Kabaciński Genealogia

Szukaj

Idź do treści

Nazwiska inne

2011.01.14

http://www.leszekkabacinski.unl.pl strona zastąpiona [wina udostępującego miejsce w internecie]

http://www.leszekkabacinskikabat.com/ [ wpisywać/kopjować pełna nazwe linku , bez skrótów do www]

leszekkabacinski@gmail.com
leszekkabacinski@neostrada.pl
leszekkabacinki@gazeta.pl

http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=965 forum

2011.01.14

Spis indeksacji Strzyżewo Kościelne AAGniezno Leszek Kabaciński

oraz dodawane nazwiska z zapytań na forum genealogicznym lub innych wypisów.
Marzec 2010 przez M. Bussler dodał dane

rok nr wpisu imiona ślubującego nazw. ślub. wiek ojciec matka uwagi

1882 1 Andrzej Wrzesinski 48 Wrzesinscy (Wrzesinscy) wdowiec
1882 1 Marianna Pieczynska 22 Pieczyńscy (Pieczyńscy) panna
1882 2 Józef Brusa Brusa 34 Jan Brusa Anastazja Kornowicz
1882 2 Apolonia Meclewicz 20 Andrzej Meclewicz M. Michalak
1882 3 Andrzej Szedziński 31 Szczepan Szedzinski M. Kopydlowska
1882 3 Rozalia Matyszak 22 Bartłomiej Matyszak Agnes Jankowska
1882 4 Jakub Łukaszewicz 22 Paweł Łukaszewicz Maryjanna Polkraka
1882 4 Salomea Białecka 19 Wojciech Białecki Nepomucena Kaminska
1882 5 Franciszek Płóciński 23 Bartłomiej Płóciński Nepomucena Woźniak
1882 5 Franciszka Lesna 17 Michał Leśny Józefa Marzec
1882 6 Bartłomiej Ciesielski 26 Szymon Ciesielski Jadwiga Cieślewicz
1882 6 Józefa Bartkowska 24 Andrzej Bartkowski Anna Kasprzak
1882 7 Michał Trawka 25 Szczepan Trawka Julianna Wyszuminska
1882 7 Franciszka Kuklińska 19 Józef Kukliński Antonina Hazębska
1882 8 Jakub Andrzejewski 23 Franciszek Antonina Andrzejewska
1882 8 Balbina Grajczak 18 Andrzej Grajczak Nepomucena Czekała
1882 9 Franciszek Przygoda 30 Józef Przygoda Konstancja Stackowiak
1882 9 Marianna Maćkowiak 20 Jan Maćkowiak Konstancja Maćkowiak
1882 10 Tomasz Złoczewski 41 Jan Złoczewski Marianna Koszutska wdowiec
1882 10 Maryjanna Przygoda 34 Józef Przygoda Konstancja Stachowiak panna
1882 11 Stanisław Muszyński 26 Tomasz Muszyński M. Szubarda
1882 11 Łucja Pękała 21 Józef Pękała Katarzyna Zielińska
1882 12 Michał Kozłowski 55 Franciszek Kozłowski Barbara Basińska wdowiec
1882 12 Rozalia Wiśniewska 49 Franciszek Dereziński M. Starczyńska wdowa
1882 13 Jan Prus 30 Michał Prus Maryjannna Feifer
1882 13 Katarzyna Szendel 20 Michał Szendel Franciszka Chlebowska
1882 14 Jan Bachnicki 22 Andrzej Bachnicki Marianna Lewandowska (Bachwicki ?)
1882 14 Marianna Lewandowska 18 Anna Konieczka Katarzyna Chmielewska
1882 15 Walenty Węchowski 26 Wawrzyniec Węchowski Magdalena Uralska
1882 15 Elżbieta Lukomska 38 Andrzej Łukomski Zuzanna Kans wdowa
1882 16 Jan Wiśniewski 22 Wojciech Wisniewski Rozalia Zielińska
1882 16 Franciszka Trzaskówka 22 Walenty Trzaskówka M. Frankowska (Trzaskawka ?)
1882 17 Andrzej Krawczak 33 Józef Krawczak Nepomucena Superczyńska
1882 17 Józefa Maćkowiak 26 Jan Maćkowiak Konstancja Jasińska
1882 18 Antoni Kowalski 23 Adam Kowalski Agnieszka Kącka
1882 18 Katarzyna Ochocińska 21 Jakub Ochociński Julianna Rózewska
1882 19 Michał Tomczak 23 Tomczak Tomczak
1882 19 Augustyna Job 17 Augustyn Job Rozalia Somczew (gdzie indziej zapisywani Kabat Kabaciński)
1882 20 Kazimierz Czubaj 23 Józef Czubaj Franciszka Czubaj
1882 20 Marianna Przygodzka 24 Kasper Przygodzki Jozefa Lesniewska
1883 1 Franciszek Gniewkowski 28 Wawrzyniec Gniewkowski Katarzyna Lubiecka
1883 1 Apolonia Kaszyńska 25 Franciszek Kaszyński Antonina Dardzikoska
1883 2 Jan Walkowiak 25 Wincenty Walkowiak Franciszka Nowakowska
1883 2 Franciszka Nowarczyk 19 Bartłomiej Nowarczyk Anna Trzcinska
1883 3 Jakub Bączak 61 Jan Bączak Franciszka Bąblewska wdowiec
1883 3 Marianna Bubacz 50 Wojciech Purul Jadwiga Chuda wdowa
1883 4 Marcin Grzeczka 35 Antoni Grzeczka Rozalia Lesniewska
1883 4 Katarzyna Bigoszewska 35 Maciej Grajek Franciszka Purul wdowa
1883 5 Wawrzyn Wiertel 43 Wiertel wdowiec
1883 5 Marianna Klat 29 Klat Klat
1883 6 Szczepan Gozdowski -
1883 6 Rozalia Bączak - Bączak ślub św. Michał Gniezno
1883 7 Wacław Budziak 31 Jakub Budziak Maryjanna Kujawa
1883 7 Jadwiga Libner 25 Jan Krawczynski wdowa
1883 8 Tomasz Rokoszewski 24 Michał Rokoszewski Katarzyna Waśkowiak
1883 8 Katarzyna Kwapich 23 Jozef Kwapich Marianna Różańska
1883 9 Ludwik Bakowski 25 Antoni Bakowski Elżbieta
1883 9 Antonina Trzecińska 24 Jan Trzecinski Marianna
1883 10 Jan Wietrzyński 29 Jan Wietrzyński Antonina Przyborska
1883 10 Weronika Rembacz 27 Maciej Rembacz Nepomucena Drzewicka
1883 11 Bartłomiej Kmieciak 23 Andrzej Kmieciak Tekla
1883 11 Katarzyna Szedzińska 19 Franciszek Szedziński Marianna
1883 12 Józef Sypniewski 37 Kasper Sypniewski Ludwika Pankowska wdowiec
1883 12 Anna Cierniak 23 Jan Cierniak Agnieszka Bartkowska
1883 13 Stanisław Koguciński 23 Michał Koguciński Teresa
1883 13 Józefa Żurawska 19 Jan Zurawski Wiktoria Kmieciak
1884 1 Jan Jagodziński 24 Elżbieta Jagodzińska
1884 1 Agnieszka Nowak 21 Jan Nowak Franciszka Nowak
1884 2 Roch Koszalski 27 Stanisław Koszalski Katarzyna Witucka
1884 2 Marianna Siwka 44 Marian Szymański Anna Cieslińska wdowa
1884 3 Jan Jankowski 23 Józef Jankowski Antonina Chuda
1884 3 Apolonia Wyszyńska 20 Franciszek Wyszyński Jadwiga Wasilewska
1884 4 Wojciech Grądziela 40 Antoni Grądziela Marianna wdowiec
1884 4 Marianna Pracka 31 Wojciech Mendowski Rozalia Libner wdowa
1884 5 Anrdzej Grajczak 50 Tomasz Grajczak Marianna Strzyżewska wdowiec
1884 5 Wiktoria Wolniewicz 39 Wawrzynie Rodkiewicz Rozalia Tomaszewska wdowa
1884 6 Jozef Pietrzak 25 Andrzej Pietrzak Konstancja Niedbalska wdowiec
1884 6 Michalina Heindzich 16 Władysław Heindzich Franciszka Jałoszyńska
1884 7 Jan Bąbera 24 Andrzej Bąbera Józefa Kamizelska
1884 7 Katarzyna Kobus 35 Tomasz Budziszak Marianna Gwint wdowa ślub w Trzemesznie
1884 8 Józef Chrząszczak 24 Jan Chrząszczak Józefa Różnowska
1884 8 Katarzyna Grajczak 23 Wojciech Grajczak Katarzyna Jankowska
1884 9 Andrzej Wrzesiński 26 Mikolaj Wrzesiński Marianna Michalak
1884 9 Petronela Wagner 19 Jan Wieruszewski Marianna Ochotna wdowa
1884 10 Jan Bachwicki 24 Andrzej Bachwicki Anna Konieczka wdowiec (Bachnicki?)
1884 10 Marianna Stręka 20 Michał Stręk Antonina Podgórska
1884 11 Franciszek Imała 24 Stanisław Imała Marianna Szymańska
1884 11 Apolonia Zalaszewska 36 Józef Zaliszewski Marianna Starzyńska wdowa
1884 12 Jan Kabaciński 26 Józef Kabaciński Maryjanna Drews
1884 12 Cecylia Mazurkiewicz 23 Michał Mazurkiewicz Katarzyna Modlińska
1884 13 Antoni Bartkowiak 22 Ignacy Bartkowiak Marianna Kuchcińska
1884 13 Anna Trzaskowna 21 Walenty Trzaskówka Maryjanna Frankowska
1884 14 Antoni Czekalski 30 Józef Czekalski
1884 14 Marianna Wieczorek 25 Andrzej Wieczorek Franciszka Kleparek
1884 15 Piotr Wojewoda 24 Franciszek Wojewoda Małgorzata Grajek
1884 15 Katarzyna Marysiak 23 Kazimierz Marysiak M. Szubanda (Szmanda ?)
1884 16 Antoni Pachała 37 Andrzej Pachała Michalina Cięciała wdowiec
1884 16 Marianna Góra 27 Maciej Górczowski Agnieszka Błaszak
1884 17 Władysław Krakowski 30 Jan Krakowski Katarzyna Ruszczyk
1884 17 Prakseda Górna 20 Józef Górny Wiktoria Wasilewska
1884 18 Jozef Nowak 26 Nowak M. Brzezińska (ojciec pana młodego) zmarły
1884 18 Maryjanna Grzegorska 38 wdowa
1885 1 Józef Szałek 24 Walenty Szałek Józefa Zachwieja
1885 1 Stanisława Wiśniewska 21 Stanisław Wiśniewski Rozalia Derezińska
1885 2 Marcin Ratajczak 36 Franciszek Ratajczak Agnieszka Polus wdowiec
1885 2 Katarzyna Cierniak 22 Jan Cierniak Anieszka Bartkowiak
1885 3 Andrzej Muszyński 23 Wojciech Muszyński Magdalena Antkowiak
1885 3 Marianna Czechowicz 21 Michał Czechowicz Marianna Grzeczka
1885 4 Stanisław Zachaś 25 Franciszek Zachaś Józefa Potrzebowska
1885 4 Rozalia Wiśniewska 18 Stanisław Wiśniewski Rozalia Derezińska
1885 6 Jakub Hak 24 Jozef Hak Józefa Nowicka
1885 6 Marianna Siwa 24 Bartłomiej Siwa Jozefa Dobrzyńska
1885 5 Jan Borchardt 37 Marcin Burchardt Marianna Reszel wdowiec
1885 5 Pelagia Siwa 21 Augustyn Siwa Dorota Lange
1885 7 Szymon Nowicki 24
1885 7 Antonina Stachowiak 23
1885 8 Melchior Kowalczak 60 wdowiec
1885 8 Katarzyna Sucharska 56 wdowa
1885 9 Jan Morkowski 22 Warzyn Morkowski Marianna Tomczak
1885 9 Katarzyna Pacanowska 21 Adam ? Pacanowsk Agnieszka Sokolska
1885 10 Marcin Dziela 25 Wojciech Dziela Marianna Witkoska
1885 10 Marianna Gradecka 22 Ignacy Konstancja Pieczyńska
1885 11 Michał Rakowski 25 Walenty Marianna Mikołajczak
1885 11 Wiktoria Kopińska 21 Wojciech Marianna Maciejewska
1885 12 Jan Kowalski 25 Wawrzyn Łucja Hokl
1885 12 Magdalena Król 19 Andrzej Marianna Wyrozumialska
1886 1 Walenty Hybza 24 Wojciech Hybza Katarzyna Januszewska
1886 1 Magdalena Ranaszak 20 Franciszek Marianna
1886 2 Józef Sosinski 34 Wojciech Sosiński Agnieszka Leckaszewska
1886 2 Marianna Wesołowska 44 Paweł Buzała Marianna Strzeryńska wdowa
1886 3 Walenty Wesołoski 31 Michał Zuzanna Ceranowicz
1886 3 Marianna Libner 32 Augustyn Anna Krygier
1886 4 Marcin Wąsowski 26 Jan Zuzanna Ceranowicz
1886 4 Pelagia Libner 21 Augustyn Anna Krygier
1886 5 Ignacy Malak 26 Antoni Magdalena Feszlalt
1886 5 Marianna Derezińska 21 Józef Dąbrowski Derezińska? ojczym
1886 6 Marcin Pankowski 50 wdowiec
1886 6 Marianna Bubacz 21 Andrzej Marianna Parolnik
1886 7 Tomasz Winieck 24 Stanisław Joanna Nepomucena Głuchowska
1886 7 Rozalia Bielejewska 27 Andrzej Bielejewski
1886 8 Józef Szczublewski 23 Rozalia Szczublewska
1886 8 Józefa Majchrzak 27 Wawrzyn Antonina Paluszak
1886 9 Warzyn Banaszak 60 wdowiec
1886 9 Marianna Czechowicz 52 wdowa
1886 10 Antoni Lewandowski 27 Jan Julianna Lewandowska
1886 10 Franciszka Osińska 21 Michał Katarzyna Osińska
1886 11 Ludwik Smarzyk 35
1886 11 Michalina Szmanda 36 wdowa
1886 12 Józef Szczodrawski 55
1886 12 Pelagia Łykowska 38 wdowa
1886 13 Ignacy Rezulak 25
1886 13 Marianna Gic 33 wdowa
1886 14 Kazimierz Frankowski 22
1886 14 Rozalia Szkudlarek 33 wdowa
1886 15 Jan Pacanowski 25 Adam Agnieszka Zochalska
1886 15 Anna Romanowska 21 Jakub Budziak Anna Rybacka
1886 16 Tomasz Męclewicz 46 Walenty Katarzyna Radecka wdowiec
1886 16 Marianna Leśna 21 Michał Leśny Józefa Marzec
1886 17 Wojciech Libner 28 Jakub Lubner Rozalia Siwka
1886 17 Joanna Garczyńska 18 Jan Garczynski Agnieszka Lisiecka
1886 18 Wawrzyniec Skororonski 37 Melchior Wiktoria Sobkowska wdowiec
1886 18 Jozefa Janas 31 Andrzej Rozalia Hartwick
1886 19 Franciszek Walewski 40 Michał Marianna
1886 19 Marianna Ostrowska 30 Wojciech Dorota Opaczewska
1886 20 Józef Grzeszczak 27 Antoni Józefa Woźniakowska
1886 20 Marianna Libner 20 Augustyn Anna Krygier
1886 21 Wojciech Borowski 25 Michał Borowski Joanna Nepomucena Wiehłacz
1886 21 Stanisława Rutkowska 23
1886 22 Józef Raleczkiewicz 23 Kazimierz Józefa Urbaniak
1886 22 Józefa Strachanowska 20 Józef Marianna Popiołek
1886 23 Walenty Zieliński 70 wdowiec
1886 23 Barbara Szymańska 46 wdowa
1887 1 Józef Szczublewski 23
1887 1 Katarzyna Majchrzak 25
1887 2 Jozef Starzynski 26 Melchior Starzyński Agnieszka Kozłowska
1887 2 Franciszka Stande 25 Jan Pękała Marianna Basińska wdowa
1887 3 Andrzej Adamski 27 Karol Adamski Józefa Korowicz
1887 3 Elżbieta Zielińska 19 Marcin Zieliński Anna Kranc
1887 4 Tomasz Grzeczka 26 Andrzej Grzeczka Katarzyna Kubiak
1887 4 Franciszka Łączyńska 34 Andrzej Mądry Marianna Szymańska wdowa nata Mądra
1887 5 Tomasz Bakowski 24 Walenty Bakowski Marianna Pluta
1887 5 Marianna Nowak 23 Franciszek Nowak Rozalia Basińska
1887 6 Marcin Lewandowski 21 Jan Lewandowski Julianna Nowakowska
1887 6 Józefa Rzadkiewka 21 Marcin Rzadkiewka Katarzyna Rumecka
1887 7 Warzyniec Koszalski 20 Stanisław Koszalski Katarzyna Witucka
1887 7 Stanisława Siwka 24 Andrzej Siwka Marianna Szymanska
1888 1 Tomasz Pigłowski 25 Antoni Pigłowski Józefa Bartkowiak
1888 1 Michalina Walkowska 22 Wojciech Walkowski Agnieszka Wojtszak
1888 2 Stanisław Grześkowiak 24 Wojciech Grześkowiak Marianna Bartkowiak
1888 2 Katarzyna Grzeczka 17 Jan Grzeczka Marianna Basińska
1888 3 Andrzej Pękała 25 Teofil Pękała Marianna Basińska
1888 3 Stanisława Mięclewicz 18 Stanislaw Mięclewicz Michalina Trzebna
1888 4 Wojciech Wiśniewski 23 Jan Wiśniewski Marianna Piotrowska
1888 4 Anstazja Lewicka 22 Józef Lewicki Martianna Szywańska
1888 5 Antoni Kujawa 27 Wojciech Kujawa Marianna Grajkowska
1888 5 Marianna Mazurek 26 Piotr Mazurek Antonina Janas
1888 6 Walenty Cieśliński 23 Jan Ciesliński Antonina Koskomska
1888 6 Marianna Król 23 Mikołaj Szperka Józefa Haremska widma Mrzygłód
1888 7 Jan Kot 36 Stefan Kot Rozalia Swędrowska
1888 7 Leokadia Hankiewicz 29 Marceli Hankiewicz Antonina Grobelska
1888 8 Józef Sikorski 25 Antoni Sikorski Rozalia Laskowska
1888 8 Stanisława Nowicka 21 Józef Nowicki Marianna Paluszyńska
1888 9 Józef Jankowski 28 Jan Jankowski Katarzyna Łaniecka
1888 9 Apolonia Pelagia Radke 23 Andrzej Radke Maria Bosiacka
1888 10 Marcin Cierzniak 38 Tomasz Cierzma Katarzyna Pluta
1888 10 Maria Trzebna 36 Wojciech Maciejewski Cecylia Sobczak wdowa nata Maciejewska
1888 11 Michał Wlekliński 24 W.Wlekliński Józefa
1888 11 Marianna Kostek 34 Jan Grzesiak Elżbieta Cichowska wdowa nata Grzesiak
1888 12 Walenty Grempka 20 Jan Grempka Józefa Owsińska
1888 12 Józefa Maćkowiak 21 Jan Maćkowiak Marianna Budniak
1888 13 Franciszek Malina 28 Franciszek Malina Michalina Pietraszak
1888 13 Agnieszka Pękala 28 Jozef Pękala Katarzyna Zielińska
1888 14 Stanisław Sobczak 26 Franciszek Sobczak Katarzyna Lechlińska
1888 14 Cecylia Jankowski 23 Franciszek Jankowski Franciszka Nowak
1889 1 Józef Maciejewski 24 Wojciech Maciejewski Zofia Nowicka
1889 1 Rozalia Ręklewska 20 Mikolaj Ręklewski Józefa Wysocka
1889 2 Marcin Bogusław Kabaciński 24 Antoni Kabaciński Antonina nata Betowska p.v. Lubońska
1889 2 Agnieszka Grześkowiak 22 Wojciech Grześkowiak Marianna Bartkowiak
1889 3 Władysław Witek 21 Ludwik Witek Agnieszka Wasilewska
1889 3 Magdalena Zwolankiewicz 24 Mateusz Zwolankiewicz Martianna Grześkowiak
1889 4 Wojciech Kosmicki 25 Andrzej Kosmicki Anna Małecka
1889 4 Katarzyna Grzegorska 24 Jakub Grzegorski Marianna Kaczmarek
1889 5 Warzyniec Kozłowski 29 Tadeusz Kozłoski Barbara Ochotna
1889 5 Konstancja Kozloswka 21 Jakub Kozłowski Antonina Łapka
1889 6 Jozef Kuźniak 25 Piotr Kuzniak Małgorzata Koszalińska
1889 6 Weronika Kornowicz 17 Józef Kornowicz Franciszka Sikorska
1889 7 Walenty Pękala 23 Józef Pękala Katarzyna Zielińska
1889 7 Marianna Nowacka 24 Michał Nowacki Antonina Graczyk
1889 8 Stefan Plewa 21 Jan Plewa Rozalia Muszynska
1889 8 Katarzyna Stręk 23 Michał Stręk Antonina Podgórska
1889 9 Kazimierz Drzewiecki 26 Wojciech Drzewiecki Julianna Basińska
1889 9 Józefa Męclewicz 24 Andrzej Męclewicz Martianna Michalak
1889 10 Tomasz Cegielski 25 Stefan Cegielski Martina Grześkowiak
1889 10 Marianna Mularczyk 25 Jan Mularczyk Jozefa Królewna
1889 11 Stanisław Dempczyński 23 Ignacy Dempczyński Katarzyna Kowalska
1889 11 Leokadia Wabiszewska 23 Stanisław Wabiszewski Małgorzata Nowacka
1889 12 Jan Trawa 25 Stanisław Trawa Michalina Rzadkielewska
1889 12 Barbara Cieślewicz 37 Marcin Cieślewicz Marianna Purpura
1889 13 Welenty Nowacki 21 Łukasz Nowacki Teofila Sanicka
1889 13 Marianna Zachas 21 Michał Zachaś Józefa Nowicka
1889 14 Józef Ludwik Obst 30 Jan Obst Cecylia Buskiewicz
1889 14 Salomea Łykowska 19 Stanisław Łykowski Pelagia Imbierowicz
1889 15 Mathias Sosiński 47 Wojciech Sosiński Agnieszka wdowiec
1889 15 Franciszka Szmidt 47 Walenty Wojciechowski Marianna Buszka wdowa
1889 16 Józef Zieliński 24 Matheus Zieliński Anna Kranz
1889 16 Michalina Szychowska 24 Walenty Szychowski Magdalena Nowicka


2009.01.08 Nazwisko Sikorski

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

134 Ignacy Kabaciński 21.01.1901 Mąko Mąkownica 14.02.1987 Wyla Wylatkowo 134 Jan Kabaciński Cecylia Kabacińska d. Mazurkiewicz Władysława Kabacińska d. Sikorska 134
135 Władysława Kabacińska d. Sikorska 06.06.1908 Pawł Pawłowo / Czerniejewo 26.08.1962 Wyla Wylatkowo 135 Franciszek Sikorski Pelagia Sikorska d. Ignacy Kabaciński 135
342 Pelagia Kozińska d. Sikorska 10.10.1903 13.02.1973 342 Michał Sikorski Anna Sikorska d. Cieślewicz Franciszek Koziński 342
416 Franciszek Sikorski Pawłowo? Pawłowo? 416 rodziny brakujace dane współmałżonków Pelagia Sikorska d. 416
417 Pelagia Sikorska d. Pawłowo? Pawłowo? 417 rodziny brakujace dane współmałżonków Franciszek Sikorski 417
2922 Franciszek Woźniak 00.00.1912 Mącz Mączniki 00.01.1984 Witn Witnica 2922 Antoni Woźniak Franciszka Woźniak d. Mrówczyńska Helena Woźniak d. Kończal 2922
4357 Piotr Sikorski 1902.06.15 ? 1906.10.30 Boja Bojanice Huby Lat 4 mc. 6 dni 15 4357 Franciszek Sikorski Antonina Sikorska d. Nowak 4357
9265 NN Sikorski 9265 Marta Rendak d. Mortek 9265
9325 Michał Sikorski 1878.00.00 +- 9325 Anna Sikorska d. Cieślewicz 9325
9326 Anna Sikorska d. Cieślewicz 1876.00.00 +- 9326 Michał Sikorski 9326

***
Ap74 s05 1817-1820 Trzemeszno
13.04.1817 Trzemeszno
ur. Jan Wojciech
rodzice
Tomasz Marianna de Muzoff Dobrzycki

***
Franciszek Koziński 20.10.1897 - 04.07.1973 rodzice Józef Kozmiński i Katarzyna Łykowska
***
****
Jan Krantz
Magdalena Szurnszkona
ur. Wawrzyniec Krantz
Zalesie 25.juli chr. 28 juli 1839 roku
chrzestni : Antoni Kowalski i Emilia Drwecka.
***
Parafia Pakość
ur.Jan Pankowski Rutki 12.011840 19.01.1840 rodzice :
Antoni Pankowski i Antonina Wilchelm
chrzestni ; Ignacy Mierzwicki i
Antonina Drwęcka
katolicy, profesja ojca młynarz ?
***
Krzysztof Krenz i Karolina Szulcowa
urodziny Jana Ewangielisty
Przysieka 01 01 1810 chrzest 07 01 1810
chrzestni : Piotr Kina
i Marianna Winiecka.
AP 150 Sokolniki Gniezno
************************************
2008.11.18 Strona 1

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

2036 Stanislaw Witucki 1821 2036 Anna Witucka d. Pieniąszkiewicz 1849.09.14 TURZ on 28 z Mokronosy ona 20 Turza Ap142 2036
2040 Józef Witucki 1865.00.00 +- T Turza ? 2040 Teresa Witucka d. Kabacińska 2040
2042 Stanisław Witucki 1890.03.22 Turz Turza 2042 Józef Witucki Teresa Witucka d. Kabacińska 2042
2046 Feliks Witucki 1893.11.06 Turz Turza 2046 Józef Witucki Teresa Witucka d. Kabacińska 2046
2048 Władysław Witucki 1895.06.07 Turz Turza 2048 Józef Witucki Teresa Witucka d. Kabacińska 2048
2050 __________ Witucki 1889.07.06 Turz Turza 2050 Józef Witucki Teresa Witucka d. Kabacińska 2050
5004 Leokadia Lily Witucka d. L. LINETTE 1868.11.07 Kowa Kowalewo 5004 Adam Linettey LINETTE Konstancja Linettey LINETTE d. Pawłowska Józef Witucki 1888.00.00 Chicago 1888 5004
5005 Józef Witucki 1865.00.00 ? Wola 5005 Leokadia Lily Witucka d. L. LINETTE 1888.00.00 Chicago 1888 5005
5409 Józef Witucki 1815.00.00 +- 5409 Marianna Witucka d. Ostrowska 5409
5411 Marcin Witucki 1840.10.29 Kołd Kołdrąb 5411 Józef Witucki Marianna Witucka d. Ostrowska 5411
5412 Jan Witucki 1817.00.00 +- K KOŁDRĄB? 5412 Aniela Witucka d. Pannicz 5412
5414 Antonina Witucka 1842.11.27 5414 Jan Witucki Aniela Witucka d. Pannicz 5414
Nr 2036 to numer z programu leszka kabacińskiego Kabata

xxxxxxxxxxx
Ap74 s07 Trzemeszno AAGniezno
Wojciech Chmiel
Katarzyna Chmiel d.Jobsch (dalej winnych wypisach pisana) Kabat KABACIŃSKA
ur. Konstantyn/na Chmiel
Kozłowo parafia Trzemeszno
02.02.1823 urodzenie
09.02.1823 chrzest
Ap74 Trzemeszno s07 str.65 p09
chrzestny : Paweł Czerwiński
chrzestny : Elżbieta Jeskowa
inne dzieci Katarzyna zapisana Kabat/ Kabacińska tutaj Jobsch

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

1230 Teodor Czerwiński 1917.00.00 ? 1230 Zofia Czerwińska d. Kabacińska 1945.03.02 1230
7257 Henryk Czerwiński 7257 Teodor Czerwiński Zofia Czerwińska d. Kabacińska Eugenia Czerwińska d. 7257
7291 Andrzej Czerwiński 7291 Teodor Czerwiński Zofia Czerwińska d. Kabacińska 7291
7698 Cezary Czerwiński 7698 Henryk Czerwiński Eugenia Czerwińska d. 7698
7699 Łukasz Czerwiński 7699 Henryk Czerwiński Eugenia Czerwińska d. 7699
7721 Mirosław Czerwiński 7721 Henryk Czerwiński Eugenia Czerwińska d. 7721
7723 Mariusz Czerwiński 7723 Henryk Czerwiński Eugenia Czerwińska d. 7723
9327 Konstantyn/na Chmiel 1823.02.02 Kozł Kozłowo 9327 Wojciech Chmiel Katarzyna C. KABACIŃSKA_przypOjcu#8167 9327

nazwiska tereny Goscieszyn/Ochodza/Rogowo
****************************************************************************************************************************

2009.01.09 Szwarcer Schwaecer

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

2487 Ignacy Kabaciński 1869.12.29 Głęb Głęboczek Mały 2487 Jan Kabaciński_&#1579_przypOJCU Antonina Kabacińska d. Dempczyńska 2487
chrzestny : M. Szwarcer (Schwaecer)
chrzestny : A. Radka
Ap131 Niestronno s07 str.- p-


8117 Wiktoria p.v. Hebisz s.v. S. Pawłowska 1908.12.10 Łąki Łąkie 1995.01.28 Szcz Strzelno 8117 Józef Pawłowski Rozalia P. Kabacińska_przypOjcu#11148 Franciszek Hebisz 1935.11.24 Strz Strzelno 8117
8692 Jan Szwarc 1897.11.15 Krus 8692 Kazimierz Szwarc Franciszka Szwarc d. Głowacka Wiktoria p.v. Hebisz s.v. S. Pawłowska 1955.05.02 Mark Markowice 8692
8693 Kazimierz Szwarc 1871.00.00 8693 Franciszka Szwarc d. Głowacka 8693
8694 Franciszka Szwarc d. Głowacka 1876.00.00 8694 Kazimierz Szwarc 8694

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr


4868 Andrzej Schwacher 1839.11.01 4868 Franciszka Hunt d. Hartwich 4868
5371 Michał Siwiński 1846.09.04 Posł Posługowo 1846.09.06 Posł Posługowo 0/0/2 5371 Jan Siwiński Apolonia Siwińska d. Linette 5371
Ap12 Kołdrąb s05 1842-1859 str . p 97
chrzestny : Antoni Rożek
chrzestny : Emil(a) Schwarc ( pisownia)




841 JUSTYNA WESTFAL WESTFHALSKA d. Schwocher 00.00.1795 +- 841 JÓZEF WESTFHAL WESTWALSKI 841
5657 Anna Dębińska d. Schwochjowa SZCHWARC? 1745.00.00 ? 5657 Marcin Dębiński 5657
Ap17 Mogilno s19 ślub 1793-1828 str86 p27


*** Moja linia Linette *****
2009.01.09 Strona 1

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

604 Marianna Linette d. Wesphal Westfal 00.00.1819 29.01.1905 Kowa Kowalewo lat 88 ur. 1817-1903 604 JÓZEF WESTFHAL WESTWALSKI JUSTYNA WESTFAL WESTFHALSKA d. Schwocher Andrzej Linette 11.02.1838 Kołd on22 ona19 z Kołdrąb 604
ap 12 syg. 04 Kołdrąb urodzenia 1835 -1842 str. = p. 10
świadek : Jan Linette
świadek : Jan Wesphal
świadek : Józef Schwocker

********************************************************************************************************************************
Mam taka kolejnść zapisu przy zgonie Ap151 s06 str154 p42
Teresa Ochotna d. Chuda 12.12.1850 lat 60
oczywiscie zapisywano tylko dzieci żyjące i wlasciwie wg kolejności

1.Jakub
2.Leokadia nie Łukasz jak sugerujesz zdecydowanie Leokadia
3.Józefa
4.Zofia
5.Katarzyna
6.Walenty
7.Marianna
8.Helena to prawdopodobnie nasze połaczenie Helena Kusy #6421
9.Małgorzata
10.Joanna
11.Andrzej lat 24

zgon #6420 Macieja Kusy 02.02.1880 Mączniki podaje 12 dzieci
(sprawdze swoje zapiski - i napisze)
#6420 #6421 to mumeracja zapisu w moim programie genealogicznym

zgon #6420 Macieja Kusy 02.02.1890 Mączniki podaje 12 dzieci lat
(sprawdze swoje zapiski - i napisze)
#6420 #6421 to numeracja zapisu w moim programie genealogicznym
dzisiaj sprawdziłem ten spis i poprawem błędy poprzenich zapisów.

********************************************************************************************************************************

2009.01.13 Nazwisko : Ochotny Ochotna
Zestawienie z programu wg. numerów stan na 2009.01.13

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr
1019 Andrzej Kabaciński 1881.09.16 Boja Bojanice Francja Francja 1019 Michał Kabaciński Katarzyna p.v. Purol s.v. K. Kussy Marta Kabacińska d. Kotecka 1908.02.18 Dzie Dziekanowice on25k Pawlowo ona20p Lewian 1019

Ap150 Sokolniki/Gniezno urodzenia s02 p59 str.231
chrzestny# : Marcin Pluciński
chrzestny# : Antonina Ochotna
Potr Pućka Wrocław - Marcin Pluciński - nazwisko i powiązania

1453 Józef Reder 1810.00.00 MIAT MIATY? 1453 Michal Reder Marianna Reder d. Dorota Reder d. Kabat KABACIŃSKA 1837.10.15 Kędz Kujawki on27 Miaty ona21 Kujawki 1453
świadkowie: Piotr Walicki,
Andrzej Popek
Łukasz Ochotny - rolnicy z Folwarku
Parafia Kędzierzyn /Gniezna

1614 Katarzyna p.v. Purol s.v. K. Kussy 1850.03.17 Mącz Mączniki 1923.11.10 Czer Czerniejewo lat 73 wdowa 1614 Maciej Kusy Kussy_przypOjcu#9297 Helena Kusy Kussy d. Ochotna Michał Kabaciński 1877.11.10 Soko Sokolniki on27rzeźnik ona27lat Bojanic 1614
1615 Michał Kabaciński 1850.08.16 Owsi Owsiska 1922.03.24 Czer Czerniejewo lat71 1615 Walenty Kabaciński_przypOjcu#870 Marianna p.voto Kabacińska s. Parlińska Katarzyna p.v. Purol s.v. K. Kussy 1877.11.10 Soko Sokolniki on27rzeźnik ona27lat Bojanic 1615
1723 Michał Purol Parol 1852.00.00 SOKO SOKOLNIKI? 1723 Jan Purol Józefa Purol d. Kasperaczek Kasperczak Katarzyna p.v. Purol s.v. K. Kussy 1873.00.00 Soko Sokolniki on21 ona23 1723
Więcej Projekt Poznań


3298 Stanisław Cieślewicz 28.03.1896 Nowa Nowaszki / Gniezno 01.11.1988 Gnie Gniezno Powstaniec Wielkopolski 3298 Kasper Cieślewicz Jadwiga Cieślewicz d. Owczarczak Franciszka Cieślewicz d. Kubiak 20.11.1923 Gnie św. Wawrzyńca on 27 ona 19 lat 3298
świadek : Józef Stręg Gniezno
świadek : Marcin Ochotny Gniezno
mieszkał Wrzesińska 51
3328 Franciszka Cieślewicz d. Kubiak 1905.00.00 10.12.1987 Gnie Gniezno 3328 Tomasz Kubiak Józefa Kubiak d. Fabianek Stanisław Cieślewicz 20.11.1923 Gnie św. Wawrzyńca on 27 ona 19 lat 3328


4467 Katarzyna Nowak Nowakowska d. Ochotna 1810.00.00 +- 4467 Jakub Nowak Nowakowski 4467
Ap 150 / s. 01 Sokolniki /Gniezno urodzenia córka Marianna Nowak Nowakowska

4719 Helena Ochotna d. Springer 25.12.1892 Przy Przyjma 22.07.1950 4719 Piotr Springer Anna Springer d. Pryba Prybe Priebe Michał Ochotny 14.09.1919 Gnie Gniezno św. Trójca 4719
linia Sławka
Ap59 21f Gniezno śluby
świadek : Piotr Springer Zdziechowa
świadek : Józef Ochotny Świątniki
Anna Pryba zapis matki Heleny także matka Marty Nowak d. Springer - Woźniki /Gniezno mąż Jan Nowak
Anna Springer d. Pryba Pribe ojciec Piotr Springer

4720 Michał Ochotny 28.09.1888 Zdziechowa lub Przyjma 14.02.1958 Świą Świątniki Wielkie, pochowany Modliszewko 4720 Jan Ochotny Rozalia Ochotna d. Basińska Helena Ochotna d. Springer 14.09.1919 Gnie Gniezno św. Trójca 4720
4721 Jan Ochotny 04.06.1923 Zdzi Zdziechowa 4721 Michał Ochotny Helena Ochotna d. Springer Marianna Ochotna d. Wegner 00.11.1950 Miel Mieleszyn 4721
4722 Marianna Ochotna d. Wegner 28.09.1928 Dębł Dębłowo 4722 Władysław Wegner Cecylia Wierzelewska Jan Ochotny 00.11.1950 Miel Mieleszyn 4722
4723 Janina Ochotna 29.09.1931 4723 Michał Ochotny Helena Ochotna d. Springer 4723
4725 Halina Urszula Winiecka d. Ochotna 23.02.1952 4725 Jan Ochotny Marianna Ochotna d. Wegner Zdzisław Kazimierz Winiecki 4725
4727 Wioletta Łubińska d. Winiecka 13.01.1973 4727 Zdzisław Kazimierz Winiecki Halina Urszula Winiecka d. Ochotna Sławomir Łubiński 02.08.2003 4727
4730 Stanisław Jerzy Ochotny 08.02.1945 4730 Jan Ochotny Marianna Ochotna d. Wegner Alicja Ochotna d. 4730
4731 Alicja Ochotna d. 4731 rodziny brakujace dane współmałżonków Stanisław Jerzy Ochotny 4731
4732 Natalia Ochotna 4732 Stanisław Jerzy Ochotny Alicja Ochotna d. 4732
4733 Horonata Ochotna 4733 Stanisław Jerzy Ochotny Alicja Ochotna d. 4733
4734 Krystian Ochotny 4734 Stanisław Jerzy Ochotny Alicja Ochotna d. 4734
4735 Irena Teresa Grajek d. Ochotna 12.02.1956 4735 Jan Ochotny Marianna Ochotna d. Wegner Stanisław Grajek 25.10.1975 4735
4738 Zygmunt Michał Ochotny 23.01.1958 4738 Jan Ochotny Marianna Ochotna d. Wegner Bogusława Ochotna d. Buraczyk 4738
4739 Bogusława Ochotna d. Buraczyk 4739 rodziny brakujace dane współmałżonków Zygmunt Michał Ochotny 4739
4740 Przemysław Ochotny 1979.10.09 Gnie Gniezno 4740 Zygmunt Michał Ochotny Bogusława Ochotna d. Buraczyk Żenata Ochotna d. Kwaśniewska 4740
4741 Żenata Ochotna d. Kwaśniewska 4741 rodziny brakujace dane współmałżonków Przemysław Ochotny 4741
4742 Aleksandra Ochotna 1980.08.22 4742 Przemysław Ochotny Żenata Ochotna d. Kwaśniewska 4742
4743 Łukasz Ochotny 1983.06.26 Gnie Gniezno 4743 Zygmunt Michał Ochotny Bogusława Ochotna d. Buraczyk Ksenia Ochotna d. Dominikowska 4743
4744 Ksenia Ochotna d. Dominikowska 1983.05.?? 4744 rodziny brakujace dane współmałżonków Łukasz Ochotny 4744
4745 Filip Ochotny 2003.10.27 Gni Gniezno 4745 Łukasz Ochotny Ksenia Ochotna d. Dominikowska 4745
4746 Michał Ochotny 1984.08.21 Gnie Gniezno 4746 Zygmunt Michał Ochotny Bogusława Ochotna d. Buraczyk 4746
4747 Katarzyna Ochotna 4747 Zygmunt Michał Ochotny Bogusława Ochotna d. Buraczyk 4747
4813 Bryan Ochotny 2004.04.14 Gnie Gniezno 4813 Michał Ochotny 4813
6182 Jan Ochotny 00.00.1863 ? 6182 Jakub Ochotny Katarzyna Ochotna d. Pękała Rozalia Ochotna d. Basińska 6182
6183 Rozalia Ochotna d. Basińska 6183 NAZWISKA INNE cz1 full Jan Ochotny 6183
6184 Jakub Ochotny 1838.00.00 ? 6184 Katarzyna Ochotna d. Pękała 6184
6185 Katarzyna Ochotna d. Pękała 00.00.1842 ? 6185 Laurentius Pękała Magdalena Pękała d. Kani Jakub Ochotny 6185
6239 Elżbieta Kabacińska 1879.10.30 Boja Bojanice 6239 Michał Kabaciński Katarzyna p.v. Purol s.v. K. Kussy 6239
Ap150 s02 Sokolniki/Gniezno
chrzestny : Walenty Ochotny
chrzestny : Agnieszka Chuda ( pisownia)

6420 Maciej Kusy Kussy_przypOjcu#9297 1810.00.00 MĄCZ MĄCZNIKI? 02.02.1890 Mącz Mączniki lat 80 i 12 żyjących dzieci 6420 Mateusz Kusy Helena Kusy Kussy d. Ochotna 00.00.1837 Soko Mączniki on28 ona18 6420
więcej dane Projekt Poznań

6421 Helena Kusy Kussy d. Ochotna 1828.00.00 ? SO SOKOLNIKI? 6421 Maciej Kusy Kussy_przypOjcu#9297 00.00.1837 Soko Mączniki on28 ona18 6421
więcej dane Projekt Poznań

7190 Jan Ochotny 1856 7190 Jakub Ochotny Katarzyna Pękała Rozalia Basińska 1879 Modliszewk Modliszewko on23 ona18 7190
7236 Janina Ochotna 29 wrz 1931 15 kwi 1954 7236 7236
7237 Wanda Ochotna 7237 Michał Ochotny Helena Ochotna d. Springer Leon Gulczyński 7237
7314 Marian Ochotny 7314 Michał Ochotny Helena Ochotna d. Springer Maria Klaudia Chuda 7314
7315 Klemens Ochotny 15 wrz 1928 2 lut 1976 7315 Michał Ochotny Helena Ochotna d. Springer Zofia Owecka 7315
7317 Irena Ochotna 7317 Marian Ochotny Maria Klaudia Chuda Janusz Dembek 7317
7318 Jan Ochotny 7318 Marian Ochotny Maria Klaudia Chuda Maria Dobrzykowska 7318
7319 Henryk Ochotny 2004 7319 Marian Ochotny Maria Klaudia Chuda Halina 7319
7320 Zygmunt Ochotny 7320 Marian Ochotny Maria Klaudia Chuda Czesława 7320
7324 Anna Ochotna 7324 Zygmunt Ochotny Czesława 7324
7325 Leszek Ochotny 7325 Zygmunt Ochotny Czesława 7325
7326 Mariusz Ochotny 7326 Zygmunt Ochotny Czesława 7326
7328 Krystyna Ochotna 7 mar 1959 1 sty 1998 7328 Klemens Ochotny Zofia Owecka Skoczylas 7328
7329 Małgorzata Ochotna 7329 Klemens Ochotny Zofia Owecka Bogdan Macioszek 7329
7330 Dorota Ochotna 7330 Klemens Ochotny Zofia Owecka Jan Jelonek 7330
7331 Andrzej Ochotny 17 sie 1961 24 kwi 1993 zmarł - grób na cmentarzu w Modliszewku 7331 Klemens Ochotny Zofia Owecka 7331
7332 Mirosława Ochotna 7332 Klemens Ochotny Zofia Owecka Mirosław Kinowski 7332
7333 Danuta Ochotna 7333 Klemens Ochotny Zofia Owecka Zygmunt Orłowski 7333
7334 Marlena Ochotna 7334 Klemens Ochotny Zofia Owecka Bernard Grzechowiak 7334
7400 Walenty Ochotny 31 lip 1917 data ze str. niemieckiej 7400 Jan Ochotny Rozalia Basińska 7400
7401 Feliks Ochotny 7401 Jan Ochotny Rozalia Basińska 7401
7402 Józef Ochotny 7402 Jan Ochotny Rozalia Basińska Marianna Ochotana d. 7402
7404 Stanisław Ochotny 7404 Józef Ochotny Marianna Ochotana d. 7404
7405 Cecylia Ochotna 7405 Józef Ochotny Marianna Ochotana d. 7405
7406 Prakseda Ochotna 7406 Józef Ochotny Marianna Ochotana d. 7406
7407 Marianna Ochotna 7407 Józef Ochotny Marianna Ochotana d. 7407
7408 Antoni Ochotny 7408 Józef Ochotny Marianna Ochotana d. 7408
7409 Walentyna Ochotna 7409 Jan Ochotny Rozalia Basińska Ludwik Malinger 7409
7413 Stanisław Ochotny 7413 Jan Ochotny Rozalia Basińska Konstancja 7413
7415 Konstancja Ochotna 7415 Jan Ochotny Rozalia Basińska 7415
7416 Franciszka Ochotna 7416 Jan Ochotny Rozalia Basińska Bartel 7416
7472 1syn Ochotny 7472 Jan Ochotny Maria Dobrzykowska 7472
7473 2syn Ochotny 7473 Jan Ochotny Maria Dobrzykowska 7473
7474 Dominika Ochotna 7474 Jan Ochotny Maria Dobrzykowska 7474
7476 Łukasz Ochotny 7476 Henryk Ochotny Halina 7476
7477 Krystian Ochotny 7477 Henryk Ochotny Halina 7477
7478 Krzysztof Ochotny 7478 Henryk Ochotny Halina 7478
7479 Ewelina Ochotna 7479 Zygmunt Ochotny Czesława 7479
7587 Jakub Ochotny 1802 7587 Józef Ochotny Teresa Ochotna d. Chadek Katarzyna Pękała 1847 Modliszewk Modliszewko on45 ona25 7587
7591 Józef Ochotny 1777.00.00 +- 7591 Teresa Ochotna d. Chadek 7591
7592 Teresa Ochotna d. Chadek 1781.00.00 +- 7592 Józef Ochotny 7592
7593 Jakub Ochotny 1852 19.09.1879 lat26 7593 Jakub Ochotny Katarzyna Pękała Michalina Maciejewska 1874 Modliszewk Modliszewko on22 ona17 7593

8973 Jakub Kusy_przypOjcu#6420 06.07.1852? Mąc Mączniki 15.04.1913 Mącz Mączniki 61/9/9 8973 Maciej Kusy Kussy_przypOjcu#9297 Helena Kusy Kussy d. Ochotna Marianna Kusy d. Pater 8973
ap150 Sokolniki/Gniezno s 1 str342 p 44
chrzestny : Łukasz Ochotny
chrzestny : Michalina Grzeczka

9275 Gertruda Ochotna d. Zobel 1952 .07.04 Obo Obora 9275 Franciszek Zobel Anna Zobel p.v. Felkers. d. Ciesielska Edmund Ochotny 9275
9276 Edmund Ochotny 9276 Gertruda Ochotna d. Zobel 9276
9277 Franciszek Ochotny 9277 Edmund Ochotny Gertruda Ochotna d. Zobel 9277
9278 Kazimierz Ochotny 9278 Edmund Ochotny Gertruda Ochotna d. Zobel 9278
9279 Aleksander Ochotny 9279 Edmund Ochotny Gertruda Ochotna d. Zobel 9279
9301 Stanisław Ochotny 00.00.1876 07.08.1877 Soko Sokolniki 0/8/22 9301 Jakub Ochotny Michalina Maciejewska 9301

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Sokolniki ap150 s06 zgony (9053#)
Agnieszka Bazułka lat 90 wdowa Świątniki

****************************************************************************************************************
Andrzej Hunt
Marianna Hundt d. Noska
Katarzyna Hundt ur. 10.03.1851 Gościeszyn
chrz. 11.03.1851 Goscieszyn
chrzestny : Ferdynard Malski gospodarz
chrzestny : Jozefa Noske

Andrzej Hunt
Marianna Hundt d. Noska

Marianna Hundt
ur. 1848.03.17 Gościeszynek
chrz. 1848.03.24 Goscieszyn
chrzestny : Antoni Trzepiński
chrzestny : Marianna Springer

*****************************************************************************************************************
Michał Chmiel alias Hoppe
Marianna Chmiel alias Hoppe d. Bojtijusna
Rozalia Chmiel ur.21.04.1849 Cegielnia
chrz.21.04.1849 Gościeszyn
chrzestny : Katarzyna Shon (pisownaia) z Dąbrowy
chrzestny : Jadwiga Pachoska
*****************************************************************************************************************
Damasławek Ap138 s02 (AAGniezno)
Andrzej i Magdalena Huntowa urodziny Anna Huntowa 01.02.1819 r.

Sokolniki/Gniezno Ap150
Daniel Zipert i Rozalia Huntowa (Hunt Hundt) Popielewo ur. Jan Bogusław Zipert ur. 08 03. 1831
chrzestni : Andrzej Tilli i Dorota Piekarska
***
czy te śluby zostaly opuszczone - nie znalazłem w Projekcie Poznań : Sokolniki /Gniezno
Ap150 s04 Sokolniki Gniezno 1797-1838 (teraz w konserwacji)
06.03.1833 Wojciech Bubacz wdowiec Bojanice
Katarzyna Nowak wdowa Mączniki

Ap 150 s05 Sokolniki Gniezno 1839 -1919 (teraz w konserwacji)
Mączniki 30.04.1842 Sokolniki / Gniezno Michał Mrówczyński
Marianna Nowak ona18 on25 lata
Mączniki
przy ślubie wpis Mateusz lub Mathias
później juz zapisywany był jako Michał Mrówczyński
Łukasz możesz sprawdzić w danych przesłanych do Projektu.
Czy ktoś ma skany ( mikrofilmy) z tych ślubów.
brak w moich wypisach świadków ślubu, rodziców nie podano.
***

księgi zgonów
św. Wawrzyniec Gniezno dane z Parafii
07.02.1889 Mnichowo Stanisław Trzciński 2/10/0
rodzice : Michała Trzciński Katarzyna Ziółkowska

urodzenia
św. Wawrzyniec Gniezno dane z Parafii
Marcin Ziółkowski
Katarzyna Trzcińska Mnichowo
ur. Agnes Ziółkowska 28.02.1874 chrzest 08.03.1874
chrzestni :
Marcin Ziółkowski Mnichowo
Katarzyna Trzcińska Pawłowo
http://kabacinskileszek.ovh.org/
****
http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?f=3&t=965


Projekt Poznan - parafie i dane cząstkowe i pojedyncze wypisane z naszych prywatnych kwerend.

Swego czasu pisałem, ogłoszę swoje ideksowaniwe parafii Strzyżewo Kościelne / Gniezno
jest to plik txt
Strzyżewo Kościelne śluby AAGniezno lata 1892-1899

http://www.leszekkabacinski.unl.pl/7701.txt

http://213.92.140.77:9999/7701.txt HSF
http://213.92.140.77:9999/Dziekanka.avi test pliku wideo 100b
wcześniejszych lat ślubów w Gnieźnie nie ma
są śluby do 1874 USC Poznań - i zamieszczone na Projekcie Poznań
są jeszcze dane 1875 -1909 umieszczone w parafi Jastrzębowo USC Inowrocław
***
Polegli w Pierwszej Wojnie Światowej ze strony http://www.polegli.tgcp.pl/

Dane które tam przekazałem z cmentarzu okolice Gniezno

NAZWISKO IMIĘ ST. WOJSK. / NARODJEDNOSTKADATA ŚMIERMiejsce śmierMIEJSCE POCHÓWKULOKALIZACJAWOJ. Miejsce pochodzenData urodzeUwagi

BANICKI JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
BARTKOWIAK JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
BIGOSIŃSKI JAKUB 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
BUDZYŃSKI WACŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
BUKOWSKI WAL. 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
CIESIELSKI FRANCISZEK 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
DEMBSKI SZCZEPAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
DOBERSZCZYN MICHAŁ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
DOBERSZCZYN TOMASZ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
FRANKOWSKI JÓZEF 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
GOŁAŃCZYK ANDRZEJ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
GOŹDZIEWSKI STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
GRABOWSKI STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
IMAŁA JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
JASKOWIAK PIOTR 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
JĘDZRZEJCZAK SZCZEPAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KARMOLIŃSKI JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KAŹMIERCZAK JÓZEF 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KOŚMICKI WŁADYSŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KRUPA STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KRZYŻANOWSKI STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KUSZAK JÓZEF 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KWAŚNIEWSKI ANDRZEJ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
KWAŚNIEWSKI STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
LABOCH WAL. 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MAKOWSKI JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MAKOWSKI SZCZEPAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MAKOWSKI FRANCISZEK 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MAKOWSKI KAZIMIERZ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MAŁKOWIAK JÓZEF 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MICHALSKI WACŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
MODRZEJEWSKI STEFAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
OBECNY JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PAWLAK SZCZEPAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PIECHOCKI IGNACY 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PLUCINSKI IGNACY 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PLUCINSKI WŁADYSŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PLUTA MAR. 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PRUSKI FRANCISZEK 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
PRUSKI MICHAŁ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SZKRZETUSZEWSKI TOMASZ 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SOBCZAK IGNACY 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SOBCZAK WAWRZYNIEC 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SOBCZAK STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SOBCZAK WAWRZYNIEC 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
SOBOLEWSKI JAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
WŁODARCZAK ANTONI 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
WOŹNIAK STANISŁAW 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
WOŹNIAK SZCZEPAN 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
WYSZYŃSKI FRANCISZEK 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica
ZDROJEWSKI JÓZEF 1914-1918 wielkopolskie tablica dom parafialny Dębnica

***
NAZWISKO IMIĘ ST. WOJSK. / NARODJEDNOSTKADATA ŚMIERMiejsce śmierMIEJSCE POCHÓWKULOKALIZACJAWOJ. Miejsce pochodzenia Data urodzenia Uwagi

Adamczak Józef 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Borowiak Michał 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Ernst Augustyn 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Frankowski Stanisław 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Freytag Władysław 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Jarzyński Adam 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Kaczmarek Maksymilian 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Kaźmierczak Walenty 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Klawiter Józef 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Klawiter Wiktor 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Kolankowski Andrzej 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Kolankowski Wincenty 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Michałowicz Jan 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Nowak Stanisław 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Pieczyński Stefan 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Roethel Franciszek 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Rybicki Władysław 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Sadowski Stanisław 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Sadowski Stefan 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Woźniak Franciszek 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Zender Stefan 1914-1918 wielkopolskie parafia Dziekanowice/ Gniezno tablica w kościele i pomik przed kościołem
Kabaciński Wojciech 1917-06-05 Francja Mennervert/FrancFrancja wielkopolskie Jakubowo 1895-03-31 Jakubodane rodziny

***
2009.03.31 Strona 1

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzin Zmarł(a) Miejsce zgonu Nr Ojciec Matka Współmałżonek Poślubieny(-a) Miejsce ślubu Nr

1065 Michał Tomczak 1860.00.00 +- K Kozłowo ? 1065 Józefa Tomczak Kabacińska_przypOjcu#1094 1065
1066 Józefa Tomczak Kabacińska_przypOjcu#1094 1864.00.00 +- K KOZŁOWO? 1066 Augustyn Kabat KABACIŃSKI_Job Rozalia Kabat KABACIŃSKI d. Sommefeld Michał Tomczak 1066
1092 Helena Tomczak 1885.07.08 Kozł Kozłowo 1092 Michał Tomczak Józefa Tomczak Kabacińska_przypOjcu#1094 1092
1193 Jadwiga Tomczak 1890.11.06 Kozł Kozłowo 1193 Michał Tomczak Józefa Tomczak Kabacińska_przypOjcu#1094 1193
chrzestny : Adolf Kabat młodzieniec
chrzestny : Stanisława Langa Kozłowo ( w Kalinie Ostrowite Prymasowskie nazwisko Lange /kabaciński

1385 Stanisław Kabat KABACIŃSKA 1905.04.06 Toka Tokarzewo 1385 Adolf Kabat KABACIŃSKI Marianna Kabacińska KABAT d. Kubiak 1385
chrzestny: .... Kubiak
chrzestny: Józefa Tomczak Rudki

9143 Józef Piasecki 1864.02.20 MIAT MIATY? 9143 Michał Piasecki Rozalia Piasecka d. Kabacińska 9143
chrzestny : Józef Alwin
chrzestny : Józefa Robaszkiewicz
9241 Michał Tomczak 1859.00.00 9241 Augustyna Tomczak d. Job K. Kabacińska 1882.11.26 Strz Strzyżewo Kościelne on23 ona17 Kozłowa 9241
podano Job
matka Somcztew
świadek : Piotr Wojewoda
świadek : Augustyn Dzielny

9242 Augustyna Tomczak d.Job Kabat Kabacińska 1865.00.00 9242 Augustyn Kabat KABACIŃSKI_Job Rozalia Kabat KABACIŃSKI d. Sommefeld Michał Tomczak 1882.11.26 Strz Strzyżewo Kościelne on23 ona17 Kozłowa 9242

9313 Marianna Kabacińska 1893.00.00 Szcz Szczuczyn 9313 Franciszek Kabaciński_Szamotuły Agnieszka Kabacińska d. Andrychowska 9313

chrzestny : Antoni Kabaciński
chrzestny : Józefa Tomczak.
*****

2009.04.14 Strona 1

Nr Nazwisko Data narodzin Miejsce narodzinNr

1163Maciej Głowacki 1805.00.00 +- C Gościeszyn Ap174 1163
1164Antonina Głowacka d. Kabacińska 1809.00.00 +- C CEGIELNIA? 1164
1165Julian Głowacki 1830.00.00 CEGI Cegielnia Ap174 1165
1194Ludwika Głowacka 1834.00.00 CEGI Gościeszyn Ap174 1194
1691Marta Mączyńska 1868.01.22 TRLĄ Trląg 1691
chrzestny : Jan Manthej
chrzestny : Anna Głowacka
2111Wilchelm Edward Kabaciński 1844.11.28 Trlą Trląg 2111
chrzestny: Jakub Głowacki
chrzestny: Antonina Szulc
2118Łucja Ludwika Kabacińska 1854.04.09 Trlą Trląg 2118
chrzestny : Michał Mączyński
chrzestny : Rozalia Głowacka
2125Franciszka Mroczkowska 1854.01.28 Bron Bronowice 2125
chrzestny : Sebastian Osiński
chrzestny : Rozalia Głowacka
2271Rozalia Mączyńska 1860.10.13 TRLĄ Trląg 2271
chrzestny : August Szulc
chrzestny : Rozalia Głowacka
emigracja USA
2611Franciszek Głowacki 2611
2612Elżbieta Głowacka d. 00.00.1867 2612
2617Marianna Kabacińska 15.09.1893 Trlą Trląg 2617
chrzestny : Stanisław Głowacki młodzieniec z Trląg ( - Kabacińska była żona jednego z Głowackich )
chrzestny : Marianna Olszewska z Trląg
2626Jan Kabaciński Kabaczyński 21.06.1888 Mier Mierucin 2626
Mąz głowckiej Franciszki
2627Franciszka Kabacińska K. Głowacka 12.02.1897 Nakł Nakło 2627
żona Jana Kabacińskiego
2636Elżbieta Głowacka Mączyńska d. S. Szulc 1826.07.29 TRLĄ Trląg 2636
2690Jakub Głowacki 1807.00.00 TRLĄ Trląg 2690
2691Joanna Mączyńska 1854.05.14 TRLĄ Trląg 2691
4234Antonina Kaczmarek d. Głowacka 1871.00.00 +- 4234
5055Stefan Wesołowski 1815.00.00 ŻABN ŻABNO 5055
świadek : Walenty Głowacki z Żabno
świadek : Wojciech Węglewski z Żabno
5116Apolonia Wesołowska d. Panicka 1817.00.00 ŻABN ŻABNO? 5116
5789Łukasz Panicki 1792.00.00 +- Ż ŻABNO? 5789
5790Marianna Panicka d. Górna 1796.00.00 +- Ż ŻABNO? 5790
świadek : Walenty Głowacki z Żabno
świadek : Wojciech Węglewski z Żabno
6395Franciszka Kabacińska d. Głowacka 1857.00.00 +- W WIECIANOWO? 6395
6476Agnieszka Kabacińska d. Głowacka 6476
8157Michał Kabaciński 1837.11.04 Kali KALINA? 8157
8694Franciszka Szwarc d. Głowacka 1876.00.00 8694
8697Gertruda Pawłowska d. Nowak 1913.11.01 Dort 8697
świadek : Szczepan Pawłowski Kruszwica
świadek :Wacław głowacki : strzelno
******
rodzice Józef Kabaciński i Anna zapisano Anna Baczkowska Buczkowska ....pisownia może Anna Kabacińska d. Bońkowska
ur. 1904.09.13 Mogilno Cecylia Tomczak d. Kabacińska
Ap17 s36 Mogilno
chrzestny : Franciszek Wesołowski Padniewko
chrzestny : Franciszka Dynczuna ... pisownia
dopiek ślub z Antoni Tomczak 13. 09. 1936 Trląg

Pytanie, do osób ktore przeglądają lub mają możliwości sprawdzić dopisek w parafi Trląg.
****
Michał Chmiel i Katarzyna Hunt Hundt d. ślub 1766.05.04
pierwszy Jakub Hundt Hunt 1742.11.08
drugi mąż Michał Stanka vel Hunt ślub 1749.02.18
trzeci mąż Katarzyny to Michał Chmiel
****
Nazwisko Ciesielski/ka Chudy/a-Nowak, Kwiatkowski/a i inne : Parafie koło Gniezna
parafie; Sokolniki/Gniezno Zdziechowa, Gniezno
miejscowości ; Mączniki, Zdziechowa, Mnichowi, Gniezno, Obora,
A w szczególności :

Michał Nowak 11.08.1861 00.09.1941 Zdziechowa
Franciszka Nowak d. Ciesielska 13.09.1863 Zdziechowa? 02.11.1955 Zdziechow - a

rodzice :
Franciszek Nowak Franciszka Nowak d. Kwiatkowska
Łukasz Ciesielski i Anna Ciesielska d. Grześkowiak

Jan Chudy 1845-? i Katarzyna Chuda d. Nowak 16.10.1852 Mączniki -?
poślubieni 1872 Gniezno zamieszkanie / Mnichowo ?
rodzice :
Michał Chudy Katarzyna Chuda d. Barano(w)ska
Franciszek Nowak Franciszka Nowak d. Kwiatkowska

Śluby zineksowane w Projekcie Poznań, powiązania rodzinne z linia Nowak.

Ciesielski powiązania z nazwiskiem Zobel ?.
***
Lech. Gazeta Gnieźnieńska: codzienne pismo polityczne dla wszystkich stanów

Lech Gazeta Gnieźnieńska zgon 1930.01.23 R.32 Nr18
Stanisław Frankowski zgon 21.01.1930 pogrzeb 29.01 1930 św. trójcy Gniezno absolwent prawa kursu wielkopolskiej Szkoły oficerskiej w Poznaniu
Lech Gazeta Gnieźnieńska 1930.01.25 R.32 Nr20
Antoni Łukaszewski lat 72 1858- 28.01.1930 Gniezno pogrzeb 23.01.1930 Gniezno ul. Witkowska
***

Uzupełniam swoje wypisy z AAGniezno - chrzestny [b]Józef Chmiel [/b]z Kujawek (tam są Kabat Kabacińscy) w 09.1787 roku.
Jeśli od tego odejmniemy +- 21 lat = [b][i]1766[/i][/b] rok urodzenia chrzestnego Józefa Chmiela

Lulkowo chrzestnym urodzenia () Chmiela był Józef Chmiel z Kujawek +- 1766
***
ur. 1852 Marcin Bruch ślub 06.11.1881 Ostrowite Prymasowskie i Marianna Bruch d. Prusińska ur. 1859 on Gaj ona Rybaki ( jest na Projekt Poznań)
Ap96 s110 Ostrowite Prymasowskie str 63 p 11
świadek1881#383 : Wojciech Szymczak
świadek1881#383 : Jan Smigowski ur. +- 1860 <
dopisek sponsi z Witkowa
Pruscinska nazwisko tak zapisane
9 dzieci rodziły się Rybaki,Ostrowite
moja linia Józef Bruch 1899-1978 i Zofia Kabacińska 1905-1978 siostra mego dziadka Antoniego Kabacińskiego

świadek1881#383 : Wojciech Szymczak ur. +- 1860 < czyli moje zapisy w programie
świadek1881#383 : Jan Smigowski ur. +- 1860 <
legenda : świadek1881#383 : świadek1881 w tym roku
świadek1881#383 w tym roku numeru383
świadek1881#383 : Wojciech Szymczak ur. +- 1860 , ( swiadek minimum 21 lat czyli ur 1860 lub wcześniej (<)
***
zgon 10.07.1898 Gościeszyn lat 62 ojciec Bartłomiej Bussler i Dorota Linetej
***
Jan Eichstat EICHSTAEDT
Marianna Eichstat EICHSTAEDT d. Linethe
dzieci :
1842.10.12 Świchowo zmarłe niemowle
1845.05.25 Łopienno Małgorzata Eichstat EICHSTAEDT ochrzczona
***
ur. 1886 Świątniki/Gniezno Kazimierz Kozłowski rodz. Kasper Kozłowski i Marianna Wyszyńska
ur. 1884 Zdziechowa Stanisława Kozłowska d. Mrówczyńska
córka; ur. 23.06.1912 Mączniki Joanna Ciesielska d. Kozłowska i Leon Ciesielski
syn ur. 1932 Szczepan Jan Ciesielski

zgon Jan Eichstadt lat 47 ur. 1816 w 1863 Swichowo parafia Łopienno
rodzice Mathias Eichstadt i Anna
zmarły pozostawił żonę Martianne Eichstadt
i wypisane dzieci :
Jan lat 20 ur 1843
Rozalia lat 12 ur 1851
Teodor lat 10 ur 1853
Weronika lat 4 ur 1859
Martianna lat 2 ur 1861

Wracając do nazwiska :Job Martin Job z Kujawek parafia Kędzierzyn lat 26 syn Pawła
Rozalia Linety wdowa z Trląga córka Jakuba i (-)
rok 1974
***
Przeglądając listy "dusz" meldunkowe Mączniki Sokolniki /Gniezno - blisko Zdziechowa, Świątniki
mamy takie powiązania
ur. 1886 Świątniki/Gniezno Kazimierz Kozłowski rodz. Kasper Kozłowski i Marianna Wyszyńska
ur. 1884 Zdziechowa Stanisława Kozłowska d. Mrówczyńska
córka; ur. 23.06.1912 Mączniki Joanna Ciesielska d. Kozłowska i Leon Ciesielski
syn ur. 1932 Szczepan Jan Ciesielski
***
lista 'dusz' meldunkowa archiwum USCPoznan oddział Gniezno
Jakub Łubiński (Lubiński) i Marianna Góralczyk Charbowo/Kłecko
urodzenie bliźniąt Stanisław i Zofia 21 .04 1889
****
Przeglądalem listy meldunkowe z Mączniki/Sokoliniki.
Do lini Mrówczyński doszła : Stanisława Kozłowska d. Mrówczynska, Jerzy Mrówczyński i Paulina Mrówczyńska urodzone 1863-1884 r. Obora Obórka Zdziechowa /Gniezno
****

           Rachwalski [Wódkiewicz] Kabaciński
http://www.wtg-gniazdo.org/forum/viewtopic.php?f=2&t=3386

Kontakt | Etymologia nazwisk | Etymologia Kabat | Kabacinski moi bliscy | Kabacinski Antoni | Kabacinski Michal_brat Antoniego | Kabacinski Ignacy_brat Antoniego | Kabacinski Piotr_brat Antoniego | Kabacinska Zofia_siostra Antoniego | Kabacinski_rodzenstwo Antoniego | Kabacinski rodzina | Kabacinski archiwum | Nowak moi bliscy | Nowak archiwum | Chudy rodzina | Springer moi bliscy | Springer rodzina | Linette moi bliscy | Linette archiwum | Mazurkiewicz rodzina | Mazurkiewicz archiwum | Grempka moi bliscy | Grempka archiwum | Wozniak | Wozniak rodzina | Priebe | Cieslewicz | Cieslewicz rodzina | Mrówczynski | Mrówczynski rodzina | Kolendo | Ciekawostki | Dokumenty | Kapliczki | Cmentarze | Mapy | Zdjecia | Zdjecia do rozpoznania | Zdjecia pstryk | Nazwiska | Nazwiska inne | Nazwiska w programie | Poszukuje | Klepsydry | Youtube | Fotosik | Facebook | Pomoc_Florianna Mikolcz | test | test01 | Wyszukiwarka | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego