzeja)
chrzestny : Marianna Noske
chrzestny1846 Posługowo#0607 : Jan Radka ur. +- 1825 <
chrzestny1846 Posługowo#0607 : Justyna Chmiel ur. +- 1825 <
chrzestny1870Zdziechowa#9827 : Wojciech Grześkowiak Napoleonowo ur. +- 1849 <
chrzestny1870Zdziechowa#9827 : Antonina Pluta ur. +- 1849 <˙˙˙˙
chrzestny1884 Zdziechowa#9673 : Łukasz Ciesielski Zdziechowa ur. +- 1863 <
chrzestny1884 Zdziechowa#9673 : Rozalia Srbok wdowa Zdziechowa ur. +- 1863 <
chrzestny1873Gniezno/Obórka#9823 : Szymon Leśniewski ur. +- 1852 <
chrzestny1873Gniezno/Obórka#9823 : Marianna Kasprzak Zdziechowa ur. +- 1852 <˙˙˙˙63 r.
chrzestny1857#1070Strzyżewo Kościelne : Michal Kabaciński ur. +- 1836 <
chrzestny1857#1070Strzyżewo Kościelne : Józefa Jaskólska ur. +- 1836 <˙˙˙˙
chrzestny18611077Strzyżewo Kościelne nn ur. +- 1836 <
chrzestny18611077Strzyżewo Kościelne nn ur. +- 1836 <
chrzestny : Szymon Purul
chrzestny : Franciszka Nowaczonka
Chrzestny#6717Żelice1842 : Antoni Lejewski z Wiatrowo ur. +-1821
Chrzestny#6717Żelice1842 : Katarzyna Nowicka panna z Żylice ur. +- 1821
chrzestny1844 Mączniki#5895 : Jakub Chudy [Hudy] ur. +-1823 <
chrzestny1844 Mączniki#5895 : Jadwiga Dziatkiewicz lub pisownia, Jadwiga Dziatkiewicz ( pisownia wg mnie Dziadkiewicz) ur. +-1823 <
chrzestny#7562Kopydłowo/Dębnica1865 : Jan Woźniak ur. +- 1844 <
chrzestny#7562Kopydłowo/Dębnica1865 : Małgorzata Dziadoszek ur. +- 1844 <˙˙˙˙
chrzestny#12047Gniezno1888 : Michał Kabaciński z Leśniewko ur. +- 1867 < [faktycznie 1851]
chrzestny#12047Gniezno1888 : Pelagia Kusy z Mączniki ur. +- 1867 < ˙˙˙˙
chrzestny#3330Gniezno1926 : Władysław Grempka z Gniezno [dziadek Ali]
chrzestny#3330Gniezno1926 : Franciszka Kosińska [Kosińzka] z Gniezno ur. +- 1905 <˙˙˙˙
*chrzestny#6738Łęgowo Lengowo (Wagrowiec) 1841 : pisownia Markowski ur. +-1820
chrzestny#6738Łęgowo Lengowo (Wagrowiec) 1841 : Anna Maturska pisownia ur. +-1820˙˙˙˙
chrzestny#0473Gniezno św. Michał1900 : Tomasz Grzeczka Winiary ur. +- 1879 <
chrzestny#0473Gniezno św. Michał1900 : Zofia Bubacz żona ur. +- 1879 <˙˙˙˙
chrzestny : Antoni Mroczkowski ( patrz wyżej)
chrzestny : Agnieszka Czubaszewska ( patrz wyżej)
chrzestny: Jana Kabat z Rutki
chrzestny: Agnieszka Kubiak Strzyżewo Kościelne˙˙˙˙
chrzestny : P. Grzybowski
chrzestny : Vincenty Pozański˙˙˙˙
chrzestny : Wojciech Malgowski
chrzestny : Wiktoria Dychosowicz˙˙˙˙
chrzestny : Piotr Bejenchowski
chrzestny : Rozalia Kabacińska
chrzestny : Piotr Bejenchowski
chrzestny : Rozalia Kabacińska
chrzestny#11892Mnichowo1819 : Jakub Wawrzyn ur. +- 1798 <
chrzestny#11892Mnichowo1819 : Agnieszka Polus [ przypuszczalnie z domu Cierniak] ur. +- 1798 <˙˙˙˙
chrzestny#11896Mnichowo Gniezno1826 : Walenty Piasecki ur. +- 1805 <
chrzestny#11896Mnichowo Gniezno1826 : Józefa Oczkiewicz ur. +- 1805 <
chrzestny#11902Piekar św. Wawrzyniec Gniezno1822 : Andrzej Mrówczyński ur. +- 1801 < [do wyjasnienia kto ? ]
chrzestny#11902Piekar św. Wawrzyniec Gniezno1822 : Marianna Nowicka matka rodziny ur. +- 1801 < [do wyjasnienia kto ? ]
wyjaśnij kto chrzestnym
chrzestny#11902Piekar św. Wawrzyniec Gniezno1822 : Stanisław Szwejfrawicz z Cierpięgi ur. +- 1801 < [do wyjasnienia kto ? ]
chrzestny#11902Piekar św. Wawrzyniec Gniezno1822 : Wiktoria Euglawos ur. +- 1801 < [do wyjasnie˙˙˙˙
chrzestny#11907Mnichowo sw. Wawrzyniec Gniezno1836 : Stefan Gozdowski ur. +- 1815 <
chrzestny#11907Mnichowo sw. Wawrzyniec Gniezno1836 :Magdalena Polaska [Polus mój dopisek korygujący]
chrzestny#14571Gniezno : Andrzej Szerjman ur. +- 1864 <
chrzestny#14571Gniezno : Elżbieta Szerjman ur. +- 1864 <
chrzestny#11824Woźniki/Gniezno1842 : Franciszek Hudy [mieszkaniec wiec chyba Woźniki] ur. +- 1821 <
chrzestny#11824Woźniki/Gniezno1842 : Franciszka Januszewska [mieszkaniec wiec chyba Woźniki] ur. +- 1821 <
rodz. mieszkańców Lwówka. Chrzestnymi byli: Magnf. Melchior Łącki, syn podkomorzego brzesko-kujawskiego i
rodz. mieszkańców Lwówka. Chrzestnymi byli: Magnf. Melchior Łącki, syn podkomorzego brzesko-kujawskiego i
rodz. mieszkańców Lwówka. Chrzestnymi byli: Magnf. Melchior Łącki, syn podkomorzego brzesko-kujawskiego i
chrzestny : Wawrzynie Owsiński
chrzestny : Franciszka Orzechowska
chrzestny : Franciszka Orzechowska
chrzestny : Marinna Bartkowiak˙˙˙˙
chrzestny#2956Gniezno1927: Szczepan Cichocki [Szczepan Ciechoch] z Kruchowa ur. +- 1906 <
chrzestny#2956Gniezno1927: Ludwika Cieślewicz ur. +- 1906 < [faktycznie ur 1898}˙˙˙˙
chrzestny : Jan Woźniak
chrzestny Franciszka Woźniak
Chrzestny Aleksandra Kabacińska d. Woźniak˙˙˙˙
ojciec chrzestny Jan Woźniak
chrzestny#5360Kowalewo1828 : Jan Westfal gospodarz ur. +- 1807 <
chrzestny#5360Kowalewo1828 : Franciszka Kantowa [Józefa Kant] ur. +- 1807 <˙˙˙˙
chrzestny#14477Szkółki1840 : Józef Janka ur. +-1819 <
chrzestny#14477Szkółki1840 : Michalina Janka ur. +-1819 <
chrzestny#11796Mnichowo1854 : Joanna Kaniewska ur. +- 1833 <
chrzestny#11796Mnichowo1854 : Franciszka Modrawska ur. +- 1833 <˙˙˙˙
chrzestny#11824Woźniki/Gniezno1842 : Franciszek Hudy [mieszkaniec wiec chyba Woźniki] ur. +- 1821 <
chrzestny#11824Woźniki/Gniezno1842 : Franciszka Januszewska [mieszkaniec wiec chyba Woźniki] ur. +- 1821 <
chrzestny#11821Woźniki/Gniezno1863 : Paweł Kubiak z Woźnik ur. +- 1842 <
chrzestny#11821Woźniki/Gniezno1863 : Katarzyna Kwapiszewska z Woźnniki ur. +- 1842 <
chrzestny#14574Gniezno1892 : Michał Kujawa Mnichowo ur. +- 1871 <
chrzestny#14574Gniezno1892 : Anna Pućka Mnichowo ur. +- 1871 <
chrzestny#14580Gnieznośw.Wawrzyniec1894 : Stanisław Cieślewicz Pławnik ur. +- 1873 <
chrzestny#14580Gnieznośw.Wawrzyniec1894 : Franciszka Meller Baranowo ur. +- 1873 <
chrzestny#14581Gnieznośw.Wawrzyniec1899 : Wojciech Kujawa ur. +- 1878 <
chrzestny#14581Gnieznośw.Wawrzyniec1899 : Katarzyna Kujawa ur. +- 1878 <˙˙˙˙
chrzestny#14582Gnieznośw.Wawrzyniec1905 : Jan Walczak Gniezno ur. +- 1878 <
chrzestny#14582Gnieznośw.Wawrzyniec1905 : Rozalia Zasada Gniezno ur. +- 1878 <˙˙˙˙
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Stanisław Maciejewski Obora ur. +- 1885 <
chrzestny#14593św. Wawrzyniec1906 : Marianna Staniszewska Trzuskołoń ur. +- 1885 <˙˙˙˙
chrzestny : Helena Fredyk Łąkie
chrzestny#1743Góra / Żnin 1894 : Maximilin Betowski ur. +- 1873 <
chrzestny#1743Góra / Żnin 1894 : Marianna Nyka ur. +- 1873 <
chrzestny#1743Góra / Żnin 1894 : Maciej Malak ur. +- 1873 <
chrzestny#1743Góra / Żnin 1894 : Marianna Grzeczka ur. +- 1873 <


Kontakt | Etymologia nazwisk | Etymologia Kabat | Kabacinski moi bliscy | Kabacinski Antoni | Kabacinski Michal_brat Antoniego | Kabacinski Ignacy_brat Antoniego | Kabacinski Piotr_brat Antoniego | Kabacinska Zofia_siostra Antoniego | Kabacinski_rodzenstwo Antoniego | Kabacinski rodzina | Kabacinski archiwum | Nowak moi bliscy | Nowak archiwum | Chudy rodzina | Springer moi bliscy | Springer rodzina | Linette moi bliscy | Linette archiwum | Mazurkiewicz rodzina | Mazurkiewicz archiwum | Grempka moi bliscy | Grempka archiwum | Wozniak | Wozniak rodzina | Priebe | Cieslewicz | Cieslewicz rodzina | Mrówczynski | Mrówczynski rodzina | Kolendo | Ciekawostki | Dokumenty | Kapliczki | Cmentarze | Mapy | Zdjecia | Zdjecia do rozpoznania | Zdjecia pstryk | Nazwiska | Nazwiska inne | Nazwiska w programie | Poszukuje | Klepsydry | Youtube | Fotosik | Facebook | Pomoc_Florianna Mikolcz | test | test01 | Wyszukiwarka | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego